Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

BKosimkArt 18:17, 19 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kurcze Iwona, ale boska huśtawka! I na tarasie też masz fajną... już o donicach nie wspomnę...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
inka74 18:32, 19 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
greg66 napisał(a)
Dotarłem, ogólne widoczki fajowe.
Taki zestaw wypoczynkowy jest idealny.
Dwoje na huśtawce
pudełko zapchane kwiatami
Mieści się dwoje w pozycji półleżącej a troje (wraz z synem) to już siedząco
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 18:34, 19 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasya napisał(a)

No fajowo z tymi donicami
Huśtawka tez
Kiedyś dasz przetestować ?
zapraszam dużego spędu nie można zrobić ale 1-2 osoby... Problemu nie ma
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 18:40, 19 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
BKosimkArt napisał(a)
Kurcze Iwona, ale boska huśtawka! I na tarasie też masz fajną... już o donicach nie wspomnę...
Różne miejsca na różną pogodę. Taras jak pada, rano i wieczorem. A zewnętrzna w ciągu dnia. Tam cień jest. Przyjemny chłodek w lato i dobry widok na cały ogród.

Kiedyś Asia się dziwiła, że ja tyle miejsc do siedzenia mam. Ale każde jest wykorzystywane w innym czasie czy okolicznościach. I każdy ma coś dla siebie dobrego.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 18:44, 19 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
Iwonka, wszystko co chciałam przekazać, już zostało napisane i wychwalone. Pięknie.
____________________
Helen - Hortensjowo
April 18:59, 19 maj 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10238
Pergola z huśtawką pierwsza klasa. Trudno pracować w tak ekskluzywnych warunkach, też nie mogłabym się skupić.
Emuś pewnie odpracował wszystko z nawiązką, tym swoim dziełemMożesz być dumna
____________________
April April podbija las Mazowsze
Jola_M 19:17, 19 maj 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
inka74 napisał(a)


Tu bardzo ładny tulipan o miodowo-pomarańczowym kolorze. Z zielonym i kremowym refleksem. Delikatny i subtelny ale super nadaje się do wazonu. Odmiana Dordogne.


takich tulipanów szukałam do mojego ogrodu, niestety pomarańczowe okazały się być czerwonymi itp... zapisuję odmianę - zakupię jesienią, są piękne
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
TAR 20:26, 19 maj 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7548
inka74 napisał(a)
Różne miejsca na różną pogodę. Taras jak pada, rano i wieczorem. A zewnętrzna w ciągu dnia. Tam cień jest. Przyjemny chłodek w lato i dobry widok na cały ogród.

Kiedyś Asia się dziwiła, że ja tyle miejsc do siedzenia mam. Ale każde jest wykorzystywane w innym czasie czy okolicznościach. I każdy ma coś dla siebie dobrego.


ja tez tak mam, z kazdej strony domu a to ławka, a to sofka, lezaczek, fotelik, hustawka. co kto lubi i potrzebuje. przysiasc mozna w kazdym miejscu. w ogole to robi taki klimat swojskosci, nie tylko pokazanie na sztywno w sensie ozdobnym ale rowniez uzytkowe. wtedy czuc, ze ogrod zyje i sie z niego korzysta z przyjemnoscia a nie tylko katalogowe foty


hustawka świetna, dobry sprzęt na popoludniowe zagniwajki jakis baldaszek materialowy przeciwsloneczny bedzie?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 20:28, 19 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Helen napisał(a)
Iwonka, wszystko co chciałam przekazać, już zostało napisane i wychwalone. Pięknie.
Helen, dzięki!!! Cieszę się jak głupi do sera
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 20:29, 19 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Za duże zaległości mam by komentować i jestem zupełnie oszołomiona zmianami. Rewelacyjne

Pomarańczowy tulipan mógłby i u mnie rosnąć... Spunsation też
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies