Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lifting starego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

Gosiek33 08:49, 06 maj 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Witam się. Wpadłam do Ciebie i widzę, że jesteś na etapie tworzenia ogrodu z chaosu, podobnie jak i ja

Jeśli możesz pogadać o aparatach foto to zapraszam do mnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
L00zak 23:15, 07 maj 2016


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
O i wątek foto też się trafił
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Ludwika 13:55, 09 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
_Martini_ napisał(a)
Gdzie szukać żurawki u Ciebie?


Przepraszam, że tak późno odpowiadam, nie mogłam się dorobić zdjęć jakoś...

Żurawki, które mam i lubię to ciemna black taffeta. Daje radę w słońcu, ma gęsty zwarty pokrój, piękne błyszczące karbowane liście. Na ogólnym widoku to te ciemne plamy w żwirze koło furtki. Druga jasna z kolei Lime Marmalade. Ma w zasadzie podobne właściwości jak poprzednia z tym , że mam ją w cieniu i bardzo jej się tam podoba. No i ma nieco mniejsze liście. Na ogólnym widoczku tworzy jasno zielone kółeczko wokół pnia krzewuszki (przy ławce).

Black Taffeta z bliska

Miałam też żurawkę Root Beer, ale ją podzieliłam na kilkanaście sadzonek i obsadziłam rabatę mamy W sumie też byłam z niej zadowolona

W tym sezonie kupiłam 3 sztuki różowo czerwonej nn, zobaczymy jak się będzie sprawować.
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 14:02, 09 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Z japońskiego nie mam ujęcia całości, bo jeszcze została kosmetyka i sprzątanie wokół, ale wkleję kilka zajawek
Leoś testuje żwir

Strictusy:

Klon Garnet (widać, że mocno wiało ) i RH Azuriko

Bardzo podoba mi się ten kolor. Może nie dokońca pasuje do japońskiego, ale nie mogłam się powstrzymać
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 14:04, 09 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Na koniec jeszcze jedno zdjęcie lilaka, który rośnie za domem. W sumie mamy 5 krzewów, w tym jeden biało kwitnący. Uwielbiam zapach bzu...
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
gierczusia 20:11, 09 maj 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Isiuuuuu ale pieknie Ci wyszłooooo tak..hmmm....elegancko
Buzioki i pozdrawiam
Ps..wystawa kwiatów w Parku Śląskim w najbliższy weeekend z kiermaszem offkors
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Sylvana 01:47, 10 maj 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Wpadłam z rewizytą....obejrzałam od początku....piękne przemiany....elegancki ogród....i super elewacja ceglana.
Mały bąbelek z taczką cudny ....mój też tak pomagał...teraz robi betonik z piasku i kanalizację w piaskownicy.
Mam również dwie futrzane osóbki, jedna jest bura tak jak Twój kiciuś

Pozdrawiam
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Edyta10 02:05, 10 maj 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
już mi się podoba japoński klon super, RH też- kolorek fajny, czekam na fotki całości... głaski dla kotka
____________________
Ogródek nad jeziorem
Ludwika 07:16, 10 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
gierczusia napisał(a)
Isiuuuuu ale pieknie Ci wyszłooooo tak..hmmm....elegancko
Buzioki i pozdrawiam
Ps..wystawa kwiatów w Parku Śląskim w najbliższy weeekend z kiermaszem offkors


Witaj Elu, dziękuję

o wystawie już czytałam u Ciebie, mąż poinformowany i pogodzony z losem. Także jak nic innego nam nie wypadnie ani nie będzie lało i żabami ciepało to przyjedziemy
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 07:17, 10 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Sylvana napisał(a)
Wpadłam z rewizytą....obejrzałam od początku....piękne przemiany....elegancki ogród....i super elewacja ceglana.
Mały bąbelek z taczką cudny ....mój też tak pomagał...teraz robi betonik z piasku i kanalizację w piaskownicy.
Mam również dwie futrzane osóbki, jedna jest bura tak jak Twój kiciuś

Pozdrawiam


U mnie póki co spokojnie można cały wątek ogarnąć Dzięki, że zajrzałaś.
Leoś to kot mamy, ale bardzo mi pomaga we wszelkich pracach w ogrodzie Mama ma jeszcze rudą Helenkę a ja w domu mam dwie czarno-białe krówki, ale one nie wychodzą raczej na zewnątrz
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies