Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Iwonka 21:25, 04 kwi 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Haniu przekopałam trochę stron z ostatnich miesięcy, ale nie mogę znaleźć wpisu, który piasek polecałaś na rozluźnienie gliny. Żółty czy szary? Tylko taki jest u nas na składzie, zawsze było mi obojętne jaki przywiozą. Jednak to chyba u Ciebie była dyskusja, że któryś lepszy.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Gruszka_na_w... 21:30, 04 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Iwonka napisał(a)
Haniu przekopałam trochę stron z ostatnich miesięcy, ale nie mogę znaleźć wpisu, który piasek polecałaś na rozluźnienie gliny. Żółty czy szary? Tylko taki jest u nas na składzie, zawsze było mi obojętne jaki przywiozą. Jednak to chyba u Ciebie była dyskusja, że któryś lepszy.


Szary.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 21:31, 04 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czemu Ty u mnie nie wołasz o siewki ciemnych ciemierników???
Wyczytałam właśnie, ze masz tego jednego, fajny ma kształt płatków kwiatu. Nie chcesz więcej ciemnych? Bo jak chcesz to krzyknij na priv, jak będę wysyłać innym to Tobie też tylko adres, bo nim przegrzebię pocztę to jesień mnie zastanie, nie mam kiedy czystek w kompie porobić


Bardzo dziękuję za propozycję, ale u mnie już brak miejsca na nowe stanowisko dla ciemierników. Z trudem znalazłam miejsce na jedynego cuchnącego.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Iwonka 21:41, 04 kwi 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Dziękuję zamawiam jutro szary. Taka zimnica akurat dobra na rozwożenie i przekopywanie.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 22:12, 04 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Haniu cieszę się ,że spodobał ci się czytnik też mam od wielu już lat i chwalę sobie w szczególności na wyjazdach
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magara 23:41, 04 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Haniu, Haniu, Haniu
Judith, Judith, Judith

Ad. 1 - Haniu, no nie wiesz jak się cieszę, że sprzęt przyjaznym Ci się wydaje Dobry, optymistyczny początek zaliczyłaś - będziesz zadowolona

Ad. 2 - Judith, wierzyłaś, że to się uda??? Ja - niecałkiem Musim opić zimnym piwkiem ten nasz trochę wspólny sukces - niech się tylko cieplej zrobi
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Judith 10:05, 05 kwi 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Magara napisał(a)
Haniu, Haniu, Haniu
Judith, Judith, Judith

Ad. 1 - Haniu, no nie wiesz jak się cieszę, że sprzęt przyjaznym Ci się wydaje Dobry, optymistyczny początek zaliczyłaś - będziesz zadowolona

Ad. 2 - Judith, wierzyłaś, że to się uda??? Ja - niecałkiem Musim opić zimnym piwkiem ten nasz trochę wspólny sukces - niech się tylko cieplej zrobi

Daga, nie tyle nie wierzyłam (bo żeby w coś wierzyć, trzeba to coś wziąć to pod uwagę ), co nie spodziewałam się takiego obrotu spraw . Mała zajawka tematu, szybka riposta na nie, a po kilku dniach czytnik jest już u Hani . To dopiero coś . Piąteczka! Zimne piwo chętnie, ale kiedy...? Na ogrodowiskowym sierpniowym spotkaniu niemal na pewno nie będę... .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Makao 10:44, 05 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3988
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Oj da. Moje książkowe marzenia tam mają. I to mi wystarczy.

A jakie książki czytasz?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
galgAsia 11:47, 05 kwi 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Czytam, czytam, czytam... oczu na słupkach dostałam , buziol w wielkie O się ułożył...
Będziesz umiała pozbyć się książek?!? Ja ma całą chatę zawaloną, co najmniej połowa powinna znaleźć inny dom... i jakoś nie potrafię... Ale tego czytnika Ci pozazdrościłam
Ogrodowo jesteśmy na bieżąco
Moje ogrody jak u Martki, nieustający plac budowy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 13:00, 05 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Haniu, gratuluję nabycia czytnika, bardzo jestem ciekawa wrażeń po dłuższym użytkowaniu Może i ja się kiedyś przełamię

Primula denticulata Prom Lilac bardzo efektowny. Ja z prymulkami dopiero zaczynam, dostałam od Gosiek. Wydaje się że świetnie przezimowały ale do kwitnienia to jeszcze im trochę ciepełka potrzeba
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies