Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lifting starego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

Ludwika 12:34, 10 cze 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Kurcze, bardzo długo już u nas nie padało... Ziemia jest suchutka, całą popękana... Nie mogę przez to dokończyć przedogródka, bo nie mam jak skopać i posiać trawy po lewej stronie chodnika... :/

Dzisiaj pokazywałam znajomym stan aktualny naszych włości i stan wyjściowy. Kurcze, jestem naprawdę zadowolona z tego ile udało nam się zrobić.

.... jeszcze żeby tylko popadało trochę...
Sierpień 2014



Czerwiec 2015
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
iwka 13:03, 10 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Powinnaś być z siebie dumna po takiej przemianie, gratuluję super jest
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
atena35 13:31, 10 cze 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Elegancka przemiana gratuluję.
____________________
Ogród Tosi
mikami 14:20, 10 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 689
Bardzo ładnie to wygląda
____________________
Mirela - Marzenie o nowoczesnym ogrodzie
Psiamama 20:37, 10 cze 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Ale metamorfoza dziewczyno gratuluję Napracowaliście się, ale za to z jakim efektem. Bardzo mi się podoba. W ogóle fajny tu u Ciebie, super zmiany i dużo ciekawych informacji od dziewczyn. Też walczę z mszycami, obciadły mi młodą czereśnie. Chemia na nie działa moje mszyce to jakieś mutanty. Wyprubuję miksturę
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
sylwia_slomc... 00:35, 11 cze 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82063
No bardzo fajnie Wam to wyszło, ciekawe co będzie dalej? pozdrawiam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
bdan 07:10, 11 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Ludwika zmiany super, na pewno jesteście zadowoleni.

Wybierasz się może na spotkanie u Kapiasa?
Ludwika 09:12, 11 cze 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Dziękuję Wam, kochane, serdecznie, za miłe słowa Jesteśmy bardzo zadowoleni, tylko wiecie jak to jest - apetyt rośnie w miarę jedzenia Razi nas więc teraz ta stara kostka, stary płot... No ale na to niestety trzeba odłożyć trochę funduszy, więc póki co musi zostać jak jest, niestety.

Danusiu, do Kapiasa bardzo bym chciała, ale póki co, nie mam gdzie dziecka zostawić. Jak do niedzieli uda mi się go gdzieś upchnąć to postaram się przyjechać, choć będę się stresować okrutnie, bo nikogo nie znam jeszcze
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Efffa 09:15, 11 cze 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
ja też nikogo nie znam
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
bdan 09:17, 11 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Ludwika napisał(a)
Dziękuję Wam, kochane, serdecznie, za miłe słowa Jesteśmy bardzo zadowoleni, tylko wiecie jak to jest - apetyt rośnie w miarę jedzenia Razi nas więc teraz ta stara kostka, stary płot... No ale na to niestety trzeba odłożyć trochę funduszy, więc póki co musi zostać jak jest, niestety.

Danusiu, do Kapiasa bardzo bym chciała, ale póki co, nie mam gdzie dziecka zostawić. Jak do niedzieli uda mi się go gdzieś upchnąć to postaram się przyjechać, choć będę się stresować okrutnie, bo nikogo nie znam jeszcze



Byłam w Wojsławicach, też nikogo nie znałam, też się stresowałam.

W jakim wieku masz to dziecko? Możesz go ewentualnie zabrać z sobą. Ja męża tez zabieram.
To nie wygląda tak, że siedzisz tylko jak na jakimś zebraniu, łazić na pewno też będziemy swoimi drogami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies