Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mixtoorka 11:05, 27 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Nie wiem wszystko pewnie zależy od warunków, u mnie są pewnie sprzyjające chorobom. Ktoś mi powiedział, że ma duże klony ale podlewa je previcurem systematycznie. To są wymagające rośliny.

Witold podejrzewam mógł być już chory jak go kupiłam, początkowo regularnie pryskałam Topsinem, ale później już nie. No i mam skutek. Choroby grzybowe załatwiają klony.Nie dbałam o niego jak należy i skutek jest marny.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 14:22, 27 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33636
Przykro czytac. Oby ten drugi klon dal sobie rade.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mixtoorka 15:19, 27 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Anda napisał(a)
Przykro czytac. Oby ten drugi klon dal sobie rade.


Ewuś, puki co wygląda jak by mu nic nie było, tylko widać zmiany na gałęziach no i nie wiadomo co będzie dalej.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 17:04, 27 cze 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jeden z moich klonów aklimatyzował się 3 lata, nic mu nie pomagałam oprócz podlewania. Przy klonach kompletnie nic nie robię i rosną.

Szkoda Twoich takie masz piękne. Mam nadzieję, że się obronią i będą cieszyć
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kasiek 17:22, 27 cze 2018


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Karolcia Jak dlugo masz juz hakonki? Niedawno kupilam kilka sztuk, mizeroty takie jedne glupkowate...i sie zastanawiam, ile bede musiala na nie czekac
____________________
Bawarka
Mixtoorka 12:15, 28 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Kasiek napisał(a)
Karolcia Jak dlugo masz juz hakonki? Niedawno kupilam kilka sztuk, mizeroty takie jedne glupkowate...i sie zastanawiam, ile bede musiala na nie czekac


Kasiunia, nooo tak ze 3 lata
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 12:16, 28 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)
Jeden z moich klonów aklimatyzował się 3 lata, nic mu nie pomagałam oprócz podlewania. Przy klonach kompletnie nic nie robię i rosną.

Szkoda Twoich takie masz piękne. Mam nadzieję, że się obronią i będą cieszyć


Mirellko u nas mikroklimat specyficzny, ogródek od zachodniej strony, ciasno i lało przez 2 sezony...

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
kasja83 07:46, 03 lip 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Mixtoorka napisał(a)
Nie wiem wszystko pewnie zależy od warunków, u mnie są pewnie sprzyjające chorobom. Ktoś mi powiedział, że ma duże klony ale podlewa je previcurem systematycznie. To są wymagające rośliny.

Witold podejrzewam mógł być już chory jak go kupiłam, początkowo regularnie pryskałam Topsinem, ale później już nie. No i mam skutek. Choroby grzybowe załatwiają klony.Nie dbałam o niego jak należy i skutek jest marny.

Ja swojego klona wyciepałam-zdechł całkowicie...
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Basilikum 14:36, 03 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ale szkoda tych kolnow ale co zrobic, takie zycie ogrodnika
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mixtoorka 12:10, 05 lip 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Mam foch ogrodowy.

Izuniu, szkoda- bo hakone taka piękna teraz .
Kasiula mój ciagle żyje, powolutku sobie rośnie, ale w poziomie. Chyba go podsadzę nowym egzemplarzem.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies