Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Judith 22:19, 29 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mnie się też podobało. Lubię takie dywagacje.
Judith, mam dla Ciebie nową polecajkę serialową- The 8 show. Wytrzymaj pierwszy odcinek, nie zapowiada tego, co będzie dalej i można nieopatrznie zaprzestać oglądania.

Dziękuje, ze o mnie pomyślałaś . Widzę, ze to na Netfixie, a ja zeń zrezygnowałam...
Ja mam dla Ciebie z kolei inny - Hacks. Rewelacja!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:25, 29 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Juzia napisał(a)


No i o tym ciągle piszę
Za dużo myślimy

Bądźmy jak mrówki i tym kończę temat, bo tak brzydko się rozpisałam u Hani na wątku...

Sorry Haniu! Kwiotek dla Cię


Juzia, mam wrodzoną słabość do filozofowania. Takie dysputy zawsze mnie pociągały, nawet bardziej niż ogrodowe rozkminki. Jeśli poczujesz natchnienie, to śmiało...wątek jest otwarty.
Nie chciałabym być mrówką. Cieszę się, że jestem homo sapiens. Myślenie jest fajne.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 22:26, 29 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Judith napisał(a)

Dziękuje, ze o mnie pomyślałaś . Widzę, ze to na Netfixie, a ja zeń zrezygnowałam...
Ja mam dla Ciebie z kolei inny - Hacks. Rewelacja!


Oglądałam już dawno. Świetne role kobiece.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 22:29, 29 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Juzia, mam wrodzoną słabość do filozofowania. Takie dysputy zawsze mnie pociągały, nawet bardziej niż ogrodowe rozkminki. Jeśli poczujesz natchnienie, to śmiało...wątek jest otwarty.
Nie chciałabym być mrówką. Cieszę się, że jestem homo sapiens. Myślenie jest fajne.

Przybijam piątkę
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 22:30, 29 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Oglądałam już dawno. Świetne role kobiece.

A mnie aż się przykro zrobiło, gdy skończyłam oglądać ostatni odcinek .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
ryska 08:42, 30 maj 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11765
Obejrzę Wasze polecajki a sama polecam serial Ripley. Jakie tam są ujęcia, światło, zdjęcia perełeczki. Fabuła oczywiście też dobra, choć przeciągnięta na 8 odcinków.
Haniu ale robisz czystkę. To jak moja jesienna z bukszpanami ale z rozmachem
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Juzia 11:33, 30 maj 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39661
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Juzia, mam wrodzoną słabość do filozofowania. Takie dysputy zawsze mnie pociągały, nawet bardziej niż ogrodowe rozkminki. Jeśli poczujesz natchnienie, to śmiało...wątek jest otwarty.
Nie chciałabym być mrówką. Cieszę się, że jestem homo sapiens. Myślenie jest fajne.


I znowu ograniczenia językowe... myślenie czy rozmyślanie?

Do niedawna też uważałam, że nie mogę żyć bez rozmyślania
Teraz wolę się wyłączać i nawet takie filozofowanie na forum strasznie mnie męczy... ale to jeszcze pozostałości...nawyków ciężko się pozbyć
Tylko konstruktywne myślenie mnie naprawdę jara A w sumie to jara mnie to co dzieje się potem... działanie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gruszka_na_w... 12:26, 30 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Juzia napisał(a)


I znowu ograniczenia językowe... myślenie czy rozmyślanie?

Do niedawna też uważałam, że nie mogę żyć bez rozmyślania
Teraz wolę się wyłączać i nawet takie filozofowanie na forum strasznie mnie męczy... ale to jeszcze pozostałości...nawyków ciężko się pozbyć
Tylko konstruktywne myślenie mnie naprawdę jara A w sumie to jara mnie to co dzieje się potem... działanie


A wiesz, że rozmyślanie czy tam myślenie w kontekście przyszłych działań jest jakoś mi obce. Działania dzieją się prawie automatycznie. Natomiast zupełnie czymś innym jest dla mnie myślenie związane właśnie z filozofią. Nie zaprzeczam, że lubię czasem pogrążyć się w myśleniu o niebieskich migdałkach. Tak dla higieny psychicznej.

Męczą mnie natomiast wszelakie długotrwałe rozkminki, dywagacje o jakiś życiowych problemach. Nie lubię i już.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 12:31, 30 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
ryska napisał(a)
Obejrzę Wasze polecajki a sama polecam serial Ripley. Jakie tam są ujęcia, światło, zdjęcia perełeczki. Fabuła oczywiście też dobra, choć przeciągnięta na 8 odcinków.
Haniu ale robisz czystkę. To jak moja jesienna z bukszpanami ale z rozmachem


Ripley jest na liście ulubionych. Będzie następny po obecnie oglądanym.
Od jakiegoś czasu mam skłonność do upraszczania sobie życia tam, gdzie mogę. Wszystkie wycinki są już wykarczowane. Wsadziłam tam dwa igiełkowe cisy, a po obiadowej przerwie będę czynić tetrisy z drobnicy roślinnej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 12:33, 30 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22610
Judith napisał(a)

A mnie aż się przykro zrobiło, gdy skończyłam oglądać ostatni odcinek .


Och mam podobne odczucia, kiedy kończy się serial, który polubiłam. Ale ten nie wywołał takich uczuć.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies