Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek na trzy lata

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek na trzy lata

ewalm 15:10, 03 gru 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Justynko - to działaj wiosną, działaj, jestem ciekawa efektów

Bożenko - tak, listopad był wyjątkowo ładny jak na listopad, ale zima też jest fajna. Bez zimy nie ma takiej radości z wiosny No i Bożego Narodzenia

A propos Bożego Narodzenia - ostatnio byłam na warsztatach decoupage'owego zdobienia bombek. Bardzo fajne. A i cel przyświecał szczytny całemu przedsięwzięciu.- bombki zostaną sprzedane na aukcji a dochód przeznaczony na warsztaty dla dzieci z jednego z hospicjów. Takie przyjemne z pożytecznym.
____________________
Ogródek na trzy lata
EPODLAS 15:59, 18 gru 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
To Ewka też na kursie się uczyła. A bombki przyniosą jakimś chorym dzieciom radość. Szczytny cel. Pozdrówka serdeczne. Jak zrobisz jakieś bombki do domu to pokaż.
____________________
Mój ogród
ewalm 21:07, 27 gru 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Bożenko, nie za bardzo na kursie. To raczej takie jednorazowe warsztaty były.


Nadchodzi Nowy Rok, myślę że to taka okazja akurat, żeby już całkiem zakończyć wątek. Wszystkich, którzy tu zaglądali serdecznie pozdrawiam, a w Nadchodzacym Nowym Roku życzę wszystkiego najlepszego
____________________
Ogródek na trzy lata
monteverde 21:24, 27 gru 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ewalm napisał(a)
Justynko - to działaj wiosną, działaj, jestem ciekawa efektów

Bożenko - tak, listopad był wyjątkowo ładny jak na listopad, ale zima też jest fajna. Bez zimy nie ma takiej radości z wiosny No i Bożego Narodzenia

A propos Bożego Narodzenia - ostatnio byłam na warsztatach decoupage'owego zdobienia bombek. Bardzo fajne. A i cel przyświecał szczytny całemu przedsięwzięciu.- bombki zostaną sprzedane na aukcji a dochód przeznaczony na warsztaty dla dzieci z jednego z hospicjów. Takie przyjemne z pożytecznym.

Ewa przyjmiesz spóźnione życzenia imieninowe? wątek mi się Twój zapodział najskrytszych marzeń spełnienia życzę a warsztaty dla chorych dziecioków przebijają wszystkoprzesyłam Pomponelkę już z warmińskiego
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
EPODLAS 16:26, 31 gru 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Ewcia, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Duuuuuuuuuuuużo szczęścia i radości.
____________________
Mój ogród
Nikita 14:25, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Witaj, Ewo! Przejrzałam twój wątek prawie na bezdechu. Super babka z ciebie. Mimo licznych turbulencji życiowych, które rzucały cię tu to tam po świecie – dajesz radę!
Masz zdolności do projektowania ogrodów i na pewno nie jednej jeszcze osobie z Ogrodowiska doradzisz i pomożesz. Ale zdjęcia, które robisz – to prawdziwa bomba, masz super talent, można oglądać, oglądać i oglądać…Dwie twoje fotki szczególnie mnie zauroczyły. Na stronie 143 – łupina kasztana, taka „zawieszona w czasoprzestrzeni” – już nie na drzewie, a jeszcze nie na ziemi – ekstra! A na stronie 145 zdjęcie pod tytułem „uwięziony” – listek zaczepiony ogonkiem o iglaka – rewelacja! Z niecierpliwością czekam na więcej fotek. Ktoś kiedyś powiedział: …„naturalne zdolności, podobnie jak naturalne rośliny, wymagają pielęgnowania”… - na Ogrodowisku już jesteś, więc powinnaś wkręcić się jeszcze w jakieś forum fotograficzne (znajomy spełnia się na www.obiektywni.pl ) Dziewczyno - projektuj ogrody i rób zdjęcia!!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
ewalm 19:13, 06 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
monteverde napisał(a)

Ewa przyjmiesz spóźnione życzenia imieninowe? wątek mi się Twój zapodział najskrytszych marzeń spełnienia życzę a warsztaty dla chorych dziecioków przebijają wszystkoprzesyłam Pomponelkę już z warmińskiego


Aniu, dziękuję życzenia zawsze miłe oczywiście
____________________
Ogródek na trzy lata
ewalm 19:14, 06 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
EPODLAS napisał(a)
Ewcia, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Duuuuuuuuuuuużo szczęścia i radości.


Bożenko, dziękuję i nawzajem, nawzajem
____________________
Ogródek na trzy lata
ewalm 19:25, 06 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Nikita napisał(a)
Witaj, Ewo! Przejrzałam twój wątek prawie na bezdechu. Super babka z ciebie. Mimo licznych turbulencji życiowych, które rzucały cię tu to tam po świecie – dajesz radę!
Masz zdolności do projektowania ogrodów i na pewno nie jednej jeszcze osobie z Ogrodowiska doradzisz i pomożesz. Ale zdjęcia, które robisz – to prawdziwa bomba, masz super talent, można oglądać, oglądać i oglądać…Dwie twoje fotki szczególnie mnie zauroczyły. Na stronie 143 – łupina kasztana, taka „zawieszona w czasoprzestrzeni” – już nie na drzewie, a jeszcze nie na ziemi – ekstra! A na stronie 145 zdjęcie pod tytułem „uwięziony” – listek zaczepiony ogonkiem o iglaka – rewelacja! Z niecierpliwością czekam na więcej fotek. Ktoś kiedyś powiedział: …„naturalne zdolności, podobnie jak naturalne rośliny, wymagają pielęgnowania”… - na Ogrodowisku już jesteś, więc powinnaś wkręcić się jeszcze w jakieś forum fotograficzne (znajomy spełnia się na www.obiektywni.pl ) Dziewczyno - projektuj ogrody i rób zdjęcia!!!


Nikito, wątek już się tak jakby zakończył, miałam w nim już nic nie pisać, bo jak czytałaś to wiesz że trzyletniego ogródka już nie ma. Wątek jest dla mnie fajną pamiątką.
Tak mnie skomplementowałaś, że nie wiem co napisać Ale dziękuję w każdym razie. Z tym talentem to tak bez przesady, mnie samej zdjęcia oglądane po jakimś czasie zwykle wydają się takie sobie. Tylko ślimaki wśród klonowych liści stale lubię. Staram się uczyć, bo z technika zdjęciową kiepsko. A to pomaganie i doradzanie to chyba w wątku się nie ujawniło?
Pójdę w takim razie obejrzeć Twój ogródek. Ładnie się nazywa, czy to od tuji 'Smaragd'?
I pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku
____________________
Ogródek na trzy lata
monteverde 20:21, 06 sty 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies