Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna

kachat 14:23, 21 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
MuSzka napisał(a)
rozumiem kachat że tak kręci się z tymi roślinami i nie wie jak ogarnąć je w całości.

A ja kiedyś o naiwna myślałam, że zakładanie ogrodu to sama radość i przyjemność i się doczekać nie mogłam A teraz spędzam godziny przestawiając doniczki z miejsca na miejsce i rwąc włosy z głowy, że gdzie ja mam to wsadzić, po co to w ogóle kupiłam itp. itd.. Chyba nic mnie w życiu bardziej nie frustrowało. Ale nie powiem, jak już się uda trafić rośliną w dobre miejsce, to satysfakcja jest
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kachat 14:26, 21 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
MuSzka napisał(a)
Wiem co prawda kachat że jak mówi przysłowie "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Ale w tej chwili wolałabym mieć na głowie Twój problem z leśną działką, niż mój pusty fragment ogrodu urządzany przez mojego M. Chyba wolałabym mieć styl zasugerowany przez naturę niż przez M.


MuSzka, a nie możecie się podzielić.? Że np. częśc ogrodu z jednej strony domu robi M, a część z drugiej strony ty? A pomiędzy częściami przejście graniczne, jakaś furtka czy cuś
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
agatanowa 14:52, 21 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Japońskie ogrody trochę dla mnie takie za bardzo pogięte i za bardzo te rośliny zdyscyplinowane i dyscyplinowane, ćwiczone. Jak już jakaś gałązka się odegnie, to ją ciap i nie ma. Jak to u Japończyka.

Tutaj coś za czerwono-różowo jak dla mnie. Ty Kacha, wstawiłąś to super:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3533-jeden-ogrod-dwie-osobowosci?page=7

Tą ścieżką podążaj....


____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
kachat 16:05, 21 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Agata, ale żebyś ty widziała te różaneczniki w ogrodzie japońskim Dużo dużych, a i cały ogród też bardzo ładny, wcale nie taki picuś glancuś O - http://www.ogrod-japonski.wroclaw.pl/

Ale nie bój się, ja u siebie takich stawów, wodospadów i wielkich bonsai nie dam rady zrobić Podążam ścieżką chaosu (czy chcę czy nie )
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
agatanowa 16:16, 21 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Picuś glancuś mnie nerwowo wykańcza
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
kachat 16:26, 21 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Agatka, a dokładnie to co..? Bo nie zrozumiałam
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kachat 16:56, 21 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Na prośbę Agaty - jałowiec Hibernica, który za bardzo nie wygląda jeszcze na Hibernicę Ale kiedyś będzie To ten z prawej.



Niestety jeszcze nie ma tak przez ciebie Agata uwielbianych fallicznych kształtów
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
agatanowa 16:57, 21 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
centrum ogrodnicze? centralne ogrzewanie?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 16:59, 21 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
a który to ten podmokły czy tez nadbrzeżny? płożący?

jak się ma małą działkę, to takie kształty tylko w grę wchodzą, przecież nie posadzę sobie niczego rozłożystego
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
kachat 17:00, 21 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
agatanowa napisał(a)
centrum ogrodnicze? centralne ogrzewanie?

Hmm... hmmmm... Ja pytałam, co za picuś glancuś cię wykańcza Co, a nie CO
Zmęczona jestem i trochę nie kumata dziś
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies