Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 11:41, 02 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
antracyt napisał(a)
My planujemy malowanie/odświeżanie całości wewnątrz na przyszły rok. Już się boję jak o tym myślę
Też miałam obawy a ze sprzątaniem całości wyszło 3,5 dnia. Salon+jadalnia+ przedpokój+kuchnia. Kwestia jak się okazało organizacji i funduszy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 14:18, 02 gru 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Znakomicie wygląda - jak nowy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 14:22, 02 gru 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7585
i juz przystrojony swiatecznie my byc moze ogrod zaczniemy przystrajac w sobote mikolajkowa, a choinke i sam domek tydzien przed swietami. choc w tym roku jakos weny nie mam.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 14:26, 02 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Pierwsze świąteczne dodatki wyjęte. Resztę będę w weekend wyciągać na poprawę humoru bo sytuacja covidowa mnie z lekka dobija. Bardzo brakuje mi "normalności".
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anpi 14:32, 02 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Przytulny salon i tak nastrojowo już z tymi świątecznymi dekoracjami
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
TAR 14:41, 02 gru 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7585
inka74 napisał(a)
Pierwsze świąteczne dodatki wyjęte. Resztę będę w weekend wyciągać na poprawę humoru bo sytuacja covidowa mnie z lekka dobija. Bardzo brakuje mi "normalności".
no patrz a ja juz jestem zmeczona swietami, wszedzie reklamy, muzyczka i nijak mi to humoru nie poprawia a o bol glowy przyprawia. generalnie nie przepadam za swietami a ciesze sie tylko dlatego, ze troche wolnego bede miala. tak naprawde do tego sie wszystko sprowadza - do wolnego
____________________
Ogrod nad bajorkiem
anpi 14:50, 02 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
... no tak, a Bóg znów rodzi się w stajence, bo nie ma dla niego miejsca w gospodzie...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
inka74 15:41, 02 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja po sklepach nie chodzę, po spożywcze raz na tydzień więc jakoś na razie reklamy mnie nie ruszają. Święta lubię, całą tę atmosferę, czas oczekiwania i zawsze kojarzyły mi się ze spotkaniami z najbliższymi. Nie wiem jak w tym roku temat ogarniemy. Raczej bardzo skromnie i tylko my we trójkę bo moja mama boi się wyściubiać nosa. Ale nadal jest to dla mnie wyjątkowy okres w roku. Nie chcę, aby pandemia zmieniła i to w moim życiu do tego stopnia, aby to był kolejny zwykły dzień.
Oczywiście nie wszystko będzie takie jak kiedyś, nie wszyscy bliscy są z nami...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 16:06, 02 gru 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Powtarzam za dziewczynami -masz bardzo elegancki, śliczny salon
i bardzo podoba mi się ozdobienie kominka -odgapię troszkę od Ciebie ,bo super to wygląda
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 16:32, 02 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Madzia - odgapiaj. Ja też zgapiłam od kogoś )) Girlandę kupiłam w LM, jest wraz z lampkami. Mało lampek ale w gruncie rzeczy czy więcej potrzeba? Za to sama jodła jest bardzo ładna, gruba i mięsista. Żywej do domu nie chciałam bo za ciepło, długo by się nie utrzymała. Do tego jest tylko łańcuch choinkowy, taki mięsisty, miedziany. Też LM Miałam jeszcze jakieś bombki dać lub kwiaty gwiazdy betlejemskiej ale... nie pasuje mi tu nic co obecnie mam a to co jest nie zachwyca na tyle bym kupiła.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies