Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

kaz742011 22:05, 29 sie 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Złaź już Ela z tego tarasu. Zimno jest. Chyba że kocykiem się nakryłaś . Buziole gorące przesyłam żebyś nie zamarzła .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
gierczusia 09:24, 30 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
kaz742011 napisał(a)
Złaź już Ela z tego tarasu. Zimno jest. Chyba że kocykiem się nakryłaś . Buziole gorące przesyłam żebyś nie zamarzła .

wczoraj nawet kocyk nie pomagał..było tak zimno i zlazłam od razu według dyrektywy i z miejsca pod gorący prysznic
Buziole na rozgrzewké też się przydały..choć wtedy mi szkoda było ,żeš nie jest przystojnym ,wysokim blondynem
Ja nie wiem co z tą pogodą..... Mogłabym na palcach wyliczyć dni , kiedy można było posiedzieć do wieczora i bez koca..echhhh..
Ściskam moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Urszulla 09:26, 30 sie 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
gierczusia napisał(a)

Ulka chętnie pomogę w kwestii oczka , jeśli tylko będę znała odpowiedź a przerobiłam już folie w płynie i inksze takie..tak wiec..wal śmiało byłam u Ciebie w wątku ale tam nie znalazłam jakiš rozważań o oczku...
Cieszę się ,że ławeczka się podoba


Bo u mnie nie ma rozważań o oczku. W głowie ostatnio mi myśl taka jedna przyszła o mikrobalii u mnie ciągle kopanie i porządkowanie nowych miejsc. Siedzę na froncie.
I fajny filmik o tych pnączach przyda mi się Bo od sąsiadki mam gałązkę tego pachnącego i myślę ze wiosną puści się w górę
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 09:31, 30 sie 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
gierczusia napisał(a)
Mikro ogród pozdrawia Was z tej zimnicy




Fajne ujęcie ogrodu. Wiesz dopiero teraz dojrzałam że masz kupę trawnikado ewentualnego zabrania

Narożnik tarasu po prostu miodzio uwielbiam czas rozplenic i innych traw
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
gierczusia 09:43, 30 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anda napisał(a)
Śliczny jest Twój wiciokrzew Kiedyś może będę mieć pergolę, to może też sobie taki zafunduję.
Ożanka się wysiewa, ale i tak jest super


Uhhummm wiciokrzew to nieustająca ozdoba mikro ogrodu kwitnie caaalusi sezon pod warunkiem ,że usuwasz przekwitłe kwiatostany polecam gorąco pergola ???.. nooo fiu, fiu....będzie super
Ożanki nie znałam ,Anek mi napakowała, nawet nie wiedziałam czego.. Dzięki Bogu - opisała i od momentu jak ją wsadziłam tak szallleje dotąd...wszystkoe pozostałe rośliny jednak poczuły podróź w upale..ożanka...jest jak ruski czołg
Buziole Ewka
Ps..czekam na jakiś plan moich lekcji , żeby wreszcie wykombinować rozmowę telefoniczną
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 09:52, 30 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Urszulla napisał(a)


Bo u mnie nie ma rozważań o oczku. W głowie ostatnio mi myśl taka jedna przyszła o mikrobalii u mnie ciągle kopanie i porządkowanie nowych miejsc. Siedzę na froncie.
I fajny filmik o tych pnączach przyda mi się Bo od sąsiadki mam gałązkę tego pachnącego i myślę ze wiosną puści się w górę



Fajne ujęcie ogrodu. Wiesz dopiero teraz dojrzałam że masz kupę trawnikado ewentualnego zabrania
Narożnik tarasu po prostu miodzio uwielbiam czas rozplenic i innych traw


Ulka może sobie sama uklepiesz taką balię..koszt nie jest wcale jakiśtam wysoki..a efekt jest przyznać muszę każdy kto wchodzi to komplementuje koryto pomyśl..jak co to dam Ci przepis i zaczniesz działać póki ciepło..no bo to musi wyschnąć
Na filmik o pnączach natknęłam się wiosną..bo mój wicek już chciał mi zarosnąć pół ogrodu..no dobra..może nie ogrodu , ale lustra więc szukałam info o cięciu wiciokrzewów..ten jest wg mnie bardzo pomocny cieszę się ,że pomogłam
To ujęcie, o którym piszesz..hmmm..nowe jest...usunęłam w tym roku oczko wodne i zmieniłam kształt rabaty i trawnika dzięki temu powstało to cudne zakole..jak bym kciała jeszcze jakiś kawałek trawnika przywłaszczyć to mi chyba chlop łeb ku dooopie przykręci ... A tak na poważnie..te kawałeczki trawnika są naprawdę malusie

Ściskam mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 10:01, 30 sie 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Boziu, a u nas nie ma czym dychać, taki upał. Dziś tylko 28 st. ale to chyba ostatnie podrygi lata
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
gierczusia 10:07, 30 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasik napisał(a)
Przyczłapałam do Ciebie i aż się boję, że mnie opierniczysz.
Nie krzycz Eluś- bardzo chciałam choć na chwilkę wpaść do Ciebie, ale czasu nie udało się naciągnąć. Strasznie żałuje, bo uwielbiam Cie słuchać, stęskniłam się bardzo, no i zobaczyłabym tę Twoją bomboniereczkę. Nadrobię to na pewno.

Wiciokrzew kolorami wpisuje się w dzisiejszą modę.

Achh Kasiu u mnie agresja na poziomie zero kompletne ale tak se myślę ,że gdybyś Ty wiedziała ile razy my przejeżdżamy koło ZG po drodze do Berlina i ile razy zamierzaliśmy Was odwiedzić , a nigdy z tego ńic nie wyszło..to na bank bym miała galoty skopane
Nie będę krzyczeć absolutnie, mam nadzieję ,że się wnet uda spotkać bo się za Wami wszytskomi stęskniłam okrutnie
Ściskam mooocno i pozdrowionka dla eMusia
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:10, 30 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Boziu, a u nas nie ma czym dychać, taki upał. Dziś tylko 28 st. ale to chyba ostatnie podrygi lata

U nas jest wiaterek ..no i dziko..teraz ledwo 23.. W słońcu całkiem fajnie ale wejdź se do cienia i posiedź godzinę to masz delirkę jak nic no i wieczory bardzo zimne..bardzo
Tak więc zazdraszczamy tych 28, choć już duchoty nie bardzo i protestujemy przeciwko końcu lata !! nie kcem i basta !!!
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:25, 30 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Rzut oka na mikro ogród o świcie





I te szersze kadry , które tak lubimy




Little lime teraz pyszni się kolo tarasu..zachowuje się zupełńie inaczej niż klasyczna limka..tamta po okresie limonkowym jest biała..ta...od razu z limonki w róż mniiam

Chyba będę miała jeszcze róże giardina ..nie ustaje..jeden pęd ma już jakieś 180 cm....

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies