Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warmińskie dylematy

Pokaż wątki Pokaż posty

Warmińskie dylematy

monteverde 23:36, 19 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bardzo prawidłowe skojarzenia co do ratibidy wszystko z wami w porządku Megi nareszcie na spokojnie obejrzałam zdjęcia Twoje i Ewelinki,pięknie masz w ogrodzie, w końcu i ja tam kiedyś wpadnę dzisiaj byłam po fajeczki na Zatorzance, no i nie omieszkałam wpaść do ogrodniczego, kupiłam 9 aksamitek, bo mam takie miejsce, że teraz po cebulowych jest puste, więc od razu po ich wsadzeniu ożyło, wracałam i stała Pani z liliami, pogadałyśmy sobie, oczywiście kupilam u niej jeżówkę Green Eyes, no i mam do niej zaproszenie, musimy skoczyć do N.,tam mają szkółkę pozdrawiam dzisiaj na spokojnie dostaniesz kwiatka tym razem z "puszkiem"

____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Megi 13:25, 20 lip 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Zdjęć rewolucji nie będzie, póki nie skończę, teraz to wcale nie wygląda, więc wstyd się obnażać z takim dziadostwem

Klony mi absolutnie nie przemarzają, nie okrywam ich, rosną na 20 cm podwyższeniu względem terenu, żeby nie miały za mokro, na zimę kopczykuję na wysokość 20 cm razem z kamieniami, reszta jest na wierzchu, ale nigdy z nimi problemu nie miałam, jak widać na zdjęciach mają się dobrze Butterfly miał mniej krzaczorowaty pokrój, ale moja mama pewnego razu mi go przycięła i zamiast drzewka, zrobił się krzaczek trudno i tak lubię jego listki

Aniu, napisz mi na priv gdzie ta szkółka, bo ja jeżówkę i lilię też chcę, moja mama kupowała przy Zatorzance w zeszłym roku lilie od jakiejś Pani i są tak przecudne, że gdyby to była ta sama osoba - w zeszłym roku była tylko jedna taka kobitka - to naprawdę WARTO trzykrotki uwielbiam, białą też mam

uciekam, bo spraw do załatwienia mam ogrom, a jeszcze popołudniem chciałam w ogrodzie powalczyć
____________________
bociek 18:15, 20 lip 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Dzin dybry. Ale mialas fajne spotkanie. Jestem tez okrutnie ciekawa rewolucji, tam dziadostwo, zawsze musi byc gorzej, zeby bylo lepiej, wiec kategorycznie domagam siem fotek.

Hmmm, mam te sama chorobe. Jak jade sama to kazdy ogrodniczy moj Z zonem trzeba przeprowadzac negocjacje, ale na 100 przypadkow 99 wychodzi na moje czyli stop Niestety - dla mojego portfela - rzadziej wychodze bez zakupow

Buziam

PS. Kwiat nieskromnie lubiezny
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Urszulla 18:17, 20 lip 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Zaglądam,
i uśmiałam się z wypowiedzi Bociusia
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
monteverde 02:15, 22 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 15:02, 22 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
było prawidłowo...obejrzałam i zaniemówiłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 16:58, 22 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wpadłam fotek nie ma ani z rewolucji ani z dziadostwa (cytuje za Toba )
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Megi 12:50, 23 lip 2013


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Z prac ogrodowych zrozygnowałam, wczoraj wieczorem ustawiałam doniczki na rabacie, ale wszystkie ustawienia do dupy były, bo stwierdziłam, że mi kilku roślin brakuje, więc nie wsadziłam ani jednej , a dzisiaj jest zimno, pochmurno i wietrznie, więc uzupełniam bazy transakcyjne, bo do szkółki nawet mi się nie chce jechać

Jedyna skończona praca pseudoogrodowa to skręcenie 2 foteli, ubrałam je w poduszki i kocyki i jestem zadowolona, zdecydowanie dokupimy więcej, bo mi pasują
____________________
Mala_Mi 14:56, 23 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Megi.. to z Twoja rabatą jak i z moja..... krótko i dobitnie mówiąc.. do dooopy.
Ale ja posadziłam, bo mnie już szlag trafiał z podlewaniem.. będę przekopywać potem Nie pierwszy i nie ostatni raz....
I ja też od pani kupuję na bazrku lilie i są zawsze wielgaśne, wypasione i super kwitną
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
kaisog1 16:02, 23 lip 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
hehhehe co Ty tam szykujesz??? Mnie wiecznie cos nie pasuje i co chwila przesadzam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies