Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Joku 10:09, 27 sty 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Dziękuję za obszerną odpowiedź, pozwolę sobie ją skopiować do swojego wątku. Mogę?
Bo ja nadal dumam nad swoją sosną i tym co tam posadzić.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
antracyt 10:17, 27 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11568
mirkaka napisał(a)


Hmm, nie sprawdzałam, ale ona kwitnie jeden raz, nie powtarza kwitnienie. Myślę że od początku do końca może z miesiąc ?

W tym roku będzie jeszcze większa bo ma mnóstwo długich nowych pędów Szkoda tylko że jest baaardzo kolczasta

Myślałam o niej na nową różaną, ale wielkość mnie przeraziła. Może posadzę przy płocie w ramach żywopłotu.
Czytałam o drodze za płotem. Bardzo współczuję. Czy będą Was jakoś od niej osłaniać?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mirkaka 11:18, 27 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Joku napisał(a)
Dziękuję za obszerną odpowiedź, pozwolę sobie ją skopiować do swojego wątku. Mogę?
Bo ja nadal dumam nad swoją sosną i tym co tam posadzić.


Możesz Jolu Pod sosnami ponoć mogą rosnąć Rh i azalie bo mają kwaśno a sosna ma palowy głęboki system korzeniowy. Ale w rzeczywistość pewnie jest różnie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 11:23, 27 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
antracyt napisał(a)

Myślałam o niej na nową różaną, ale wielkość mnie przeraziła. Może posadzę przy płocie w ramach żywopłotu.
Czytałam o drodze za płotem. Bardzo współczuję. Czy będą Was jakoś od niej osłaniać?


Nie będą, Myślę, że nie, bo ta droga zawsze była tam w planach i mój ogród jest jakby w strefie "zabudowy garażowej". Wiedziałam że kiedyś to nastąpi, ale liczyłam że tego nie dożyję
Te moje obie róże to ogromne są, nie wiem czy na płot się nadają, będą wyłazić ponad niego wysoko Ale to może być też zaleta
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
antracyt 12:08, 27 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11568
Lykkefund mam na pergoli, ale ta druga kolczasta na tyłach ogrodu mogłaby na płot włazić
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
UlaB 12:26, 27 sty 2021

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Rany, jak mi się u Ciebie podoba. Od zawsze. Tak jak ktoś napisał - harmonia. Nawet nie zacytuję konkretnego zdjęcia bo w każdym jest to coś.

PS: hortensja od Ciebie zawiązała pąki. Na mrozy poniżej -20 opatuliłam. Mam nadzieję że wszystko z nią będzie ok na wiosnę, bo mokry śnieg w ostatnich dniach narobił u nas bardzo dużo szkód Boję się na razie tam zaglądać.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Agania 14:07, 27 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jak zawsze miły rekonesans u Ciebie spędziłam, pomimo wielkich trudów wierzę bardzo, że uda Wam się schować i utrzymać swoją ogrodową prywatność będę trzymała Mireczko za to wielkie kciuki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 14:23, 27 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mirkaka napisał(a)


Trzeba normalnie żyć, ale my ograniczamy kontakty z dziećmi, i tęsknimy. Dzwonimy do siebie codzienni, ale to nie to samo.
Dziękuję Irenko za wizytę, życzę zdrowia. Ty też nie jesteś ostatnio zbyt aktywna na forum

No z powodu zdrowia wypadłam, długo mnie nie było, jak jest lepiej, zawsze jestem.
ja się spotykam z dziećmi i wnusiami
Piękna rutewka, moje muszę przesadzić.
Zmian na drodze współczuję. U mnie sąsiad za murem z kolei będzie budował szeregówki, póki co ma odmowy, z powodu błędów, nawet chciał odkupić pół mojego ogrodu, ale jeśli zdecyduję się sprzedać, to raczej całość. Miałam moment krytyczne, chciałam wszystko sprzedać.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirkaka 14:27, 27 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
UlaB napisał(a)
Rany, jak mi się u Ciebie podoba. Od zawsze. Tak jak ktoś napisał - harmonia. Nawet nie zacytuję konkretnego zdjęcia bo w każdym jest to coś.

PS: hortensja od Ciebie zawiązała pąki. Na mrozy poniżej -20 opatuliłam. Mam nadzieję że wszystko z nią będzie ok na wiosnę, bo mokry śnieg w ostatnich dniach narobił u nas bardzo dużo szkód Boję się na razie tam zaglądać.


Oby przetrzymała te mrozy i śnieg i zakwitła tak pięknie jak u mnie
Dziękuję za miłe słowa, nic tak jak pochwały nie dodaje chęci do działania
Ja to z tych co jak to mówi mój budowlaniec mam słabą wiarę w siebie Dobre słowa są dla mnie pokarmem
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:28, 27 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
antracyt napisał(a)
Lykkefund mam na pergoli, ale ta druga kolczasta na tyłach ogrodu mogłaby na płot włazić


Ooo, czyli ją masz, moja już kilka lat u mnie, co roku jest większa
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies