Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 08:31, 19 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
daszum napisał(a)
Zaglądam, zaczął się spektakl, jestem od kilku lat wiernym widzem


To bardzo miłe co piszesz, jeszcze trochę trzeba poczekać, u nas ciągle bardzo zimno, na szczęście pada deszcz
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
popcorn 09:39, 19 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mirko gdzie w Pomorkim jesteś? Jeździłam z Rodzicami do Swornychgaci na wakacje, uwielbiam Chojnice i tamte okolice, może w tym roku przez pandemię się zaszyjemy w jakimś domku tam znowu???
Pozdrawiam serdecznie, podziwiam niezmiernie!!!
____________________
Mój nowy ogródek
UlaB 18:16, 19 maj 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
mirkaka napisał(a)


Wielkokwiatowe jesienią przebarwiają się.
Odmian azalii jest bardzo dużo, ja pisałam o pachnącej pomarańczowej Moja pachnie


Tak Mirko, wiem ze ich jest bardzo duzo ale nie wszystkie pachną. Zapewne to kwestia genetyki i tylko glosno mysle ze moze te pachnące maja cis wspolnego w genach z pontyjską.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Anusia 20:07, 19 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Mirko u nas na Żuławach jakby cieplej. Deszcz pada i dobrze. Współczuję bardzo przyszłego sąsiedztwa z liną tramwajową. U nas też deweloperka nie próżnuje. Likwidują ogródki działkowe i kolejne blokowiska powstają. Nawet na naszym osiedlu budują kilka niewielkich domów wielorodzinnych.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Ewa777 21:03, 19 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18442
mirkaka napisał(a)


Super, miałaś gdzieś znacznik?

Nie, odnalazłam zamówienie w sklepie internetowym
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
oliwka 21:27, 19 maj 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Mirko przepiekne te azalie i ładnie komponuje sie to drzewo za nimi to chyba bez ? A co to jest takie fioletowe w środku taka gesta plama. Ślicznie wygląda.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
karo 08:36, 20 maj 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Witaj Mirko

zaglądam i pozdrawiam .

____________________
Karolina - Moja działka
mirkaka 13:53, 21 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Ewa777 napisał(a)
Mirko, znalazłam nazwę tej roślinki okrywowej, która rośnie na górce z azaliami. To Azorella trójwidlasta.


Nazwa dla mnie egzotyczna
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 13:58, 21 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
popcorn napisał(a)
Mirko gdzie w Pomorkim jesteś? Jeździłam z Rodzicami do Swornychgaci na wakacje, uwielbiam Chojnice i tamte okolice, może w tym roku przez pandemię się zaszyjemy w jakimś domku tam znowu???
Pozdrawiam serdecznie, podziwiam niezmiernie!!!


To Kaszuby, moje rejony z dzieciństwa, Lasy sosnowe, piaski Dlatego tak bardzo kocham sosny, i nie przeszkadza mi że śmiecą
Teraz Gdańsk.
A ja Ciebie podziwiam niezmiernie, Twoją siłę psychiczną. Nie wymiękasz.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:00, 21 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
UlaB napisał(a)


Tak Mirko, wiem ze ich jest bardzo duzo ale nie wszystkie pachną. Zapewne to kwestia genetyki i tylko glosno mysle ze moze te pachnące maja cis wspolnego w genach z pontyjską.


Być może
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies