Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

ren133 10:10, 17 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Toszka napisał(a)
tak - wygoogluj Korzonek Superstart (coś mi myszka fiksuje i nie mogę skopiować strony)

Trochę kory przemieszaj z wierzchnią warstwą ziemi i dokładnie wyściółkuj. Ew. wyściółkuj kompostem i na to kora.


Kurczę nie słyszałam o tym ... warte zapamiętania
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 10:12, 17 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Śliczną masz szałwię
A ta rabata z hamaczkiem bosssska
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Mala_Mi 23:07, 17 cze 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Świerki to na 100% mszyca.. jak są objawy to mszycy już nie ma.. dlatego myślisz czy to nie choroba grzybowa. Z opisu wychodzi, że to mszyca.. franca.. u mnie też żerowała (dawałam fachowcom od drzew, z tytułami by określili co się dzieje...obstawiali choroby.. kupa kasy na niepotrzebną chemię) , a potem się doplątała inna (obiałka) .. i jodły poszły w p..u.
Uratujesz serby, ale oprysk promanalem wiosną , a potem na robale w kwietniu. Teraz z tego co pamiętam to już pryskanie nic nei daje. Są środki do podleania Pro Agro czy jakoś tak.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
violinek 22:44, 18 cze 2016


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 240
Z ogromna przyjemnoscia spedzilam dzisiejszy dzien w Twoim ogrodzie - czytajac od 1-szej stronki
Jestem pelna podziwu ...w tak krotkim czasie urosl Ci dojrzaly , przemyslany ogrod
Brawo ! Pozdrawiam V.
____________________
Bylo fatalnie , jest dobrze a bedzie ...
Olili 21:59, 19 cze 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
ren133 napisał(a)
Śliczną masz szałwię
A ta rabata z hamaczkiem bosssska


Trzy szałwie tam dosadzałam (tzn. przesadziłam je z innego miejsca) i ledwo przędą.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 21:59, 19 cze 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Mala_Mi napisał(a)
Świerki to na 100% mszyca.. jak są objawy to mszycy już nie ma.. dlatego myślisz czy to nie choroba grzybowa. Z opisu wychodzi, że to mszyca.. franca.. u mnie też żerowała (dawałam fachowcom od drzew, z tytułami by określili co się dzieje...obstawiali choroby.. kupa kasy na niepotrzebną chemię) , a potem się doplątała inna (obiałka) .. i jodły poszły w p..u.
Uratujesz serby, ale oprysk promanalem wiosną , a potem na robale w kwietniu. Teraz z tego co pamiętam to już pryskanie nic nei daje. Są środki do podleania Pro Agro czy jakoś tak.


Ano właśnie chyba te mszyce narozrabiały i uciekły .
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 22:03, 19 cze 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
violinek napisał(a)
Z ogromna przyjemnoscia spedzilam dzisiejszy dzien w Twoim ogrodzie - czytajac od 1-szej stronki
Jestem pelna podziwu ...w tak krotkim czasie urosl Ci dojrzaly , przemyslany ogrod
Brawo ! Pozdrawiam V.


Oj.....ale mnie zawstydziłaś...Tworzę go w miarę swoich możliwości i na miarę swoich potrzeb i fakt mnie on cieszy .
Jednak wiele zachwytów zostawiam w innych Ogrodowiskowych ogrodach ,tutaj na forum i wzdycham sobie do nich i wzdycham
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Pluszakowa 22:30, 20 cze 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Zaglądam do ciebie i macham
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Olili 21:48, 21 cze 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Magda - u mnie nic się nie dzieje,jakaś stagnacja mnie dopadła,brak weny itd...
Ale może obfocę tę jedną rabatę ,zobaczy się czy podrosło co nieco...Oprócz chwastów oczywiście ,bo tych to narosło w p... i jeszcze trochę .Normalnie zielony dywan z chwaściorów..To są momenty kiedy ręce mi opadają ,a kory jeszcze nie mam ,bo ciągle mi na nią szkoda kasy.Oj ja głupia!
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Nikita 21:12, 23 cze 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Olili napisał(a)

O ja ccccie !!! Jak tu pięknie! Iza, WIELKI szacun, kawał dobrej roboty odwalony. Po prostu cudo !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies