Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

sylwia_slomc... 15:11, 19 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Jolu no bo co z tego, że my sobie tu pogadamy ponarzekamy jak sytuacji zwierząt to nie poprawi, trzeba działać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
tulucy 16:42, 19 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Faktycznie tak jest - było? Mój wujek na prośbę myśliwych z koła wywoził pod las spady jabłek, całe wozy załadowane szły, sama z nim jeździłam i pomagałam.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
ElzbietaFranka 11:12, 20 lip 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Przesadze hortensje pnące już klamka zapadła. Posadzę jakieś inne bluszcze przy altance, ale jakie żeby nie zmarzły.
Muszę ogłosić na swoim wątku.
Też mam sarny za płotem wystawiam im wiadro z wodą widać że coś tam piją. Ptaszki czy bażanty wiem, że w oczku maja wodopój widać że w jednym miejscu wchodzą po picie jest wydeptane.
Aniu drzewa liściaste właściwie wszystkie można przycinać śmiało tnij tylko trzeba popatrzeć w jakim okresie pewnie wczesna wiosna nim soki puszcza. Ja zielone formuje bo chce, aby miały pień wysoki, klony tak samo. Moje klony i dęby to samosiejki i już bardzo wysokie.

Znowu upały co to bedzie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
zawitka 08:49, 22 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Aniu dziękuję Wam/Emowi też /za wspaniały wielki prezent Nie spodziewał;am się że dostanę tyle Stelli Fajnie było Was poznać zapraszam teraz do mnie .Taaaką bryłę wielką Stelli mam do posadzenia.

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
anka_ 15:41, 22 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dziewczyny co do sarenek to narazie pozabezpieczałam pnie pozostałych drzew. I jak najszybciej musimy pociągnąć ogrodzenie do końca (tylko jak rozciągnąć dobę).

sylwia_slomczewska napisał(a)
Jolu no bo co z tego, że my sobie tu pogadamy ponarzekamy jak sytuacji zwierząt to nie poprawi, trzeba działać
Masz rację Sylwio. Będę w tym tygodniu w gminie to podpytam.
Ogromnie mi przykro z powodu tego co Was spotkało. Serce pęka.


tulucy napisał(a)
Faktycznie tak jest - było? Mój wujek na prośbę myśliwych z koła wywoził pod las spady jabłek, całe wozy załadowane szły, sama z nim jeździłam i pomagałam.
Masz rację Łucjo, kiedyś bardziej z sensem było to organizowane. Teraz tylko kasa się liczy.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 15:44, 22 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
ElzbietaFranka napisał(a)
Przesadze hortensje pnące już klamka zapadła. Posadzę jakieś inne bluszcze przy altance, ale jakie żeby nie zmarzły.
Muszę ogłosić na swoim wątku.
Też mam sarny za płotem wystawiam im wiadro z wodą widać że coś tam piją. Ptaszki czy bażanty wiem, że w oczku maja wodopój widać że w jednym miejscu wchodzą po picie jest wydeptane.
Aniu drzewa liściaste właściwie wszystkie można przycinać śmiało tnij tylko trzeba popatrzeć w jakim okresie pewnie wczesna wiosna nim soki puszcza. Ja zielone formuje bo chce, aby miały pień wysoki, klony tak samo. Moje klony i dęby to samosiejki i już bardzo wysokie.

Znowu upały co to bedzie.
Elu może warto dać czas tej hortensji. Same liście też są ładne. Zimozielone bluszcze w zamian?
Co go saren to nie bardzo mam jak wystawiać wiaderka- z jednej strony sąsiad, z drugiej droga gminna. Bażanty, dzikie kaczki i inne mniejsze ptaki bez problemu korzystają ze stawu i oczka.
Dęby będę ciąć, chciałbym żeby stworzyły ładne kolumny.


zawitka napisał(a)
Aniu dziękuję Wam/Emowi też /za wspaniały wielki prezent Nie spodziewał;am się że dostanę tyle Stelli Fajnie było Was poznać zapraszam teraz do mnie .
Halinko nam też było ogromnie miło.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
marba 13:25, 26 lip 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Aniu, wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Zakrecona 13:52, 26 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Aniu, wszystkiego najlepszego, wspaniałych przygód ogrodowych z Okruszkiem i spełnienia marzeń
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
MirellaB 13:55, 26 lip 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
A co to za roślina ta Stella? Wygląda jak moje liliowce
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
TUTEK 15:14, 26 lip 2019

Dołączył: 22 cze 2016
Posty: 76
mocy ducha!!! radosnych dni bez turkuci
i wszystkiego co dobre
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies