Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Powitania - poznajemy się i przedstawiamy

kid_a 12:43, 27 maj 2020

Dołączył: 01 maj 2020
Posty: 3
Witam serdecznie całe Ogrodowisko! Podziwiam Wasze piękne ogrody i pragnę stworzyć choćby ich namiastkę. Póki co, ogrodnik ze mnie jak z koziej... ale mam plan, by to zmienić. Jeszcze kilka miesięcy temu abstrakcją wydawało się, że przeszufluję i przetaczkuję kilkanascie ton ziemi... a to zaledwie poczatek Zatem do pracy
Andy 16:16, 28 maj 2020

Dołączył: 28 maj 2020
Posty: 3
Witam wszystkich serdecznie. Zakładam ogród i czuję, że bez Was się nie obędzie
AlinaB 16:54, 07 cze 2020


Dołączył: 07 cze 2020
Posty: 1
Serdecznie witam-jestem nowa i zapewne wiele skorzystam z porad na forum-pozdrawiam odwiedzających
trzyary 23:06, 07 cze 2020

Dołączył: 07 cze 2020
Posty: 26
Witam Twórców tego portalu i Forumowiczów. Mam trójarową działkę w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym już pięćdziesiąt lat.
____________________
Pozdrawiam trzyary
EwelinaM 16:00, 09 cze 2020

Dołączył: 09 cze 2020
Posty: 2
Cześć, od kilku lat mam własny ogródek przy domu. Co roku trochę go zmieniam, rozbudowuję. W tym roku doszła grządka z warzywami.
Najbardziej lubię ozdobne trawy ogrodowe i jednoroczne pelargonie.
Z uporem maniaka próbuję też doprowadzić do porządku trawnik. Wiedzę czerpię głównie z internetowych for, dlatego cieszę się na myśl, że będę uczyć się od bardziej doświadczonych pasjonatów właśnie tutaj.
____________________
Ewelina
Kania_ 20:29, 18 cze 2020

Dołączył: 29 kwi 2020
Posty: 13
Dzień dobry Ogrodowisko! Podziwiam tu piękne ogrody tworzone z pasją i z sercem. Ja również czerpię przyjemność z zajmowania się swoim kawałkiem ziemi w naszym północnym, dość chłodnym zakątku kraju. Najbardziej ze wszystkich roślin lubię róże. Pozdrawiam. Kasia.
Izaluna 20:33, 21 cze 2020

Dołączył: 21 cze 2020
Posty: 24
Cześć
Mam na imię Iza i jestem posiadaczką Rodosa
Mam nadzieję, że pomożecie mi uporządkować mój mały ogródek
Na razie muszę uporać się z podpisaniem wątku")
____________________
Iza Ogródek Izy-mój Rodos
Gosiatekla 20:41, 22 cze 2020

Dołączył: 16 cze 2020
Posty: 3
Dobry wieczór!
Mam na imię Małgorzata i bardzo pragnę uporządkować mój niewielki ogród. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
thistle 10:15, 27 cze 2020

Dołączył: 24 lip 2018
Posty: 3
Chciałam się przywitać od dłuższego czasu przeglądam forum i wasze ogrody Piękne zdjęcia i dużo inspiracji . Niedługo zaczynam swój własny projekt. Mieszkam w Anglii i właśnie kupiliśmy dom niestety ogrody w większości są mikroskopijne. Mam już pomysł na swój, marzę o plaży w środku miasta. Chciałbym połączyć też roślinność która przypomina mi dzieciństwo w Polsce i rośliny ze Szkocji skąd pochodzi mąż. Pozdrawiam Beata
Lil_mermaid 21:10, 16 lip 2020


Dołączył: 15 wrz 2019
Posty: 10
Cześć wszystkim! Jako typowy blokers dopiero zaczynam przygodę z ogrodnictwem. Podziwiam to forum za atmosferę, wiedzę i ogrom inspiracji tu zgromadzonych. Mam dwa nowo założone mini ogródki przydomowe i chciałabym zaopiekować się nimi odpowiednio, a z pomocą Ogrodowiska na pewno będzie to łatwiejsze

Pozdrawiam ❤
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies