Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

Aneczka 23:56, 04 paź 2017


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
AgnieszkaW napisał(a)
i jeszcze Miłka:






Czy ta trawa z prawie białymi kotkami to jakaś wyższa rozplenica?
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
danuta_szwajcer 09:39, 05 paź 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Pięknie umiesz uchwycić te ulotne chwilePozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
sylwia_slomc... 09:41, 05 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Prześlicznie W głowę zachodzę jak Ty to robisz, że cały czas tak wypucowane
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 09:49, 05 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak tak jest w raju, to chętnie można tam iść..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 10:16, 05 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Oh, Agnieszka, Bogdzia ma racje - twój ogród o każdej porze roku jest piekny
A tygrys w berberysach wymiata
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AgnieszkaW 19:12, 05 paź 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bogdziu, dziękuję, staram się, by było coś ciekawego o każdej porze roku. Miłka rzeczywiście lubi słońce i jest wrażliwa na przesadzanie, ale myślę, że w przyszłym roku zakwitnie i u Ciebie

Gosiu, Aniu, bardzo dziękuję za miłe słowa, staram się z tymi kompozycjami jak mogę, raz wychodzi lepiej, raz gorzej

Jolu, Aniu, tak, "tygrysek" schował się w berberysach, a ja i tak go wypatrzyłam
Jolu, tak, różnica terenu jest znaczna...

Reniu, Aneczko, bardzo mi miło czytać takie słowa

Aneczko, wszystko zależy, ile masz tam miejsca pomiędzy hortensjami. Rozplenica może zasłonić jeżówki, więc musisz je jakoś sadzić pomiędzy trawami. Wyższe rozplenice z kolei mogą zasłonić hortensje (chyba, że trawy posadzisz pomiędzy hortensje, ale nieco z przodu, tak na mijanego).



____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgnieszkaW 19:26, 05 paź 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aneczko, ta trawa z "białymi" kotkami to zwykła rozplenica w kroplach mgły, ale rzeczywiście jest wyższa od Hammeln". Ta większa rozplenica rośnie już w naszej rodzinie od jakichś...30 lat (kiedy jeszcze zapewne nikt nie słyszał o takiej trawie...)! Odmładzamy tylko sadzonki przez podział

Danusiu, dzięki

Sylwio, to magia fotek, na nich nie widać chwastów czy bałaganu, a one są, uwierz mi.

Aniu, któż to wie..., wszyscy kiedyś opuścimy ziemski padół, wyjątków nie będzie..., tylko czas różny, a na razie tak się tam nie spiesz, jeszcze zdążysz.

Małgosiu
, dziękuję

____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
19:47, 05 paź 2017
ale ty masz łany miłki niedawno sie zastanawiałam kto ma na forum ...i dzisiaj u ciebie dopiero widzę ...w połaczeniu z rozplenicą piekny widok generalnie zawsze jak tu jestem ...to trudno mi oczy oderwać ...jakos tak te widoki wciągaja mnie mocno
Joku 20:40, 05 paź 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Zastanawia mnie jak kosicie trawnik przy takiej pochyłości terenu. To chyba niełatwe. Czy macie jakiś sposób tajemny? Pytania może naiwne ale u mnie płasko jak na stole .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
kasiek 21:08, 05 paź 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ależ piękne fotki, aż chce się żyć Cudowne masz to otoczenie a Twoje kompozycje sa oszałamiające. Nie potrzeba dużo gatunków lecz wyczucia - a u Ciebie mozna go znaleźć na każdym kroku
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies