Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

ewsyg 12:57, 01 lip 2018


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11655
I znowu zajrzałam i znowu podziwiałam i znowu się zachwyciłam. Pięknie komponujesz rośliny. Pokaż więcej perspektywy

pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
vita 13:12, 01 lip 2018


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4162
Kilkanaście lat próbowałam zaprosić do siebie karczochy, na różne sposoby. Wiem już, że pojeść to w Italii, a u siebie to tylko tak.



Świecznik idealnie komponuje się z przyciskiem do papieru, który dojechał z niezwykle sympatycznymi i inspirującymi gośćmi






Dziękuję Moni za przyjęcie nas w ogrodzie, za mega inspiracje, i moim Gościom za towarzystwo. Takie stwierdzenie T. : "bo z dołu nie widać tego pięknego domu", nie wiecie nawet jakie będzie mieć skutki Że też mi się trafił taki uważny i wrażliwy obserwator

Jutro wracam po inne karczochy i po parę kwiatków, bez Gości to bym przegapiła. Ewa to wie jak rozpalić wyobraźnię! Viva nie pozostaje w tyle.
I po co dostałam te roczniki pism?! No po to chyba, żebym nie przespała, żebym wykorzystała te lubelskie możliwości...mam już projekt na dwie ławki i na wiele innych, ale! Od wczoraj dzieje się Bardzo mi z tym myśleniem po drodze.
Dziękuję za wizytę


____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Marcowa 16:15, 01 lip 2018

Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 60
Widać, że goście naładowali Cię pozytywną energią
Dla mnie każde wejście tutaj jak okno na piękniejszy świat. Bardzo sobie to cenię i dziękuję
Gdzie można kupić taki piękny świecznik?
____________________
Agnieszka
Pszczelarnia 10:35, 03 lip 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Za lubelskie możliwości - dziękuję.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sierika 21:41, 03 lip 2018

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Tajemniczy goście rozszyfrowani, ogrodowi są szczególnie bliscy, no bo z kim tematy nie kończą się a ileż spostrzeżeń, ileż inspiracji poddają do różnych przemyśleń i realizacji. Kiedy zobaczymy zmiany jakich dokonujesz? Bardzo jestem ciekawa co za sznurek prowadzi wzdłuż ścieżki......
____________________
EwaSierika
mira 23:46, 10 lip 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Wszystko na tych obrazkach jest piękne i gustowne.
Tacy goście to skarb, ach jak by mię tacy przydali i jak by jeszcze od razu chcieli wdrażać w życie pomysły przy pomocy łopat itp. rozmarzyłam się, uwagi też cenne.

pokaż troszkę lipcowego ogrodu

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 15:19, 19 lip 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Jak przebiega pora deszczowa? Wróciła radość ogrodniczkowania i co nowego?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
vita 20:46, 27 wrz 2018


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4162
Pszczelarnia napisał(a)
Jak przebiega pora deszczowa? Wróciła radość ogrodniczkowania i co nowego?


Z nowości to taki kranik

z prawej


i z lewej strony. Bardzo się cieszę z zakupu.



Ma być do kamiennego koryta, koryta szukam jak dotąd bez powodzenia. Poza tym pięć odmian truskawek kupiłam, jakieś nowości, do testowania. Końcówka z warzywnika.




____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
MartaKozak 20:49, 27 wrz 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
vita napisał(a)


Z nowości to taki kranik




O jaki sliczny, tez taki chce
Mozna prosic o namiary?
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
vita 21:19, 27 wrz 2018


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4162
mira napisał(a)
Wszystko na tych obrazkach jest piękne i gustowne.
Tacy goście to skarb, ach jak by mię tacy przydali i jak by jeszcze od razu chcieli wdrażać w życie pomysły przy pomocy łopat itp. rozmarzyłam się, uwagi też cenne.

pokaż troszkę lipcowego ogrodu

pozdrawiam


Oj, Mira o gościach to można bez końca
Dobrze, że ktoś czasami chce zajrzeć. Lipcowy ogród?



Bardziej kręci mnie wrześniowy. Rozmnażam (ach, jak mi to idzie!) pozyskane pelargonie i dzielę małe hostki. Zebrałam fotki liści, dla ułatwienia.



Zrobiłam jeszcze coś, ten i ów by się uśmiał. Dzieliłam storczyki i zrobiłam obwódkę... z Cypripedium formosanum na cienistej rabacie



Praca przy storczykach to sama przyjemność.


____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies