Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

nicol21 08:17, 07 lip 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10317
hej Karola co słychać?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mixtoorka 14:51, 09 lip 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Hej!
Odgruzowywuję działkę- czytaj - poszukuję krzewów spod chwastów, powój wszystko dusi. Mszyca mi pożera fasolkę szparagową.

Muszę uprościć w obsłudze swoją działkę, nie dajemy rady. Rabaty zachwaszczone na maxa. 2, w sumie to nawet 3 lata niewiele robiliśmy. Musi być bardziej samoobsługowa.

Przerabiam też owoce jabłka na mus, czarną porzeczkę w konfiturę i jagodę kamczacką na dżem.

A Pan Maluśkiewcz- jakoś żyje. Też trochę będę musiała pozmieniać. Edenka ma za ciasno, nie rośnie jak powinna bo ID ją pożera. ML przesadzone rosną mizernie Teraz mam foch .
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Basilikum 15:07, 09 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
przerabianie owocow tez mnie ostatnio zajmuje, czyli duzo czasu mi pozera, ale potem ja bede te owoce pozerac

No i tez ciagle cos odgruzowuje tak bez konca ta zabawa
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mixtoorka 15:08, 09 lip 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Aha, mam jeszcze pytanko.

Mam rabatę- prostokątną- 5x1,2m, obecnie rosną na niej regularnie jukki karolińskie. to suche miejsce, ze słabą ziemią. Wcześniej były tam też byliny, ale chcę ją wysypać żwirem. Co dać w takie warunki pomiędzy te jukki? Thuje Danica dadzą radę?? albo jakieś trawy? Są jakieś mało wymagające?? Rozchodniki odpadają, mam dłuuuuugą rabatę z nimi.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Efffa 15:09, 09 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Ja też upraszczam swój ogród
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Mixtoorka 15:10, 09 lip 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Basilikum napisał(a)
przerabianie owocow tez mnie ostatnio zajmuje, czyli duzo czasu mi pozera, ale potem ja bede te owoce pozerac

No i tez ciagle cos odgruzowuje tak bez konca ta zabawa


Część mrożę, bo nienadążam z przerabianiem. Ale za to w domu pachnie
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
mrokasia 15:15, 09 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
Mixtoorka napisał(a)
Aha, mam jeszcze pytanko.

Mam rabatę- prostokątną- 5x1,2m, obecnie rosną na niej regularnie jukki karolińskie. to suche miejsce, ze słabą ziemią. Wcześniej były tam też byliny, ale chcę ją wysypać żwirem. Co dać w takie warunki pomiędzy te jukki? Thuje Danica dadzą radę?? albo jakieś trawy? Są jakieś mało wymagające?? Rozchodniki odpadają, mam dłuuuuugą rabatę z nimi.


ja mam z jukami lawendę
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mixtoorka 15:21, 09 lip 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Lawenda, nooo też myśl Mam na przeciwległej rabacie wieeelką jedną, bo reszta padła.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Basilikum 15:22, 09 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja tez mroze, i troche zjadamy na bierzaco z jogurtem naturalnym. Rabate zwirkowa z jukami widzialam w Weihenstephan, poszukam wieczorem fotek
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mixtoorka 15:27, 09 lip 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Basilikum napisał(a)
ja tez mroze, i troche zjadamy na bierzaco z jogurtem naturalnym. Rabate zwirkowa z jukami widzialam w Weihenstephan, poszukam wieczorem fotek


dziękuję
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies