Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działka, która kiedyś (może) będzie ogrodem

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka, która kiedyś (może) będzie ogrodem

AlicyaLK 17:28, 25 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
No pewnie, że widzimy, że się robi i zmienia kawal dobrej roboty chociaz najlepsza to jest piesa za siatką też by chciała taką rabatkę
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
reni 17:34, 25 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Widzę że prace idą jak burza..fajny piesek za ogrodzeniem, czy to husky?
____________________
Ogród... reni
regli 21:43, 25 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Piesa, to by najchętniej przekopała po swojemu tę rabatkę I mogę się założyć, że jak tylko zostanie do nas wpuszczona, to pierwsze co, to pobiegnie sprawdzić co ja w tym miejscu robiłam i czy jest coś, co da się wykopać. Już ja znam ten jej wścibski wzrok
Nie kawał roboty, tylko kawalątek, ale dobre i tyle. Niestety, dalej mi robota stanie. Różę trzeba wykopać, ale chętny musi najpierw u siebie dla niej miejsce naszykować, powojnikom - mizerotom mus znaleźć jakieś miejsce zastępcze lub chętnego, ale to też przy okazji przenosin róży. No i jeszcze winorośl tam rośnie, dla której nigdy nie było odpowiedniego miejsca, tylko żal było wyrzucić. No i nadal żal
Reniu, gdzie tam jak burza, raczej jak żółw A piesek husky, łobuz nieokiełznany, przeze mnie bardzo lubiany, ale chyba dlatego, że szkody wyrządza u siebie, a nie u mnie Lecę zobaczyć co tam za problem masz z rabatką. Kiepska jestem w projektowaniu, ale chociaż może wesprę Cię duchowo. Tyle, że Ty masz tak ślicznie i kolorowo u siebie, że nie wiem po co Ci zmiany
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
reni 21:48, 25 maj 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Dasz radę...
Gdzie tam u mnie ślicznie ogród cały czas tworzę...
No widzisz z rabatą utknęłam..od samego początku nie mogę sobie z nią poradzić, a każda rada dobra,pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
AlicyaLK 22:22, 25 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Ale choć masz po kawałku do przodu, a ja przekopuję tą sam rabatkę po raz kolejny to dopiero jest żółw!
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
regli 22:31, 25 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
A widzisz, bo ja sobie założyłam, że robię tak jak jest zaplanowane, a zmiany, dosadzania, przesadzania itp., to dopiero jak wszystko zrobię. Czyli za jakieś 10 lat Przestań przekopywać, wrzucaj zdjęcia i może ktoś mądrzejszy coś doradzi
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
madzielena 09:31, 26 maj 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Fajny pomysł ze skarbonką Znam osobę, która wrzuca każdą 2 złotówkę, jaką znajdzie w portfelu, do skarbonki. W ten sposób można uskładać na prawdę ładną sumkę

W tym roku pod wpływem m.in. Twoich kancików, postanowiłam kupić szpadelek do ich "produkcji"

Pięknie te kanciki porządkują ogród. Pozdrawiam!
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
ModraSowa 12:19, 26 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
regli napisał(a)
O!!! Ile się u mnie dzieje ModraSowo, Aniu, witaj u mnie i dziwię się straszliwie. Co Ty u mnie podziwiasz? Wszędzie rozgardiasz, albo maleństwa same Ale nie powiem, miło mi Pomysł ze skarbonką super.
Alu, perukowce są wielkie i ta rabatka jest dla nich chyba ok, tylko, że nim one wielkie będą, to tam będzie pustynia i morze kory Ale po zastanowieniu i konsultacjach, do perukowców dosadzę werbenę i tojeść, żeby szybko pustynię zarosły. Jak będą się perukowce rozrastać, to będą zabierać im miejsce i tak zostanie tyle ile trzeba

Hej, byłaś u mnie, za co dziękiuję , to już wiesz co podziwiam u Ciebie. Ciężką pracę i wytrwałość. Rozgardiasz kiedyś zniknie a maleństwa urosną. Za pare lat obydwie będziemy mięć zieloną gęstwinę
ze skarbonką jestem wytrwała.
Zyczę Ci miłego dnia.
____________________
Ania Ogród to życie
regli 12:40, 27 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Przypadkiem trafiłam na takie ogrodzenie: http://www.pinterest.com/pin/371195194259674725/ i tak się zastanawiam, jaka roślinkę można by wsadzić w naszym klimacie, żeby fajnie wyglądała o każdej porze roku. Macie może jakieś pomysły?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
regli 23:05, 30 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Dzisiaj do mnie dotarła paczka od Dobrego Duszka z werbeną i tojeścią na rabatkę z perukowcami. Wszystko posadzone, werbenka musi się na przyszły rok rozsiać, bo na razie jej mało. Zawadza mi róża, która rośnie pod płotem, bo nie mogę do końca posadzić tej tojeści. Do tego jeszcze ta róża coś bidna w tym roku. Muszę ją obfocić i może ktoś jej pomoże.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies