Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Rench 19:02, 25 mar 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Będę z ciekawością obserwowała te Twoje nowe nabytki różane
Super takie zbiorowe zakupy.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
oliwka 20:22, 25 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Zagajanka napisał(a)
Co sie dzieje w ogrodzie?
Cięło sie dzisiaj...





Ae ładnie się prezentuje ten płotek tu na tym zdjęciu. Wszędzie masz taki porządek slicznie, czekam na zdjęcia szklarenki
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
inka74 20:52, 25 mar 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Fajnie będzie ze szklarnią. To bardzo dobre miejsce na nią.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
polinka 20:57, 25 mar 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Będziesz miała szklarnię? Ach, super sprawa
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
anbu 21:00, 25 mar 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Zagajanka napisał(a)
Co sie dzieje w ogrodzie?
Cięło sie dzisiaj...





To rondo masz świetne
____________________
Ania Ogród Ani :)
Zagajanka 21:02, 25 mar 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
asiak napisał(a)
Szklarenka super sprawa

Nigdy jeszcze nie miałam szklarni Zobaczymy na ile sprawa bedzie super

Wendy79 napisał(a)
Janeczko, ależ Ty masz super pozimowy porządek w ogrodzie. Ciągle podziwiam to, jak Wasze drewniane ogrodzenie pięknie wpisało się w cały ogród. Zmian warzywnych i nowej szklarni jestem bardzo ciekawa i czekam na dalsze relacje.

Aga, no gdzie mi tam do Twoich 26 odmian pomidorowych? - ich dopiero jestem bardzo ciekawa.
Ja tam będę miała skromnie z 6 różnych po parę krzaczków, dwie odmiany bakłażanów, 1 chili i pepino.

_Martini_ napisał(a)
Dzięki za odp. Bardzo mnie ucieszyła, bo dotarło do mnie, że być może będę musiała wszystko na tyłach podpierać, a to nie wyglądałoby dobrze.
Psze Pani ma porządeczek jak ta lala, a szklarenki jestem bardzo ciekawa. Ja jakoś nie miałam cierpliwości do warzyw.

Porządeczek pozorny, prze Pani na rabatach latają kłaki po strzyżeniu miskantów i innych trawek. Dopiero jak skończę całkowicie z cieciem, zabiorę się za sprzątanie.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:15, 25 mar 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Rench napisał(a)
Będę z ciekawością obserwowała te Twoje nowe nabytki różane
Super takie zbiorowe zakupy.

a chciałam w sumie poczekać z tą Mill on the Floss w ramach ćwiczenia cierpliwości, no ale sie złożyło inaczej i już w tym tygodniu ona ma do mnie przyjechać

oliwka napisał(a)
Ale ładnie się prezentuje ten płotek tu na tym zdjęciu. Wszędzie masz taki porządek slicznie, czekam na zdjęcia szklarenki

Płotek próbował nam odlecieć podczas jednej jesiennej wichury, ale skończyło się tylko na w pół przewróconych podporach

inka74 napisał(a)
Fajnie będzie ze szklarnią. To bardzo dobre miejsce na nią.

Udało nam się ją wpasować zgodnie ze sztuką w linii wschód-zachód wjazd bedzie od strony murku. Jedyny problem, to że przy chodzeniu (np z taczką), będą trochę przeszkadzać morela i śliwa, no ale trudno.


____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:40, 25 mar 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
polinka napisał(a)
Będziesz miała szklarnię? Ach, super sprawa

Ano jest taki plan

anbu napisał(a)


To rondo masz świetne


Liczę, że się zagęści w tym sezonie.
A tu zbliżenie na środek - po lewej krokusy już kwitną, bo były wsadzane z innej miejscówki wiosną zeszłego roku, po prawej sadzone na jesieni - jeszcze w powijakach.

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
asiak 21:42, 25 mar 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ale będzie pięknie
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Zagajanka 21:46, 25 mar 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Dzisiaj cięcia dzień kolejny:



A tu na pierwszym planie monstrualna Cinderella - obeszłam ją dzisiaj szerokim łukiem, ale i tak będę musiała do niej niedługo wrócić...



Ścięte trawki odsłoniły ostatnie przebiśniegi:

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies