Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 14:29, 27 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Agania napisał(a)
Jak zawsze miły rekonesans u Ciebie spędziłam, pomimo wielkich trudów wierzę bardzo, że uda Wam się schować i utrzymać swoją ogrodową prywatność będę trzymała Mireczko za to wielkie kciuki


Dziękuję Agatko, będę myśleć jak tu się schować przed wzrokiem innych
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 14:39, 27 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Milka napisał(a)

No z powodu zdrowia wypadłam, długo mnie nie było, jak jest lepiej, zawsze jestem.
ja się spotykam z dziećmi i wnusiami
Piękna rutewka, moje muszę przesadzić.
Zmian na drodze współczuję. U mnie sąsiad za murem z kolei będzie budował szeregówki, póki co ma odmowy, z powodu błędów, nawet chciał odkupić pół mojego ogrodu, ale jeśli zdecyduję się sprzedać, to raczej całość. Miałam moment krytyczne, chciałam wszystko sprzedać.


Boże Irenko, tylko nie sprzedawaj ogrodu. Chyba że całość z domem i kupić coś innego.
Nawet jeśli już nie będziesz mogła w nim pracować i zarośnie, zdziczeje, to i tak lepiej oglądać taki ogród niż cudze domy szeregowe pod nosem. Wyobraź sobie jak pięknie może wyglądać Twój ogród zostawiony, bez pielęgnacji za 10 lat. Tylko wykoszone ścieżki do spacerów.
Kochana, trzymam kciuki za zdrowie. Obyśmy wszyscy nie dali się choróbskom.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
zbigniew_gazda 17:04, 27 sty 2021


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11177
Pozdrawiam Mirko zimowo i życzę aby pożywnie załatwić nękające problemy. Urbanizacja wkracza bezpardonowo w każdy kącik który nie jest wykorzystany. Mam przykłady z mojego otoczenia - jak ktoś wybuduje dom dalej trochę od sąsiadów i postara się o dobrą drogę , natychmiast inni to wykorzystują i powstaje osiedle.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kasiolaaa 18:21, 27 sty 2021


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ja rowniez pozdrawiam ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
ryska 20:27, 27 sty 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Mirka Twój ogród mnie zachwyca. Zwłaszcza powojniki i róże.
Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Alija 17:11, 29 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8757
mirkaka napisał(a)
Sierpień,
kupiłam nasionka kosmosów podwójnych, urosły ogromne



dwie rutewki , jedna podwójna druga zwykła, obie cudne, obie uwielbiam




Wszystkie zdjęcia piękne! Miło się ogląda, gdy za oknem biało i mroźno. Zwróciłam uwagę na kosmos, bardzo go lubię, sieje się , jak szalony, ale jest pojedynczy. Takiego nie widziałam. No i rutewka, też uwielbiam, ale moja nie jest taka dorodna. U Ciebie już jest fioletowa chmurka. Pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Mariposa 17:42, 29 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Mirko, a pamiętasz nazwę tej fioletowej rutewki?
____________________
Ela Motylogród
mirkaka 06:47, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
zbigniew_gazda napisał(a)
Pozdrawiam Mirko zimowo i życzę aby pożywnie załatwić nękające problemy. Urbanizacja wkracza bezpardonowo w każdy kącik który nie jest wykorzystany. Mam przykłady z mojego otoczenia - jak ktoś wybuduje dom dalej trochę od sąsiadów i postara się o dobrą drogę , natychmiast inni to wykorzystują i powstaje osiedle.


To prawda Zbyszku, sami byliśmy w takiej sytuacji 20 lat temu, my byliśmy pierwsi, a po nas sąsiedzi wykorzystali drogę którą poprowadziliśmy do posesji
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:48, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Kasiola, Renatko, dziękuję za miłe wpisy.
Pozdrawiam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:55, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Alicja kupiłam te nasionka chyba w obi lub Leroyu. Mimo że piękne ma kwiaty to chyba ich nie wysieję w tym roku, bo wyrastają na ogromne potwory zabierając jedzonko bylinom rosnącym w sąsiedztwie i po wyrośnięciu trzeba je podwiązywać bo się przewracają.
Rutewka rośnie u mnie w kwaśnej glebie przy Rh. Ma już kilka lat dlatego taka dorodna, poza tym są tam dwie roślinki. Wcześniej posadziłam ją w zwykłej ziemi i wegetowała, dopiero w kwaśnej lepiej rośnie. Lubi też wilgoć
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies