Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UlaB 16:09, 10 sie 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
April napisał(a)
Dzięki za podpowiedź z hakone Sunflare, już sobie zapisałam i sprawdziłam że jest w ofercie ZP.

Potwierdzam to co pisze Gosia, u mnie też All Gold rośnie ZNACZNIE szybciej od Aureoli. Aureola stoi w miejscu, w tym samym czasie All Gold dzieliłam już każdą kępę na trzy sadzonki.


U mnie aureola juz ma sporo córek,i wiecznie skubana a i tak potworek urósl z jednej małej sadzoneczki. Rośnie pod koreanką.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UrsaMaior 16:51, 10 sie 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8339
No to zgodnie z obietnicą fotki. Na szybko, bo mnie poganiano! Miłośniczkom zapachu lilii polecam tę żółtą - 2 sztuki robiły mi inhalację w całym ogrodzie, coś nieprawdopodobnego.









____________________
ogród pod lasem
Zana 17:04, 10 sie 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Booooszsze, ależ Ty skąpisz tych fotek

Izuś, ślicznie tylko maaaaało!!!!
Dyć masz tyyyyyle hortensji, muszą zabójczo kwitnąć, cały czas mam w pamięci te widoki z ubiegłego roku, a przecież jeszcze dokupowałaś. No miejże litość, pliiizzz.

Też mam zamiar moje Green Jewel ze sporobulsami połączyć, skoro nasz phoenix green raczył był zdechnąć.
Kocham ten Twój ogród bezgranicznie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
UrsaMaior 17:16, 10 sie 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8339
Haha no coooo, i tak dobrze, że tyle się udało! Coś jeszcze pstryknę, tylko zakąszę najpierw. Hortki w tym roku dobrze i źle. Diamantino nie kwitną, Vanille mają 3 czy 4 kwiaty, niezawodnie dają czadu Silver Dollary, piękne są Confetti, Pastel Green i Magical Himalaya.

Sprobolusy na żywo wyglądają super, tylko trudno złapać to na fotkach.
____________________
ogród pod lasem
UlaB 17:32, 10 sie 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
o, jestem ciekawa jak sobie radza Confetti - przymirzslam sie do nich, uznalam ze nie mam miejsca ale za rok mam mieć Nie kojarze tej MagicalHimalaya.
A znasz nazwe tej lilii? Miałam chyba identyczną w mixie Oszołomowym - siedziała u mnie w doniczce i tez niezle niosło zapach. Pewnie to ta sama.

U mnie w tym roku wszystkie hortki daja czadu, Vanilka jest giga - mam nadzieje ze sie przebarwi. Tylko skrzynkowa Polestar coś nie teges. Kilka lisci nieładnie wygląda, musze sie jej przyjrzec i pogrzebac w podłożu, bo w tej samej skrzyni wszystko mi niezbyt fajnie rosnie i podejrzewam ze cos sie dzieje w srodku. Po drugiej stronie drzwi wsxystko rosnie w identycznej skrzyni bez zarzutu.


To zasiadam w oczekiwaniu na fotki
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UrsaMaior 17:52, 10 sie 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8339
Ula, nazwę znalazłam na stronie Lilypolu, tylko teraz mi z głowy wyleciała. Sprawdzę i dopiszę. Confetti jest na dwóch fotkach za żółtą lilią, bardzo dobrze sobie radzi.

Trochę jeżówek tymczasem








____________________
ogród pod lasem
BKosimkArt 18:24, 10 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
"Trochę jeżówek"... cudeńka! i jakie foty tych różowych, boskie!
EEEch lato mogłoby trwać wiecznie
choć może nie w takich upałach
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
UrsaMaior 18:47, 10 sie 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8339
Oj tak, jak tu zdjęcia robić kiedy pot zalewa oczy? Wrzucam właśnie świeżutkie na dysk, zaraz będą
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 18:54, 10 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18147
Stara, Ty masz gdzieś jakąś łąkę z jeżówkami???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
UrsaMaior 19:00, 10 sie 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8339
mrokasia napisał(a)
Stara, Ty masz gdzieś jakąś łąkę z jeżówkami???


Ty, no rozpanoszyły się w tym sezonie niemożebnie! Ale nie narzekam
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies