Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

TAR 15:40, 02 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
dawaj, moze nowy Dali nam rosnie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 15:49, 02 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Pochwal Krzysia, powiedz że wszystkie ciocie z O. są zachwycone .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 22:39, 02 kwi 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
UrsaMaior napisał(a)
Gośka, wdech wydech A na rozluźnienie prezentuję Ci pracę Krzysia pt. Królik jedzący rodzynki. Jak widać artysta pozostaje pod dużym wpływem kubizmu


to nie kubizm, to współczesne komiksy, daleko chłopak zajdzie, ma zadatki na niezłego grafika
a co do porannego obrazka - pokazałam Małżonkowi, mało się nie zsikał ze śmiechu stwierdzając, że jednak nie ma nienormalnej żony
P.S. że rodzynki są na obrazku to dla mnie oczywiste - nie rozumiem czemu to widząc nie mam takiej wyobraźni w odniesieniu do projektowania rabat
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
lilarose 23:51, 02 kwi 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
tak mój mąż też powiedział, że to jednak usystematyzowana choroba.
Cudownie się tutaj czuję dziewczyny- pośród takich świrów jak ja
Rysunki Krzysia boskie. Ale nie należy nadmiernie chwalić dzieci, bo można wpaść w tarapaty.
Mój syn jak miał 3 latka namazał straszne bohomazy i oświadczył, że narysował tygrysa. Ja (kochająca matka) pochwaliłam ochoczo. Syn spojrzał na mnie chytrze, wręczył mi kredkę i polecił- "TO GO TERAZ POKOLORUJ". Kurtyna.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
UrsaMaior 10:04, 03 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
Magara napisał(a)

daleko chłopak zajdzie, ma zadatki na niezłego grafika


No to muszę mu to w trybie natychmiastowym przekazać, bo mówi, że wszystkie dzieci w szkole się śmieją z jego rysunków;D
____________________
ogród pod lasem
TAR 10:06, 03 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
UrsaMaior napisał(a)


No to muszę mu to w trybie natychmiastowym przekazać, bo mówi, że wszystkie dzieci w szkole się śmieją z jego rysunków;D


no to ma kolegow bez wyobrazni
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 10:07, 03 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
lilarose napisał(a)
tak mój mąż też powiedział, że to jednak usystematyzowana choroba.
Cudownie się tutaj czuję dziewczyny- pośród takich świrów jak ja
Rysunki Krzysia boskie. Ale nie należy nadmiernie chwalić dzieci, bo można wpaść w tarapaty.
Mój syn jak miał 3 latka namazał straszne bohomazy i oświadczył, że narysował tygrysa. Ja (kochająca matka) pochwaliłam ochoczo. Syn spojrzał na mnie chytrze, wręczył mi kredkę i polecił- "TO GO TERAZ POKOLORUJ". Kurtyna.


Aaahahahha zuch chłopak

Taaa, nikt Cię tak nie zrozumie, jak my;D
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 10:08, 03 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8222
TAR napisał(a)


no to ma kolegow bez wyobrazni


Powiem Ci, że staram się jak mogę, ale dzieci to potrafią dowalić. A on na swoje nieszczęście jest bardzo wrażliwy. Niestety wiadomo po kim hehe, może z czasem skóra mu stwardnieje...
____________________
ogród pod lasem
TAR 10:20, 03 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7337
UrsaMaior napisał(a)


Powiem Ci, że staram się jak mogę, ale dzieci to potrafią dowalić. A on na swoje nieszczęście jest bardzo wrażliwy. Niestety wiadomo po kim hehe, może z czasem skóra mu stwardnieje...


stwardnieje, byle tylko tej wrazliwosci nie stracil. tyle, ze bedzie mu trudniej we wszystkim. w takim wieku najtrudniejsze jest przejscie tego wszystkiego, glupiego okresu wysmiewan itp. jak przechodzisz samotnie to kiepsko ale jak masz wsparcie to przyszlosc rokuje w najpieknejszych barwach.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasia_CS 22:59, 03 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Izaaa, powiedz mi, czy Lennei alba ma choć cień różowego u dołu kwiatu? Bo są małe LA w moim ogrodniczym, gdzie mam zarezerwowany mój egzemplarz, już kwitną, ale dół kwiatu podkolorowany o tak:


Czy to prawdziwa LA czy nie powinna mieć nic poza bielą?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies