Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

_Martini_ 22:02, 25 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Przeraziłam się rozmiarów Kopciuszka koniecznie pokaż później jak ją potraktowałaś sekatorem.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
kwartet 22:09, 25 mar 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Ja też mam przygotowane miejsce pod szklarenkę,teraz robi za przechowalnik.
U mnie zmieści sie tylko taki maluch 5 m2,nie wiem czy pojawi się w tym sezonie bo to domena eMa.
Twoja widzę szykuje się większa,możesz zdradzić model i czym się kierowałaś przy wyborze
RZebym ja miała taki nieporządny porząde jak ty to by było dobrze.
Rondo da w tym sezonie czadu
Kasia_CS 22:36, 25 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
_Martini_ napisał(a)
Przeraziłam się rozmiarów Kopciuszka koniecznie pokaż później jak ją potraktowałaś sekatorem.


Ja tez właśnie ciekawa jestem ciecia, zwlaszcza przygiętych pędów
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
_Martini_ 22:54, 25 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kasia_CS napisał(a)


Ja tez właśnie ciekawa jestem ciecia, zwlaszcza przygiętych pędów

Kasia, też masz Cinderellę? Moja w tym roku drugi sezon.
Janko, a Twoja ile ma latek?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
mira 18:57, 02 kwi 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Zagajanka napisał(a)
A w warzywniku szykuje sie rewolucja:



Jak ja lubię takie rewolucje a szklarni zazdroszczę na maksa. Czekam na fotki będzie cudnie.

Pięknie się u Ciebie robi inne fotki też pooglądałam.Pewnie już kwitnie wiele więcej.

Chciałam Cię zapytać czy coś wiesz na temat róży Leda.

pozdawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Zagajanka 12:02, 03 kwi 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
_Martini_ napisał(a)
Przeraziłam się rozmiarów Kopciuszka koniecznie pokaż później jak ją potraktowałaś sekatorem.

Kasia_CS napisał(a)


Ja tez właśnie ciekawa jestem ciecia, zwlaszcza przygiętych pędów


Przy przygiętych pędach skracam odrosty boczne, tak by został 1-2 pąki, z których wyrosną nowe odrosty boczne. Na razie do Cinderelli ciągle jeszcze nie doszłam (chyba trochę się boję? ), odkładam jej cięcie na później. Postaram się pokazać co mi wyszło.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 12:09, 03 kwi 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
kwartet napisał(a)
Ja też mam przygotowane miejsce pod szklarenkę,teraz robi za przechowalnik.
U mnie zmieści sie tylko taki maluch 5 m2,nie wiem czy pojawi się w tym sezonie bo to domena eMa.
Twoja widzę szykuje się większa,możesz zdradzić model i czym się kierowałaś przy wyborze
Zebym ja miała taki nieporządny porządek jak ty to by było dobrze.
Rondo da w tym sezonie czadu

Moja szklarenka też duża nie będzie - ok 10 m2. Powinno się zmieścić ok 22-23 krzaczków czegoś tam
My wybraliśmy Palram Octave (zakup internetowy). Kierowaliśmy się rozmiarem i stosunkiem jakość/cena.
Niestety dostawca zaliczył wpadkę: dostarczył nam dwa jednakowe kartony z profilami, a nie dał kartonu z szybami. Odkryliśmy to tuż przed Swiętami, więc czas odpowiedzi na naszą reklamacje trochę się dłuży...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 12:12, 03 kwi 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
_Martini_ napisał(a)

Kasia, też masz Cinderellę? Moja w tym roku drugi sezon.
Janko, a Twoja ile ma latek?

Mój Kopciuszek był sadzony z gołym korzeniem jesienią 2014. Kilka długaśnych pędów wypuścił już w kolejnym roku po posadzeniu. W każdym następnym sezonie róża jest coraz większa (dobrze ponad 2 metry) i gęstsza. Najstarsze przygięte pędy mają już z 5 cm średnicy...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
AgataM 12:15, 03 kwi 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Jak u Ciebie czyściutko.... Ogród do wiosny już dawno przygotowany.... A ja się cieszę, że dzisiaj trochę podziałałam....
Miejsce na warzywniak za kamiennym murkiem- świetny pomysł. Mogę na przyszłość zgapić?
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Pszczelarnia 12:17, 03 kwi 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zagajanka napisał(a)
A w warzywniku szykuje sie rewolucja:



Fajnie!

Jak gruby jest ten poliwęglan?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies