Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

Loosiuu 13:05, 28 lis 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Nic tam nie sadź bo się nie opłaca. Zasłonią szybko. To mówisz, że Cię chandra jesienna dopada...spokojnie to chwilowe. Gwarantuję, że w pierwszy ciepły dzień stycznia będziesz już chciała lecieć do ogrodu kopać, ciąć itp itd.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Viola 14:17, 28 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Loosiuu napisał(a)
Nic tam nie sadź bo się nie opłaca. Zasłonią szybko. To mówisz, że Cię chandra jesienna dopada...spokojnie to chwilowe. Gwarantuję, że w pierwszy ciepły dzień stycznia będziesz już chciała lecieć do ogrodu kopać, ciąć itp itd.


Ha,ha już to widzę, tulipanów będę szukała. Dzięki za poradę.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 14:18, 28 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
ewa004 napisał(a)
Viola moim zdaniem jak dosadzisz tuje to muru z tyłu nie będzie wcale widać


Dzięki Ewa, Filip mówi to samo. No to problem z głowy.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Zielona 16:40, 28 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Viola - naczelna moja jesienna Panno ze zwieszonym nosem! Jak zwykle do pionu przyszłam Cię ustawić A na serio: mam tak samo!!!! Ale nie przejmuję się. Taki urok jesieni, taki urok chandry. Minie nam i będzie dobrze. Widzę, że Filip nad Tobą czuwa, więc parafrazując "żaden listek z rośliny niepotrzebnie nie spadnie" Pozdrawiam.
Agawita 17:00, 28 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Ja też bym nic z murem nie robiła, zarośnie pozdrowionka
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Viola 17:56, 28 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Dzięki Aga i Marta za wizytę
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
dajana 20:41, 28 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Siostrzyczko kofana olej chandrę, pomyśl tylko kiedy przyjdzie wiosna ty będziesz juz miała plan wszystkich rabat ,rozrysowane nasadzenia ,wybrane rośliny Już to widzę jak będziesz wywijała szpadlem niczym Spartakus mieczem Z każdym zagonkiem wygrasz bitwę bo jesteś tak zdeterminowana że przegrana nie wchodzi w grę i proszę nie goń czasu!! bo się zrobisz starsza ode mnie i będziesz musiała mnie bronić, a to moje zadanie przecie,
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Viola 23:05, 28 lis 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
dajana napisał(a)
Siostrzyczko kofana olej chandrę, pomyśl tylko kiedy przyjdzie wiosna ty będziesz juz miała plan wszystkich rabat ,rozrysowane nasadzenia ,wybrane rośliny Już to widzę jak będziesz wywijała szpadlem niczym Spartakus mieczem Z każdym zagonkiem wygrasz bitwę bo jesteś tak zdeterminowana że przegrana nie wchodzi w grę i proszę nie goń czasu!! bo się zrobisz starsza ode mnie i będziesz musiała mnie bronić, a to moje zadanie przecie,


Ooooo! Jak pięknie powiedziane
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
AgnieszkaBK 13:50, 29 lis 2013


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Violu, wszystkich nas czasem dopada zły nastrój .... ale nie ma co się łamać Ja ostatnio też denerwuję się bo mam mało czasu na zaplanowane zajęcia. Kiedy dopada mnie zły nastrój, wiem że wtedy trzeba przestawić myślenie zamiast rozpatrywać czego jeszcze nie mam, przyjrzeć się temu co już jest i uśmiechnąć się do tego. Ty Violu martwisz się, że nie masz ogrodu, a ja że nie mam jeszcze domu i też pewnie jeszcze dwa lata nie będę miała. Chociaż czasem to ma dobre strony, bo jest czas na przemyślenie niektórych decyzji

Kwiatuszek dla Ciebie

____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
paulina_ns 14:31, 29 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Violu to i ja dopisuję się do Twojej chandry ja już od tygodnia wybieram się pozbierać spinacze z suszarki, co mam na dworze i za każdym razem co otwieram balkon, zamykam go i mówię może jutro będzie cieplej jedyny mój ogrodowy postęp to schowanie róży, bo się obudziłam, że pasuje ją już schować za to w domu wzięło mnie na porządki przedświąteczne, ale nie długo trwały, bo dopadło mnie choróbsko pozdrawiam.

Ps. Mamy duuuużo jeszcze czasu na plany
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies