Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Ewa777 18:03, 05 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Anda napisał(a)


W drugiej połowie maja Ja w tym roku nie przycinałam, bo zrobiły się takie ładne kule i chcę zobaczyć, jak będzie bez cięcia.

Skoro Ty tniesz w połowie maja, to ja muszę dodać 2-3 tygodnie, czyli teraz najlepszy moment
Jutro będę ciąć, jeżeli nie będzie padać.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anda 18:03, 05 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Ewa777 napisał(a)

Skoro Ty tniesz w połowie maja, to ja muszę dodać 2-3 tygodnie, czyli teraz najlepszy moment
Jutro będę ciąć, jeżeli nie będzie padać.


U Ciebie też pada?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
abiko 18:28, 05 cze 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Anda napisał(a)


Dziękuję
Ona się rozrasta na boki, zwłaszcza zimą. U mnie co roku muszę ją szpadlem ograniczać, bo zarosłaby mi wszystko dookoła. Jedynie przywrotnik jej się dzielnie opiera



A u mnie nie A szkoda, bo mam chętnych
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
gogo 22:06, 05 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Super, trafiłam na zdjęcia i się pozachwycałam
Czy oczko w balii już masz wystawione?, bo mam pytanie o przęstkę.
Czy Twojej żółkną listki, te w wodzie, u mnie tak i nie wiem dlaczego
Co zrobiłam źle, a może kupiłam kiepską sadzonkę?
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Magara 22:11, 05 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Anda napisał(a)

Łączka jest za warzywnikiem. W warzywniku mam kamyczki na ścieżkach, które oddzielone są od łączki deskami tarasowymi postawionymi na sztorc i wkopanymi
Pokaż ten obszar u Ciebie, to będzie można coś doradzić


Ewcia, myśląc o Twojej łączce nie pomyślałam, że u Ciebie porządeczek jak w pudełeczku a u mnie wieczny bajzel Ale te deski to też byś mogła pokazać
U mnie z grodzeniem stref jest póki co mega problematycznie, może właśnie dlatego, że nie mam pomysłu i nie umiem?
Serio mogę TU jutro pokazać ten mój obszar pod łączkę???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Anda 22:48, 05 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
abiko napisał(a)


A u mnie nie A szkoda, bo mam chętnych


Serio? Myślałam, że wszędzie się rozłazi, bo w ogrodach w okolicy zachowuje się jak u mnie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 22:50, 05 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
gogo napisał(a)
Super, trafiłam na zdjęcia i się pozachwycałam
Czy oczko w balii już masz wystawione?, bo mam pytanie o przęstkę.
Czy Twojej żółkną listki, te w wodzie, u mnie tak i nie wiem dlaczego
Co zrobiłam źle, a może kupiłam kiepską sadzonkę?


Mam wystawione. Moja przęstka dopiero odrasta. Mam ją od zeszłego roku. Muszę się jej przyjrzeć, czy jest zielona czy żółta. Zrobię fotkę jak pogoda się uspokoi.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaWB 22:52, 05 cze 2020


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
mak przecudny jak spotkam gdzieś takiego ładnego to nie pogardzę )
Ja robię syrop z kwiatów czarnego bzu czekam na odpowiedni moment kwitnienia i wybieram się na zbiór w teren
Jeszcze raz dzięki za inspirację z podsadzeniem piwonii przywrotnikiem
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Monia81 22:54, 05 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Anda napisał(a)



Moniu, maczki u Ciebie bardzo by pasowały, polecam Są sucholubne, bo mają głęboki korzeń.


I Ta ich sucholubność bardzo mnie przekonuje, jak spotkam w ogrodniczym w najbliższym czasie to się na pewno skuszę dziękuję Ewuniu... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Anda 22:56, 05 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Magara napisał(a)

Ewcia, myśląc o Twojej łączce nie pomyślałam, że u Ciebie porządeczek jak w pudełeczku a u mnie wieczny bajzel Ale te deski to też byś mogła pokazać
U mnie z grodzeniem stref jest póki co mega problematycznie, może właśnie dlatego, że nie mam pomysłu i nie umiem?
Serio mogę TU jutro pokazać ten mój obszar pod łączkę???


Porządek to raczej nie jest, przynajmniej nie taki ogrodowiskowy To po prostu praktyczne rozwiązanie.
Zrobię fotkę przy okazji.
Pokaż ten obszar tu u mnie, jasne Pomyślimy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies