Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 14:01, 21 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
Ewa777 napisał(a)

Nie, odnalazłam zamówienie w sklepie internetowym


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:02, 21 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
Anusia napisał(a)
Mirko u nas na Żuławach jakby cieplej. Deszcz pada i dobrze. Współczuję bardzo przyszłego sąsiedztwa z liną tramwajową. U nas też deweloperka nie próżnuje. Likwidują ogródki działkowe i kolejne blokowiska powstają. Nawet na naszym osiedlu budują kilka niewielkich domów wielorodzinnych.


Trzeba się do tego przyzwyczaić, że miasto wchłania obrzeża, za kilka lat będziemy mieszkać w centrum
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:04, 21 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
oliwka napisał(a)
Mirko przepiekne te azalie i ładnie komponuje sie to drzewo za nimi to chyba bez ? A co to jest takie fioletowe w środku taka gesta plama. Ślicznie wygląda.


Tak, to bez biały, a ta fioletowa kępa to przekwitający rododendron miniaturowy Azurika. Szkoda że nie wpasował się w czas kwitnięcia większości azalii, on kwitnie razem z tulipanami
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Mariposa 22:59, 21 maj 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Nie mam czasu na O, ale do Ciebie musiałam zajrzeć! Mirko, uwielbiam Twój ogród! Czekam, aż moje azalie takie urosną

Czytam o tej linii tramwajowej... Współczuję ogromnie. Niestety, miasta wyciągają coraz dalej swoje macki. Koleżanka pobudowała się na granicy naszego miasta, na początku zazdrościłam jej - tylko jeden sąsiad, a tak tylko pola, pola, pola... Okazało się, że te pola wykupił deweloper, z trzech stron ma teraz osiedle piętrowych bliźniaków ...
____________________
Ela Motylogród
Milka 06:59, 22 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mirkaka napisał(a)
Na pierwszym planie Christopher Wren prawdopodobnie, bo nie mam jej znacznika, pięknie pachie





Cudowna, do tego pachnie. Lubię takie zdecydowane kolory azalii
Soir de Paris też cudownie pachnie i Klondyke.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
MalgosiaW 14:07, 22 maj 2020


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Jakie wielkie okazy U mnie tylko azalie japońskie przetrwały, ale one niziutkie Nie mam ręki do kwaśnolubnych, niestety
Anda 14:10, 22 maj 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33524
Przepiekne masz azalie, co za energetyczne kolory. Bardzo podoba mi sie ich zapach, a pontyjska to juz w ogole zapachowa ulubienica.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
vita 22:56, 22 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4099
mirkaka napisał(a)
Na pierwszym planie Christopher Wren prawdopodobnie, bo nie mam jej znacznika, pięknie pachie



Cudo, wspaniały Ciekawe, że kwasolub pachnie tak intensywnie jak wapniolubne wawrzynki. Powojnika górskiego z serca zazdroszczę, jak tylko można
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Margerytka40 00:05, 23 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Widać, że azalie Cię kochają. Pięknie rosną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
mirkaka 18:45, 24 maj 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
Mariposa napisał(a)
Nie mam czasu na O, ale do Ciebie musiałam zajrzeć! Mirko, uwielbiam Twój ogród! Czekam, aż moje azalie takie urosną

Czytam o tej linii tramwajowej... Współczuję ogromnie. Niestety, miasta wyciągają coraz dalej swoje macki. Koleżanka pobudowała się na granicy naszego miasta, na początku zazdrościłam jej - tylko jeden sąsiad, a tak tylko pola, pola, pola... Okazało się, że te pola wykupił deweloper, z trzech stron ma teraz osiedle piętrowych bliźniaków ...


Urosną
Z miastem nie wygramy, trzeba to zaakceptować albo wynieść się na wieś Staram się nie myśleć, choć boję się tego, jak to zniosę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies