Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Zagajanka 00:54, 29 sie 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
I na koniec widoczki hortensjowe:




____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Kasia_CS 05:59, 29 sie 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Janeczko, cudowna wiadomość o powiększaniu się rodzinki przejęłaŝ ode mnie pałeczkę noszenia z przodu Arbuzika znacie już płeć?

Zdjęcia róż jak zawsze wspaniałe i jak zwykle oko zawiesza mi się na żywopłocie z laurowiśni..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
jolanka 08:05, 29 sie 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Gratulacje Janeczko
No to będzie się działo, a Ty jak się czujesz? Lato było trudne przez te upały.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
MartaKozak 10:34, 29 sie 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Zagajanka napisał(a)
Jakiś marazm ogrodniczy i mnie dopadł...
Oprócz tego że ta susza od dłuższego czasu nie dawała działać w ogrodzie, to dodatkowo powiększający się "arbuz" z przodu mocno ogranicza moje możliwości ogrodnicze, więc wybaczcie moją ostatnio słabą obecność na O... Nie wiem kiedy będzie z nią lepiej.


Gratuluje `arbuza`
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
tulucy 13:47, 29 sie 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Janeczko gratulacje
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
kasia_w 13:49, 29 sie 2018


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Jana, Gratuluję arbuzowego brzuszka Róże wyglądają na okazy zdrowia w porównaniu do moich
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
inka74 14:07, 29 sie 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
To ty arbuzka też posadziłaś rodzinka ogrodowiskowa się powiększy, jak fajnie! Gratulacje!
Widoki różane mimo chorób piękne jak zwykle. U mnie też w tym roku plamistość króluje wśród róż. Nie pryskam. Obrywam więc łyse są niektóre całkowicie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 14:29, 29 sie 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33562
Serdecznie gratuluje, wspaniała wiadomość
Róże jak zawsze poękne u Ciebie, plamki nieważne i prawie niezauważalne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anulajda 15:38, 29 sie 2018


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Janko gratulacje i moc uścisków dla Was
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Zagajanka 20:57, 29 sie 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)
Janeczko, cudowna wiadomość o powiększaniu się rodzinki przejęłaŝ ode mnie pałeczkę noszenia z przodu Arbuzika znacie już płeć?

Zdjęcia róż jak zawsze wspaniałe i jak zwykle oko zawiesza mi się na żywopłocie z laurowiśni..

Kasiu, już nie raz pomyślałam o tej ogrodowiskowej "pałeczce arbuzowej" od Ciebie hehe, tym bardziej że tym razem u nas też ma być dziewczynka
Młody się cieszy, że już nie będzie sam - w naszej wiosce jakoś wszyscy jego znajomi rówieśnicy mają rodzeństwo, tylko ten jeden do tej pory "samotny"

Co do róż - wybrałam do zdjęć te najlepiej prezentujące się Reszta w tym roku w drugim tłoczeniu dosyć marna (susza?).
Laurowiśnie Otto L. jak zawsze polecam - nie mam jej naprawdę nic a nic do zarzucenia: ani mrozy, ani skwar, ani cień, czy susza - nic jej (tfu tfu) nie szkodzi, rośnie sobie i po cięciu cieszy prostotą formy
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies