Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Aneczkowe marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Aneczkowe marzenia

bdan 07:57, 13 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Witaj Aniu.

Trafiłam na Twój wątek, widzę, że tworzysz różankę, więc będę podglądać.
Tez jestem na etapie tworzenia rózanki, mam tam wsadzone Eden Rose i Pomponellę i teraz podglądam, co mozna do niech dołożyć i kiedy najlepiej; ale myślę, że dosadzenia dopiero na wiosnę, oby tylko rózyczki zimę przetrwały.

Zaznaczam wątek i zapraszam do siebie
marta_d 11:26, 20 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Aneczka napisał(a)
Dzisiejsze zdjęcia z mojego ogródka, niewiele teraz w nim kwitnie


te białe kwiatuszki to ubiorek wiecznie zielony ?? ale piękną obwódkę z nich zrobiłaś Pozdrawiam właścicielkę z lubuskiego
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Aneczka 23:22, 20 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Danusiu na okrągłą różankę mam już róże: Winchester Catedral do środka i The Fairy na obwódkę (kupiłam jedną, ale rozmnażam i mam już kilka sztuk ).
Jak już będą dostępne Uetersens Rosenprinzessin to na jesień dosadzę przed szmaragdami wzdłuż wjazdu

Marto to smagliczka nadmorska, posiałam ją kilka lat temu i co roku sama mi się wysiewa. Przesadzam siewki i już
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
bdan 07:51, 21 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Aneczka napisał(a)
Danusiu na okrągłą różankę mam już róże: Winchester Catedral do środka i The Fairy na obwódkę (kupiłam jedną, ale rozmnażam i mam już kilka sztuk ).


Fajne te rózyczki, zapisałam sobie w kajeciku
Magda_ 20:57, 23 sie 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
nie martw się o przesadzone roślinki. Ja przesadziłam hortensje podczas kwitnienia i już myślałam że nic z nich nie będzie. Podlewałam je regularnie i poradziły sobie dobrze
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Aneczka 21:07, 23 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Danusiu mam je kruciutko, ale na razie jestem bardzo zadowolona Lecę do ciebie dokończyć czytanie, bo byłam już dwa razy i zawsze mi coś przeszkodziło.

Madziu dziękuję za dobre słowo, jestem dobrej myśli
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Aneczka 18:15, 24 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
AgnieszkaW napisał(a)

Aneczko, Bonica się rozkłada i obawiam się, że może konkurować z white fairy, ale nie wiem, bo takiego połączenia nie robiłam. Bonica może osiągać wysokość od 60 cm minimu do jakieś 1,60 m maksimum i tak jak mówiłam, lekko się rozkłada na boki.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Bogdzia 19:46, 30 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Smagliczka ślicznie wygląda , takie drobne kwiatuszki a w masie cudnie wygladaja.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Aneczka 13:56, 31 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
To prawda Bogdziu, bardzo lubię tą smagliczkę. Bardzo ładna jest też ta smagliczka fioletowa.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
zawitka 14:56, 31 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Wita U Ciebie poczytałam też się nauczyłam o żuczku złotawku Twżysz rabatki czyli bedzie coraz ładniej ;A z różami chyba się pożegnam po tym roku u mnie były latm brzydkie mimo zabiegów
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies