Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Gosialuk 12:01, 24 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5367
Aniu lepiej teraz reagować, bo im drzewa sąsiada większe tym gorzej dla ciebie i dla niego. Teraz jeszcze spokojnie je przesadzi. Ptaszek fajny, nie widziałam jeszcze nigdy takiego. A która ja jestem odpisałam u siebie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
gogo 19:42, 24 mar 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ale fajnie, że mogłaś być u Sylwii i zobaczyć jej ogród, choć w wiosennej odsłonie.
Współczuję posiadania bezmyślnego sąsiada, zacznij załatwiać sprawę przez urząd, bo czasem to jedyny sposób.
Nie zapomnij zrobić zdjęć jak to wygląda i pokazać w urzędzie.
I uświadomić im zagrożenie straty świerków przez szkodniki, a na pewno rosną w Dębowym.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Dorota123 19:54, 24 mar 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anabuko1 napisał(a)

Wprawa trochę praktyczno-zawodowa mojego męża z połączeniem osobowych chwil udała się.

Poplony poplon,,a ja już myślałam o trawce i o zielonym areale
No właśnie nie czytałam o twoich doświadczeniach a możesz przybliżyć stronę owych doświadczeń ?
Oj takie prace wcale mi się nie uśmiechają, ani czasu, ani siły
Pielenia mam dość w swoich rabatach na owej tej małej teraz jakby się wydawał0 do nowego areału działce.
Szkoda,że niedojadałyśmy się do końca..ale na 100 % jeszcze będziemy w tą stronę cz trasę. to może się nam uda dobrze zmowić .
Ale co się odwlecze,,, to nie uciecze
Trudno będzie mi znaleźć moje poczynania z trawnikiem, ale spróbuję poszukać. Radzę nie spiesz się, bo to był nieużytek i chwasty na pewno szybko zaczną się pojawiać.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:49, 24 mar 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Znalazłam https://www.ogrodowisko.pl/watek/4022-w-moim-malym-ogrodeczku-dorota?page=63



Wyobraź sobie, że trawnik jesienią przez pomyłkę spaliłam opryskiem i znów musiałam zakładać od nowa. Miało spalić tylko dwuliściwnne, a spaliło wszystko.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/4022-w-moim-malym-ogrodeczku-dorota?page=74
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
BasiaLT 21:41, 24 mar 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Aniu fajnie zaskoczyłaś z tymi zdjęciami. Wszyscy pokazują wiosnę a u ciebie fotki z białego Kasprowego
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Margarete 22:49, 24 mar 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale fajne foty i te z gór zimowego te z rancza od Sylwii i te od ciebie wiosenne.
Widzę że areału ci przybywa, fiu fiu - trochę zazdroszczę bo u mnie miejsca mało i chciało by się więcej na kolejne chciejsta, ale z drugiej strony jak wczoraj i dzisiaj narobiona wróciłam do domu i padłm to od,y większym areale nie dałabym rady.


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mala_Mi 00:26, 25 mar 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anabuko1 napisał(a)

Bardzo fajny był wypoczynek.
Ale i wiosna tutaj jest milsza.

O tak Morskie oko cuudne
Szkoda tylko,że jeszcze w śniegu

Aniu, Słyszlam od Sylwii ,że masz rybki do oddania ??


Coś się zmieniło za leśniczówką. jakieś chyba drzewa padły i widok się piękny odsłonił na Młynarze... nigdy tam nei dotaral.. tzn na Młynarze, bo na leśniczówce bywałam Poprzedni leśniczy byli super.. nowych już nie znam..
Morskie Oko to kiedyś mówiłam że to mój drugi dom..

A rybki mam do oddania.. orfy, i karasie czerwone.. całkiem spore i dużo

Takie... innych fotek poszukaj na wątku , bo padam, idę spać..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anabuko1 18:10, 25 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23689
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ten ptasZek to orzechówka Śliczne są i spore

Dzięki za nazwę ptaszka.
Jest spory i ładny.
Pierwszy raz go widziałam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 18:14, 25 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23689
Gosialuk napisał(a)
Aniu lepiej teraz reagować, bo im drzewa sąsiada większe tym gorzej dla ciebie i dla niego. Teraz jeszcze spokojnie je przesadzi. Ptaszek fajny, nie widziałam jeszcze nigdy takiego. A która ja jestem odpisałam u siebie.

Nie podaruję tego .W środę jadę do gminy.Artykuły w necie też znalazłam .
Mam czym się podeprzeć.
Niech sadzić, ale 2m, dalej.Zobaczymy co i jak wskóram.Bo ja z tych spokojnych i ludźmi nie wchodzę w konflikt a raczej ustępuję.
Ale teraz nie mam zamiaru ustąpić.
Też tą czy tego pana ptaszka orzechówkę widziałam pierwszy raz.Spory i piękny
Fajna kobitka z ciebie, i dzięki wiem już jak wglądasz
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 18:21, 25 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23689
gogo napisał(a)
Ale fajnie, że mogłaś być u Sylwii i zobaczyć jej ogród, choć w wiosennej odsłonie.
Współczuję posiadania bezmyślnego sąsiada, zacznij załatwiać sprawę przez urząd, bo czasem to jedyny sposób.
Nie zapomnij zrobić zdjęć jak to wygląda i pokazać w urzędzie.
I uświadomić im zagrożenie straty świerków przez szkodniki, a na pewno rosną w Dębowym.

I ja się cieszę bardzo ,że mogłam u Sylwii być.I ich poznać.
I widzieć wczesny wiosenny ogród .ale już inaczej się go odbiera.
No coz do tej pory miałam i mam suuper sąsiadów.A ten od lasu , to nowy sąsiad i już popis z nasadzeniem dał.
Ale nie ustąpię. Tak też chcę zrobić.Najpierw pojechać do gminy.Ale to mogę dopiero w środę zrobić.Zdjęcia mam.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies