Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Gosiek33 10:35, 08 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dobrze mieć takie marzenia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
popcorn 10:41, 08 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pięknie! Mus jechać!

pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
TAR 10:56, 08 paź 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7548
śliczne te foty i urokliwe miejsce, dodatki tez mi sie podobaja. chetnie bym odwiedzila tylko czasu brak, jestem w plecy z pracami ogrodowymi, rok temu moglam tylko w lezakowni sie obijac i snuc plany bo wszystko bylo porobione. kiepski mam ten sezon.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 11:47, 08 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gosiek33 napisał(a)
Dobrze mieć takie marzenia
taka jak na zdjęciu 24-28 tys.
Taka, która by się u mnie zmieściła 7-8 tys.
Może kiedyś. Jak będę miała więcej miejsca
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:48, 08 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
popcorn napisał(a)
Pięknie! Mus jechać!

pozdrawiam!!!
ja się cieszę że mam blisko
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 12:05, 08 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
TAR napisał(a)
śliczne te foty i urokliwe miejsce, dodatki tez mi sie podobaja. chetnie bym odwiedzila tylko czasu brak, jestem w plecy z pracami ogrodowymi, rok temu moglam tylko w lezakowni sie obijac i snuc plany bo wszystko bylo porobione. kiepski mam ten sezon.
miejsce piękne więc i zdjęcia lepsze. Aparat zabrałam Ja też jeszcze sezonu nie skończyłam a jeszcze cebulki czekają
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 12:35, 08 paź 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7548
inka74 napisał(a)
miejsce piękne więc i zdjęcia lepsze. Aparat zabrałam Ja też jeszcze sezonu nie skończyłam a jeszcze cebulki czekają


nie wiem czy tylko nie powsadzam to co mi zostalo, kilka doniczek z bylinami i zrobie 2 przesadzenia: choinę i klon Osakazuki i odpuszcze. Nie tne, nie pryskam, nie zmieniam miejscowek. Obrobie tylko truskawki i podetne winorosle. a ciecie bylin zostawie na wiosenne porzadki. tak szczerze to mi sie nawet juz nie chce nic robic. zamiast w ogrodzie mam ochote pojezdzic gdzie w ciekawe miejsca z bialasami, nad jezioro, w bory, nad morze. i jakby pogoda dopisala chcialabym jeszcze choc raz w tym roku na kajaku popływac.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Ania111 12:45, 08 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
inka74 napisał(a)
Zawsze po wizycie u Danki wracam zauroczona nie tylko roślinami, układem, rabatami ale także dodatkami ogrodowymi. Na wątku u Danusi wrzuciłam zdjęcia rabat - u siebie wstawiam ku pamięci dodatki.

Cudne palenisko rdzawe na które miałam ogromną ochotę i po obejrzeniu na żywo nadal mam


Rzeźby, niebanalne. Zaraz przy wejściu stojak ze starymi narzędziami ogrodowymi. I kamienne grzybki. Świetne!


Jak ładnie
A to palenisko , majster sztyk
____________________
Ania Spelnione marzenie
inka74 12:47, 08 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
TAR napisał(a)
nie wiem czy tylko nie powsadzam to co mi zostalo, kilka doniczek z bylinami i zrobie 2 przesadzenia: choinę i klon Osakazuki i odpuszcze. Nie tne, nie pryskam, nie zmieniam miejscowek. Obrobie tylko truskawki i podetne winorosle. a ciecie bylin zostawie na wiosenne porzadki. tak szczerze to mi sie nawet juz nie chce nic robic. zamiast w ogrodzie mam ochote pojezdzic gdzie w ciekawe miejsca z bialasami, nad jezioro, w bory, nad morze. i jakby pogoda dopisala chcialabym jeszcze choc raz w tym roku na kajaku popływac.
ja ostatnio zamiast do ogrodu do roboty to poszłam do ogrodu ale usiadłam z książką. Zmęczenie materiału już chyba mamy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 12:51, 08 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ania111 napisał(a)
Jak ładnie
A to palenisko , majster sztyk
ładne, ładne. Dobrze, że cena trochę spadła bo jak rok temu patrzyłam to przyprawiała o zawrót głowy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies