Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Pszczelarnia 16:26, 29 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
gierczusia napisał(a)
Edziu dzięki za komplimenta buziam gorąco i przy okazji parę fotek z mikro ogrodu
Jak zwykle niezawodny wiciokrzew nie wiem , czy są jakieś piękniejsze kwiaty.... nie dość ,że kształt to jeszcze kolor





[/img]






Jak się go tnie? Bo właśnie w lecie zapragnęłam i posadziłam w największe upały (i nawet nie wiem, czy żyje), bom go źle posadziła. Za daleko od oka ludzkiego. Ach te chciejstwa upychane ... .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ewa777 16:45, 29 sie 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
gierczusia napisał(a)




Wiciokrzew prześliczny kształtem i kolorem A co to takiego pod drzewkiem?

Eluś, a czy Ty widziałaś u mnie ściankę z lustrem, bo jakoś nie pamiętam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 17:00, 29 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)


Wiciokrzew prześliczny kształtem i kolorem A co to takiego pod drzewkiem?

Eluś, a czy Ty widziałaś u mnie ściankę z lustrem, bo jakoś nie pamiętam

Ewciu hmmm...pod jakim drzewkiem ??? to co widać na zacytowanym zdjęciu, to pieniek szczepionej iglakowej kuleczki..o średńicy..10 cm ?? i jest tam kosodrzewinka, frosted curls i wrzos...a może gadamy o czym innym ??
Ściankę z lustrem chyba widziałam..chyba...bardziej pamiętam zdjątka z jakowejś czadowej gazety z lustrami ogrodowymi..hmmm...ale to było znacznie później...zaraz kuknę
Buziole
Ps..Ewka mówiła ,że z wycieczki nici
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:02, 29 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pszczelarnia napisał(a)


Jak się go tnie? Bo właśnie w lecie zapragnęłam i posadziłam w największe upały (i nawet nie wiem, czy żyje), bom go źle posadziła. Za daleko od oka ludzkiego. Ach te chciejstwa upychane ... .

Ewciu mnie nie musisz nic tłumaczyć odnośnie chciejstw i upychania ... Ojjjj...nie musisz

Tu masz coś fantastycznego na temat cięcia wiciokrzewów

Buziole

https://m.youtube.com/watch?v=xqKe4sfx1wk

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa777 17:10, 29 sie 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
gierczusia napisał(a)

Ewciu hmmm...pod jakim drzewkiem ??? to co widać na zacytowanym zdjęciu, to pieniek szczepionej iglakowej kuleczki..o średńicy..10 cm ?? i jest tam kosodrzewinka, frosted curls i wrzos...a może gadamy o czym innym ??
Ściankę z lustrem chyba widziałam..chyba...bardziej pamiętam zdjątka z jakowejś czadowej gazety z lustrami ogrodowymi..hmmm...ale to było znacznie później...zaraz kuknę
Buziole
Ps..Ewka mówiła ,że z wycieczki nici


To chyba wrzos mi się tak podoba Kwitnie na różowo

Co do wycieczki, to niestety koszty są za duże Zwłaszcza noclegi Gdyby tak zamknąć się w 2-3 dniach może byłoby lepiej
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 17:14, 29 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
gierczusia napisała
Moniu ...wiesz , jak to jest..kiedy ma siė coś..cokolwiek ..nawet fajniste to kiedy widzisz coś innego , też fajnistego to ci się po prostu zachciewa..albo wydaje się ,że te twoje jest gorsze...znasz to ?? bo ja myślę,że my ludzie tak ogólnie mamy... Ogrodu Lukasza nie widziałam na żywo , ale myślę ,że jest cudowny..kwiatowy , angielski , pachnący..Jolki ogród jest perfekcyjny , od linijeczki..ale ..trawiasty raczej..mój jest mały..i uwierz mi...wiele jest programów o małych ogrodach..ale mój..jest naprawdę mikro..tu trudno coś spektakularnego wyrzeżbić..a ja uparcie prostych linii nie chcę...no i tak..jeden kwiatowy , drugi trawiasty a każdy chciałby coś innego , lepszego ( NIBY )




Znam to też. Ale to akurat jest fajne, takie weryfikowanie uczuć do własnego podwórka.

Twój Mikroświat ma tyle ciekawostek, że można się zawiesić nie tylko na słowie ale i obrazie również.


Achhh ...nie wiem , jak to jest z tym weryfikowaniem..serio jak już mi Łukasz napisał ,że po wizycie w Lawendowym deprechę ma, to ja już nie wiem ....
Fajnie , jak patrząc na coś wyciągamy wnioski, uczymy się nawzajem..to jest super ale fajnie jest kiedy doceniamy inność różnych ogrodów bo nudno byłoby chyba gdybyśmy wszyscy mieli takie same
No tak se myślę....ja gierczusia

Ewo komplimenta od Ciebie są szczególne dla mnie ...wiesz ?? tyle razy zachwycam się Twoim ogrodem marząc , że kiedyś wreszcie się wybiorę i będę mogła wypić kawę o świcie w Twoich cudnych zakamarkach..kiedy wstaje dzien
Dziękuję bardzo i zawieszaj się jak najczęściej bardzo mi miło














____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:17, 29 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)


To chyba wrzos mi się tak podoba Kwitnie na różowo

Co do wycieczki, to niestety koszty są za duże Zwłaszcza noclegi Gdyby tak zamknąć się w 2-3 dniach może byłoby lepiej

Aa tooooo no wrzos on taki dziwny..te łodyżki stoją prawie pionowo..nic się nie rozkłada niedaleko mnie jest producent wrzosów i nie tylko 3,50 za sztukę

Achhh, o koszty chodzi.... Patrzyłam na mapę ..to są došč odległości..trza gdzieś przenocować .. Nie wiem czy dalibyśmy radę w 3 dni..kombinowaliśmy z 5....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa777 17:23, 29 sie 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
gierczusia napisał(a)

Aa tooooo no wrzos on taki dziwny..te łodyżki stoją prawie pionowo..nic się nie rozkłada niedaleko mnie jest producent wrzosów i nie tylko 3,50 za sztukę

Achhh, o koszty chodzi.... Patrzyłam na mapę ..to są došč odległości..trza gdzieś przenocować .. Nie wiem czy dalibyśmy radę w 3 dni..kombinowaliśmy z 5....


Wrzos masz w takim razie cudny
Jeżeli ściankę widziałaś tylko na zdjęciach w gazecie, to nie byłą moja Zajrzyj więc do mnie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kasik 19:23, 29 sie 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Przyczłapałam do Ciebie i aż się boję, że mnie opierniczysz.
Nie krzycz Eluś- bardzo chciałam choć na chwilkę wpaść do Ciebie, ale czasu nie udało się naciągnąć. Strasznie żałuje, bo uwielbiam Cie słuchać, stęskniłam się bardzo, no i zobaczyłabym tę Twoją bomboniereczkę. Nadrobię to na pewno.

Wiciokrzew kolorami wpisuje się w dzisiejszą modę.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Anda 22:01, 29 sie 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Śliczny jest Twój wiciokrzew Kiedyś może będę mieć pergolę, to może też sobie taki zafunduję.
Ożanka się wysiewa, ale i tak jest super
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies