Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pełen słońca

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pełen słońca

renatamama3 22:16, 13 lut 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Natalia ,tu masz o niej ,jest kilka werben http://www.ogrodowisko.pl/watek/160-verbena-bonariensis-werbena-patagonska
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Urszulla 23:36, 13 lut 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Poczytałam o Twoich zmaganiach o pracę, nie zazdroszczę...życzę za to szczęścia i pomyślności w tym zakresie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
gdzie_idziesz 09:50, 17 lut 2014


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Dzięki, Reniu. To ja miałam niską odmianę tej werbeny Nawet nie wiedziałam że jestem na topie z nowinkai ogrodowiskowymi. Ciekawe czy się rozsiała z ubiegłorocznych roślin.
Urszulla, witaj. Piękne trawy. Mam nadzieję że jakoś to się ułoży, chociaż teraz wszystko składa się tak, że nawet nie mam jak pracy szukać.
No ale ferie są, pozbierałam nadpracowane dni i może uda mi się w przyszłym tygodniu z córką pojeździć i porozwozić cv. Będzie miała orginalne ferie:/
____________________
Natalia słoneczny zakątek
ANIA 15:05, 27 lut 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Przyszłam podpytać jaki efekt Twoich zmagań o pracę?
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
gdzie_idziesz 17:28, 18 mar 2014


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Co do pracy, nadal nic nie wiadomo.
W piątek spróbuję pogadać z dyrektorką szkoły. Tylko bardzo boję się tej rozmowy, czy nie uzna że jestem upierdliwa?
Nie zapraszała mnie w końcu na rozmowę o tym że zastanawiają się czy kogoś przyjąć dowiedziałam się od nauczyciela.
Sama nie wiem co robić. Jestem mało przebojowa i boję się by nie spalić tej szansy swoją upierdliwością.
Co by nie było do czerwca na pewno będę wiedzieć w obu szkołach.

W ogrodzie wiosna na całego. Kwitną pierwiosnki, dywany miodunek, pierwsze tulipany, żonkile. Nawet przylaszczka się znalazła. Skąd, nie mam pojęcia
____________________
Natalia słoneczny zakątek
Agania 22:41, 28 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Nati , gdzieś ty przepadła, brakuje mi ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:10, 06 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Puk, puk, Natalko prawie pół roku minęło, nie odzywasz się, co u Ciebie....tęsknię?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 23:08, 17 kwi 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Co tam u ciebie, odezwiesz się
Ślę byziaki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gdzie_idziesz 10:37, 30 wrz 2015


Dołączył: 04 wrz 2013
Posty: 262
Och, witajcie ponownie
Troszkę mnie obowiązki przegoniły i zdrówko też. Na ogród wiele czasu nie zostało, ale rozrósł się mimo suszy niesamowicie.
Do pracy dojeżdżam w półtorej godziny. W jedna stronę, ale pozwala mi ta praca jakoś łączyć wszystkie obowiązki, więc nie narzekam.
Obecnie pracuję głównie rękami męża, dobre i to, chociaż serce boli, bo chciałoby się w ziemi pogrzebać.
Z braku innej możliwości wykarczowałam kawałek ziemi i wrzuciłam tam wsystkie tulipany, ponad 100 sztuk. Jeśli zakwitną to będą nieziemskie, ale przynajmiej się nie zmarnują.
Muszę opryskać irgę, bo mączniak ją zaatakował.
Róża przy tarasie kwitnie nieziemsko, akurat weszła w drugie kwitnienie. Jest tak wielka mimo przycinania, że nie ma szans zmieścić tam już lobelii. Szkoda, bo pięknie to wyglądało.
Susza nieziemska - jakiekolwiek prace w ogrodzie kwalifikują się do kategorii prac ciężkich, wykarczowanie tego kawałeczka pod tulipany zajęło nam trzy goziny.
Muszę wywalić część roślin, które rosły na zasadzie zapchajdziury, nie mam pojęcia jak to zrobić, by ich nie uszkodzić, a jednak wykonać - łopaty wbić się nie da.
Napawa mnie przerażeniem wykopanie tych mnóstwa mieczyków.
Marzę, by solidnie, bardzo solidnie popadało.
Wymyśliłam wątek na forum lokalnym, że oddam rośliny do dobrych domów w zamian za pomoc przy ich wykopaniu
Buziaki serdeczne
____________________
Natalia słoneczny zakątek
Agania 09:16, 09 paź 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Natalia, witaj po dłuższej nieobecności....jak to dobrze, że sprawy się w miarę u Ciebie unormowały i pracujesz....zrób jakieś zdjęcia z ogrodu

Na ogrodowisku zawsze wesoło, spotkaniowo i dużo o ogrodach, które dopiero zaczynają i takie w których dokonują się prawdziwe metamorfozy.

Mnie w tym roku dużo spotkało, uraz kolana po zimie, 2 miesięczna rehabilitacja, wesele córci, ogrodowa stagnacja, ale udało mi się odwiedzić 2 piękne ogrody i zobaczyć Arboretum w Bolestraszycach

Wszyscy czekamy na deszcz, na sporo deszczu, jesień już mamy w ogrodach, a temperatura pażdziernikowa nas nie rozpieszcza...zimno brr, ja jeszcze jestem przed sadzeniem cebulek, a Twoje 100 wow...cudownie będzie wiosną na nie popatrzeć

Pozdrawiam i razem z Tobą ściągam deszcz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies