Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działka, która kiedyś (może) będzie ogrodem

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka, która kiedyś (może) będzie ogrodem

ModraSowa 00:38, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Przeczytałam wątek. Podziwiam. Działka pięknieje i napewno kiedyś będzie ogrodem a właściwie to juz jest ogrodem, więc chyba pora na zmianę tytułu
Czosnki piekne. Wszyscy chyba już je maja tylko ja jeszcze nie. Wzdycham do każdego zdjęcia z nimi.
Pozdrawiam sedrecznie i będę śledziła zmiany.
Jeszcze jedno.
Mam dwa perukowce.czerwony i żółty Nawet jeśli podmarzna , to odbijają.
____________________
Ania Ogród to życie
reni 15:03, 20 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Jestem ciekawa nowej rabaty..pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
AlicyaLK 15:09, 20 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
regli napisał(a)
Pomóżcie proszę zaaranżować rabatę z perukowcami. Miały tam być tylko perukowce i na brzegu hosty, ale w rzeczywistości wydaje mi się, że rabata jest za wielka na taki zestaw. Na zdjęciach brzeg rabaty zaznaczony jest wężem do podlewania i jest to przedłużenie rabaty z rozplenicami. Rabata jest słoneczna, słońce na nią pada od strony siatki. Głazy są do usunięcia


Renia, ja to się nie znam, ale perukowce przecież są duże chyba, to wydaje mi się, że wypełnią przestrzeń.... ile tam jest szerokości na tej rabatce??
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Anita1978 15:31, 20 maj 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
ModraSowa napisał(a)
Przeczytałam wątek. Podziwiam. Działka pięknieje i napewno kiedyś będzie ogrodem a właściwie to juz jest ogrodem, więc chyba pora na zmianę tytułu
Czosnki piekne. Wszyscy chyba już je maja tylko ja jeszcze nie. Wzdycham do każdego zdjęcia z nimi.
Pozdrawiam sedrecznie i będę śledziła zmiany.
Jeszcze jedno.
Mam dwa perukowce.czerwony i żółty Nawet jeśli podmarzna , to odbijają.

Mądra Sowo! Nie jesteś sama, ja tez jescze nie mam czosnków! Mus kupić
____________________
ogródek Anity
ModraSowa 15:36, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Mus, jak nic. Ja już zaczynam odkładanie do specjalnej czosnkowej skarbonki. Tak postanowiłam. 1 zł dziennie. Przyłącz się do mnie, będziemy się pilnowały nawzajem żeby nie przepuścić na inne piękności
____________________
Ania Ogród to życie
Anita1978 15:42, 20 maj 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Mądra decyzja z tą złotówką! Ale inne piękności faktycznie kuszą! Ja to zawsze cos przytargam.....
____________________
ogródek Anity
ModraSowa 15:46, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
A ja to nie?
Ale juz postanowiłam, czosnki muszą być! Nawet Męża powiadomiłam o tej decyzji, żeby miał na mnie oko
____________________
Ania Ogród to życie
regli 16:03, 20 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
O!!! Ile się u mnie dzieje ModraSowo, Aniu, witaj u mnie i dziwię się straszliwie. Co Ty u mnie podziwiasz? Wszędzie rozgardiasz, albo maleństwa same Ale nie powiem, miło mi Pomysł ze skarbonką super.
Alu, perukowce są wielkie i ta rabatka jest dla nich chyba ok, tylko, że nim one wielkie będą, to tam będzie pustynia i morze kory Ale po zastanowieniu i konsultacjach, do perukowców dosadzę werbenę i tojeść, żeby szybko pustynię zarosły. Jak będą się perukowce rozrastać, to będą zabierać im miejsce i tak zostanie tyle ile trzeba
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
AlicyaLK 16:06, 20 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
ehhh zazdroszę... tyle się u Ciebie dzieje!! A ja wiecznie mam plany w notesie
Muszę się zabrać do roboty
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
regli 23:02, 24 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Dalszy ciąg się robi Pomalutku oczywiście, jak to u mnie No i pod warunkiem, że w ogóle zauważycie, że coś się robi. Na śmieci dookoła i dziurawy trawnik nie patrzymy.

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies