Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Catalinasdiary 08:18, 24 lip 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Janka, fajnie, że jesteś myślę, że tegoroczna wiosna dała nam się we znaki, ale może jesienią róże się poprawią? Czekam na efekty wolnego
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
inka74 09:50, 24 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Zagajanka napisał(a)

czy kojarzysz może co to za odmiana jeżówki? Dobrze, że jesteś z powrotem

Mi też bardzo się podoba Playful Rokoko
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zagajanka 20:44, 24 lip 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Catalinasdiary napisał(a)
Janka, fajnie, że jesteś myślę, że tegoroczna wiosna dała nam się we znaki, ale może jesienią róże się poprawią? Czekam na efekty wolnego


wiosna sucha, lato suche, a i tak jest plamistość i rdza...
Czy jesień będzie lepsza? coś wątpię.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 20:47, 24 lip 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
inka74 napisał(a)
czy kojarzysz może co to za odmiana jeżówki? Dobrze, że jesteś z powrotem

Mi też bardzo się podoba Playful Rokoko

Iwonko, cieszę się, że o mnie nie zapominacie pomimo sporej nieobecności

A na zdjęciu jest ta wiosenna nowość - jeżówka Lemon Drop. Myślałam, ze będzie bardziej cytrynowa, a ona jednak ma w sobie sporo ciepłego miodowego odcienia. Ogólnie jest ładna, ale jeszcze nie wiem czy mi tam na rodkowej pasuje.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
inka74 22:02, 24 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Właśnie dziś ją oglądałam i zastanawiałam się czy jej nie dodać do koszyka
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Tess 15:32, 25 lip 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Zagajanka napisał(a)


Pashmina, Bouquet Parfait i Tineke w lawendzie jeszcze raz dla Ciebie:



Przeszukuję wątki różane w poszukiwaniu inspiracji z czym połączyć Pashminę.
Czy Bouquet Parfait jest biała? Na tym zdjęciu Bouquet Parfait wygląda na białą. W Rosarium piszą, że jest mlecznobiała, brzegi różowe, ale jednocześnie na ich zdjęciach jest jednak bardziej różowa niż biała.

Wielkość Twojej Pashminy powalająca. Ja jestem początkująca w różach, w zasadzie Pashminy to moje pierwsze róże i zupełnie nie umiem się z nimi obchodzić.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
UrsaMaior 15:40, 25 lip 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8199
Zagajanka napisał(a)

A na zdjęciu jest ta wiosenna nowość - jeżówka Lemon Drop. Myślałam, ze będzie bardziej cytrynowa, a ona jednak ma w sobie sporo ciepłego miodowego odcienia. Ogólnie jest ładna, ale jeszcze nie wiem czy mi tam na rodkowej pasuje.


Ha, no patrz, ja też nad nią dumałam i w końcu nie wzięłam ze względu na podejrzenie ciepłego odcienia, a ja wolałabym cytrynowy. Szkoda no.
____________________
ogród pod lasem
oliwka 20:46, 25 lip 2018


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Janko pięknie u ciebie, kiedy siałas bakłażany ? strasznie mi sie spodobały? chciałabym spróbować je posadzić w następnym roku w donicach. Pashmina z lawendą i laurowisnią - swietne połaczenie !
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Zagajanka 20:55, 25 lip 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Tess napisał(a)

Przeszukuję wątki różane w poszukiwaniu inspiracji z czym połączyć Pashminę.
Czy Bouquet Parfait jest biała? Na tym zdjęciu Bouquet Parfait wygląda na białą. W Rosarium piszą, że jest mlecznobiała, brzegi różowe, ale jednocześnie na ich zdjęciach jest jednak bardziej różowa niż biała.

Wielkość Twojej Pashminy powalająca. Ja jestem początkująca w różach, w zasadzie Pashminy to moje pierwsze róże i zupełnie nie umiem się z nimi obchodzić.

Cześć, Tereso Bouquet Parfait ma różowe pąki i trochę różu w pierwszych kwiatkach, potem robi się całkowicie biała:

25 maja:


30 maja:


wg mnie ona dobrze pasuje do Pashminy (i lawendy ):



Mam w sumie 4 Pashminy, pozostałe są zdecydowanie mniejsze To ta sadzonka taka wyrywna chyba jest.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 20:59, 25 lip 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
UrsaMaior napisał(a)


Ha, no patrz, ja też nad nią dumałam i w końcu nie wzięłam ze względu na podejrzenie ciepłego odcienia, a ja wolałabym cytrynowy. Szkoda no.

Szkoda ze nie wzięłaś, czy szkoda że nie do końca cytrynowa?

Też wolałabym zimniejszy odcień. Już na tej rabacie są dwie róże, które miały być bardziej cytrynowe, a są jednak dosyć miodowe, więc nad losem tej jeżówki tam ciagle też dumam

A czytałam, ze masz chyba różę Solero. Jest cytrynowa czy miodowa? Gdzie ją kupowałaś?
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies