Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

Napia 18:48, 08 lut 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Trzymaj się ciepło Życzę, by skończyło się na lekkim katarku
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zawitka 23:20, 08 lut 2022


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Trzymaj sie Jolu ciepło wyleż sie.Czy grypa czy kowid lubią ciepełko Pozdrówka ciepłe slę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Magara 23:33, 08 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Jola, lekkiej korony Ci życzę i ciesz się na czas w ogrodzie I ptasie zdjęcia rób I roślinne też
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
TAR 09:57, 09 lut 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
Jola trzymaj sie. Oby lekki byl przebieg. Z drugiej strony test testowi nierowny.

Narzekamy na pluche, deszcz, zime i pogode ale ten deszcz czy snieg jest nam mega potrzebny, pamietajmy o niedoborach wody, ostatnich suszach i pozarach. niech chociaz teraz popada i nalapie ziemia spragniona. koszty podlewania i marnowania wody sa ogromne
____________________
Ogrod nad bajorkiem
AgataP 14:41, 09 lut 2022


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
jolanka napisał(a)
Ciesząc się pierwszymi zwiastunami wiosny uznałam, że zimowa czapka to nie jest ubiorem właściwym do jej przywitania i oczywiście trochę się przeziębiłam.
„Profilaktycznie”” skierowano mnie na wymaz koronkowy i ku mojemu zdziwieniu wielkiemu jak księżyc w pełni, bo nie mam zielonego pojęcia gdzie, jak i dlaczego, wyszedł pozytywny
Jestem po 3 dawkach szczepienia więc mam nadzieję na lekki przebieg. No wredne toto jest, wredne


No widzisz Jola - wypisz wymaluj mój przypadek.
Jutro już kończę izolację - też traktowałam to jak przeziębienie. Cała rodzina zaszczepiona, dzieciaki nic, męża trochę rozłożyło, ale wynik testu negatywny. Tylko jak taki słabszy materiał hahaha
____________________
Z Pszenicznej...
anpi 15:26, 09 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Ja tam wolę w czapce wiosnę a raczej przedwiośnie witać niż przedłużyć sobie siedzenie w domu Ale chwilowe wyloty np. do śmietnika mi się trafiają
A wiruska załapać można też bez wylatywania!
Dziś się "naubierałam" i trochę powycinałam suchelców w ogrodzie. Nawet było słoneczko. U mnie przebiśniegi w pąkach, widać krokusy, żonkile, tulipany i hiacynty też wyłażą, już trzeba uważać na rabatach by nie podeptać niczego.
Ty się szybko kuruj, i nabieraj ogrodowych sił!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Anda 15:58, 09 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Jolu, zdrowia życzę, oby szybko przeszło i bez powikłań.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 21:42, 09 lut 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Trzymam kciuki za szybki powrót do formy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
lilarose 21:53, 09 lut 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Jola, Ty to normalnie jak moja piętnastoletnia córka - bez czapki!
dogadzaj sobie w tej koronie, leż pod ciepłym kocykiem i przeglądaj oferty szkółek
Już Ci zazdroszczę
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
sylwia_slomc... 22:55, 09 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
jolanka napisał(a)

Poleciałam zobaczyć czy u mńie tez coś wychodzi z ziemi i … kicha, nic. Tylko ciemierniki mają pąki

Jola ciesz się, że wszystko jeszcze śpi, ja z przerażeniem lekkim odkrywam kolejne startujące rośliny. To dopiero luty Choć dzisiaj pierwsze wiosenne trele słyszałam już...więc może matce naturze nie przeszkadza, że to luty. Na jutro zapowiedzieli 11 stopni u nas, wszystko poleci w górę, a potem sieknie przymrozkiem pewnie...
w przyszłym tygodniu kolejna wichura do naszego kraju dotrze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies