Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mixtoorka 11:14, 13 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
lojalna_ napisał(a)
Haaaa no faktycznie nieźle to ujęłas ....u mnie też sucho okropnie . Ostatnio troszkę deszczu spadło ale podlewać każdego dnia. KarolCIA fajnie juz takie duże roślinki mieć ach czas leci. Jak Twój klon? Mojego polowe musialam ciachnać ale żyje


Jolu, ja mojego klona musiałam ciachnąć tak, ze go nie widać spod hakone przy samej ziemi prawie,też żyje, tzn. ma jedną gałązkę. Ale cóż to za życie w ukryciu. Chyba dosadzę mu kolegę.

Leci czas, wczoraj patrzyłam na moje thuje, już 180cm mają. Choć wydaje mi się, że nie rosną
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
lojalna_ 11:17, 13 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Czyli jednak były chore . Wiosna zrobiłam pierwszy raz gnojowka z pokrzywy i polalam go parę razy . Rośnie ale liście ma takie miniaturowe dziwne . Może przetrwa i Twój i mój .

Ze go nie widać spod hacone to mnie nie dziwi tak Ci wyrosła !
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mixtoorka 11:26, 13 sie 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Jolu a podlewasz go previcurem? Albo Topsinem? Mój zasechł, ale część jednego pędu żyje sobie.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
lojalna_ 10:09, 26 sie 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
KarolCIA ja zawsze sobie obiecuje ze podleje bo mam a potem jakoś albo słońce albo pada i nic z tego nie wychodzi. Teraz moj mały klon przy oczku zaczął dla odmiany chorować.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
nicol21 14:22, 19 wrz 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Co tam w mikrusku słychać? Jak klonik?
1,8m już?! pędzą!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
bql3 09:14, 13 paź 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Karolina,

pozdrawiam i przyłączam się do pytań Eweliny - i pokaż jakieś focie!


____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Anda 11:36, 07 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33386
No Karo, to juz stanowczo zbyt dluga nieobecnosc Jak Twoja jesien?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Agania 11:41, 07 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ja też szukam nowej miejscówki dla IC....przesadziłaś?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mixtoorka 10:48, 08 lis 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Jestem, jestem. Bardziej z Wami niż u siebie. Marazm ogrodowy mnie dopadł i wodny ogródek akwariowy M. Jakoś mam problem z akceptacją braku Witolda. Coś mi w Maluśkiewiczu nie pasuje. Myślę, myślę...

ID przesadziłam koło schodów z tarasu. I chyba nawet zdjęcia nie zrobiłam, albo siedzi w aparacie. Ale zmiana na 100% na plus. ID rosną już ponad miesiąc i czują się świetnie pomimo ostrego ciachania.

W listopadzie kwitną jeszcze róże. Pelargonie.

Mam pierwszaka w szkole, ćwiczenia z kaligrafii pochłaniają mnie popołudniami. Ale odwiedzam Was wszystkich. Tylko u mnie stagnacja.

A z grzebania w ogrodzie to ja ostatnio z córcią z okazji lektury Tajemniczy Ogród...



i jeszcze takie kwiatki


Poszukam zdjęć maluśkiewiczowej jesieni w aparacie.

Obiecuję poprawę.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 12:10, 04 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33386
Karo, ależ ze mnie oszołom. Widzę, że nie zostawiłam komentarza. Twoje piękne kreacje i ogrodowe, i cukiernicze już oglądałam jesienią
Tajemniczy ogród fantastycznie wygląda. Podziwiam bardzo. Córcia pewnie dostała dobrą ocenę?

Twój tort wygląda baaardzo smakowicie. Slinka mi leci Już nawet nie chcę widzieć, co przygotowałaś na święta

Sciskam noworocznie I czekam na jakieś fotki Maluśkiewicza Tym razem napiszę od razu nie odkładając na później.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies