Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

nicol21 20:13, 29 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10317
Odchwaszczania nie zazdraszczam :/
a to działka typowo na owoce,warzywa czy kiedyś budowlana?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mixtoorka 22:54, 29 lip 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Nie, to warzywno wypoczynkowy ogrod. Rodzinne Ogrody Działkowe.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 23:22, 29 lip 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Cześć Karolka A jak klon - odbił?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 09:16, 30 lip 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Hej!
Witold nie daje rady wygrzebać się spod Hakone Żyje sobie gdzieś tam w ukryciu. Będę kupowała nowego klona. Ale jeszcze nie spotkałam się z odpowiednim egzemplarzem. Pozostała mi boska skarpetka





____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 15:30, 02 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Hurra!!! pada, deszcz pada!!! Po 2 tyg. upałów deszcz

Cudowny deszcz....

I zalało mi piwnicę...
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 09:26, 03 sie 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
O nie, zalania piwnicy bardzo współczuję.
Deszczu jednak zazdroszczę. U nas afrykańskie upały i nie pamietam, kiedy ostatni raz padało. Na dodatek mamy oszczędzać wodę i ograniczyć podlewanie roślin ozdobnych.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mixtoorka 10:04, 03 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Anda napisał(a)
O nie, zalania piwnicy bardzo współczuję.
Deszczu jednak zazdroszczę. U nas afrykańskie upały i nie pamietam, kiedy ostatni raz padało. Na dodatek mamy oszczędzać wodę i ograniczyć podlewanie roślin ozdobnych.


M był na miejscu i szybko wezwał staż, wypompowali wodę, uff, ale całe miasto zalane- w 20 minut. Rośliny leżą. Nie wiem czy skorzystały z takiej wody, zbyt szybko odpłynęła z suchej ziemi. Jak wrócę z pracy zobaczę, czy skorzystały czy leżą dalej hihi

Ewuniu, życzę Ci i Twoim cudeńkom deszczu, ale nie burzy.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 11:05, 03 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Widzisz jaki u mnie ściski, ID muszę wymienić. Odpowiadały mi kolorem,pojadę do szkółki szukać zamienników. Może "Varigata" będą.

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 11:52, 03 sie 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
U mnie tez taki scisk

Variegata i Aureovariegata (zolty pasek) sie nie rozlaza.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mixtoorka 12:28, 03 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Ewuniu byłam w szkółce. Mówią, że Variegata trochę jednak się rozłazi. Maja piękne sadzonki Pennisetum Little Bunny i Gold Hameln. I powiem Ci, że ta gold mnie kusi. Potrzeba rozjaśnić trochę ten kąt. Ale czy to nie będzie się gryzło z różowymi różami??
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies