Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Anda 12:36, 03 sie 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
Karo, ale jak posadzisz Gold Hameln to chyba bedziesz musiala przesadzic gdzies te niebieskie trawki, bo Gold Hameln to na szerokosc tak ok. 50 cm rosnie.
Z rozami raczej sie nie bedzie gryzla
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mixtoorka 12:51, 03 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Anda napisał(a)
Karo, ale jak posadzisz Gold Hameln to chyba bedziesz musiala przesadzic gdzies te niebieskie trawki, bo Gold Hameln to na szerokosc tak ok. 50 cm rosnie.
Z rozami raczej sie nie bedzie gryzla


Ewuś jak wyciepię ID, lawendę i rozchodnika to będzie miejsce na Gold Hameln- może nawet dwie, albo na dwa Little Bunny nawet . Gold podobno mniejsza od Hameln. Ale ile mniejsza?? Pewnie bezpieczniej dać Little Bunny. Tylko ten żołciutki taki ładny jak u mojego klonika i berberysu Maria.

Tam mogłaby być też brązowa trawa, ale u mnie te brązowe Carexy słabo rosną.Turzyce Uncinia rubra też widziałam. Nooo lubię te kolory

I wymyśliłam gdzie przesadzę ID i bedą mogły się rozrastać do woli - pod taras Tylko muszę wkopać obrzeże odgradzające od trawnika. I wszyscy zadowoleni
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 13:18, 03 sie 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495


Miejscówka dla ID idealna

Gold mniejsza od Hameln, ale jaka będzie u Ciebie to się okaże Jak wyciepiesz te inne roślinki to miejsca powinno starczyć
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mixtoorka 13:36, 03 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Anda napisał(a)


Miejscówka dla ID idealna

Gold mniejsza od Hameln, ale jaka będzie u Ciebie to się okaże Jak wyciepiesz te inne roślinki to miejsca powinno starczyć


Taka jestem z siebie dumna,że ID będzie miało IDealną miejscówkę

Jednak mimo wszystko najlepiej wpisuje się tam Little Bunny.

Mają też Miskanta Red Chief- no to to cudo jesienią
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 14:31, 03 sie 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Karolka Gold Hameln jest piękna. U mnie w szkółce mają i ubolewam, że nie mam jej gdzie posadzić.

Deszczu zazdroszczę. Piwnica no cóż - ogarnięcie. Upały okrutne
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nicol21 18:45, 03 sie 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10317
czyli już zaczynasz przesadzać ehhh zawsze coś się znajdzie dla poprawy.
Kloniszcza rzeczywiście nic nie widać, choć otoczka gotowa! ba - nawet sadzonki z tego możesz robić.


Deszczu zazdraszczam bo u nas afryka trwa już długo i będzie trwała ponoć do konca sierpnia...
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lojalna_ 11:05, 13 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Karola no zalania to teraz norma. Albo susza albo leje i zalewa taki klimat.

Ale Ci poroslo wszystko matko jaki busz....a mnie żółty kręci ostatnio hihi
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mixtoorka 11:07, 13 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
lojalna_ napisał(a)
Karola no zalania to teraz norma. Albo susza albo leje i zalewa taki klimat.

Ale Ci poroslo wszystko matko jaki busz....a mnie żółty kręci ostatnio hihi


Joluś! Ale się cieszę, że jesteś
U nas w tym roku dla odmiany susza, i tam takie jedno podlanie. Ale ogólnie suuuuusza.
Posiadanie garażu w piwnicy to średnio trafiony pomysł, ale cóż
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 11:09, 13 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
nicol21 napisał(a)
czyli już zaczynasz przesadzać ehhh zawsze coś się znajdzie dla poprawy.
Kloniszcza rzeczywiście nic nie widać, choć otoczka gotowa! ba - nawet sadzonki z tego możesz robić.


Deszczu zazdraszczam bo u nas afryka trwa już długo i będzie trwała ponoć do konca sierpnia...


Ewelina,no muszę bo ID są zbyt szczęśliwe. Ale nie chce mi się...i tak sobie mówię, że teraz jeszcze za gorąco. W upały źle przesadzać. A teraz temp. niższe to odpoczywam od upałów, bo przecież muszę. Ale w końcu mnie nie minie

Otoczka z dnia na dzień coraz większa, ale sprawdzałam, klon tam ciągle jeszcze jest. Zielony zupełnie
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
lojalna_ 11:09, 13 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Haaaa no faktycznie nieźle to ujęłas ....u mnie też sucho okropnie . Ostatnio troszkę deszczu spadło ale podlewać każdego dnia. KarolCIA fajnie juz takie duże roślinki mieć ach czas leci. Jak Twój klon? Mojego polowe musialam ciachnać ale żyje
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies