Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

anpi 01:42, 10 lip 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107

Cdn...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 12:35, 13 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23475
Ciągle mam w pamięci twój piękny ogród.
Wszystkie zdjęcia pokazałam Slawkowi też mi się podobalo .
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
dorciabe 14:27, 05 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gosia bukszpany wymieniasz? czy zastępujesz czymś zupełnie innym?
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Agania 10:39, 30 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gocha dziękuję za miłe i wspólne chwile spędzone w Mojej Anglii u naszej kochanej szefowej...miło było poznać
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
vita 09:02, 28 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3986

Goście pięknie się wpisują w dojrzały ogród. Dobrze jest mieć taką ścianę zieleni, zwłaszcza 'liściastej'

anpi napisał(a)

Cdn...


Masz problem z bukszpanami? Mam i ja, napisz co z tym robisz.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Gocha 11:48, 29 paź 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
vita napisał(a)

Goście pięknie się wpisują w dojrzały ogród. Dobrze jest mieć taką ścianę zieleni, zwłaszcza 'liściastej'



Masz problem z bukszpanami? Mam i ja, napisz co z tym robisz.


Vita trochę się zastanawiałam gdzie to zdjęcie było robione i jak że wyszła taka ściana. Bo to tych drzew jest kawałek jeszcze. Ale faktycznie fajnie wyszło.
Co do bukszpanów to problem mam i jednocześnie nie mam. Część już usunięta kolejna czeka na usunięcie. Ta moja ładna obwódka pod lipą cała zeżarta. Kule duże i pozostałe obwódki częściowo zjedzone. Więc myślę że w przyszłym roku wszystko będzie musiało być usunięte. Ja nie mam już do nich serca. Nie będę tyle chemii lała w nie. W tym roku raz oprysk pomógł ale jak był drugi atak to byliśmy nad morzem a syn starał się pomóc ale nie udało się. Nie będę się nimi denerwowała i po prostu muszę coś innego sadzić. Ja i tak nie dbałam o bukszpany tak jak się powinno bo rzadko przycinałam. Chyba muszę więcej jeszcze traw sadzić bo i na upały dobre i nie trzeba praktycznie nic przy nich robić. Tylko problem z dzieleniem tych szybko rosnących i o dużych karpach.
Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
popcorn 14:13, 13 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Też nie wiem co z bukszpanami. Mam ich trochę, jak zostawię u Mamy to padną bo nikt ich nie opryska. Pewnie posadzę i wywalę za jakiś czas chyba że ćma odpuści...

piękny ogród pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaWB 20:19, 14 kwi 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Alo, Gosia ja jestem, a Ty gdzie Ściskam serdecznie!!!
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Ewa777 20:58, 14 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Gosiu, dawno Ciebie nie było, a wiosna już przyszła Pokaż co tam u Ciebie kwitnie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gocha 19:30, 01 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Melduję się już po długiej przerwie. Dzięki że jesteście i się interesujecie. Siedzę w domu już od 13 marca i wydawało mi się że wszystko szybko obrobię a tu figa z makiem. I nie chce mi się i nie mam siły i kręgosłup wysiada. Ale troszkę robię więc powoli do przodu. Bukszpany niestety spisuję na straty. Nie będę walczyć kilka razy w sezonie z ćmą. Pasuję i będę je sukcesywnie usuwała. Nie tak łatwo jest wykopać korzenie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies