Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Ewa777 10:56, 13 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18543
Piękną masz wiosnę, Kochana
Ja pewnie też wszystkich hortensji nie okryję, ale te najmłodsze pewnie tak. W mojej prognozie pokazują -3'C w nocy z soboty na niedzielę i tego będę się trzymać
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Mariposa 11:45, 14 mar 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Okryłaś ogrodówki? Przylaszczki cudowne! W ogóle zauważyłam, że zdecydowanie bardziej cieszą mnie te małe kwiatki, niż wielkie.
Mirko, wszystkie moje azalie pięknie zapączkowane, Ooy dzisiejszy nocny przymrozek im nie zaszkodził. Dokupiłam jeszcze Anneke, chciałam powiększyć żółtą "plamę" na rabacie. Masz?
____________________
Ela Motylogród
mirkaka 10:14, 16 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9687
Ewo dziękuję,

Elu bo te maleńkie wiosenne kwiatuszki to takie małe cuda natury na które czekamy całą zimę
Cieszę się że azalie pięknie Ci zapączkowały, no u mnie niestety słabo, za sucho miały. Nie mam tej Anneke, ale poszukałam ją sobie w necie i jest prześliczna
Pewnie też pięknie pachnie

Hortensje okryłam, ale czy to coś dało? okaże się latem

tak to wygląda u mnie, nie znoszę widoku roślin pozawijanych włókniną,


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
dominka 10:35, 16 mar 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Ice Dance już u Ciebie kwitnie? Ja w sobotę dopiero ścięłam, ale kwiatostanów nie widać.
____________________
Aga- Zielony AZYL
mirkaka 13:36, 16 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9687
dominka napisał(a)
Ice Dance już u Ciebie kwitnie? Ja w sobotę dopiero ścięłam, ale kwiatostanów nie widać.


Tak, kwitnie, dość wcześnie, sama się zdziwiłam.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 18:08, 16 mar 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12208
Mirka, jak tniesz Różę De Rescht? Czy historyczne przycina się inaczej niż pozostałe?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
mirkaka 08:39, 17 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9687
Joku napisał(a)
Mirka, jak tniesz Różę De Rescht? Czy historyczne przycina się inaczej niż pozostałe?


Na wysokość około 40-50 cm. Nie wiem Jolu czy inaczej ale tę tak tnę już kolejny rok i jest dobrze. Rozrasta mi się
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 20:51, 17 mar 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12208
No to ja też tak przytnę. Dziękuję .
Na spacerze z psem zobaczyłam ze w jednym z ogrodów forsycja szykuje się do rozkwitu. Czyli można ciąć.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kasiek 23:35, 20 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763

na koniec mech, na podmurówce, bardzo lubię mech w ogrodzie, chciałabym w tym roku dać radę zrobić własnoręcznie donice betonowe, żeby spokojnie obrastały mchem


i na ścieżce, kiedyś starałam się go zdrapywać, walczyć z nim, ale tu na forum polubiłam go, i zmieniłam do niego podejście. Teraz ta ścieżka cieszy mnie taka właśnie porośnięta mchem


Mirka, rowniez uwazam ze mech jest piekny i tez go zaczelam zapraszac do ogroduPiekna masz te sciezke...
____________________
Bawarka
Milka 07:34, 21 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Też mam taki mech, też nie walczę.
I ja chyba będę opatulać, ale bardziej piwonie, bo hortensji mam za dużo.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies