Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 07:31, 22 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Kasya napisał(a)

Donica nie ocieplona ale taka fest... 52 cm średnicy, wysciolkiwana
W gruncie widzę niektóre ze wylaza
Kupiłam ich 8 chyba
jak pamiętasz w którym miejscu były to delikatnie pogrzeb palce i zobacz co się dzieje z kłączem. One u mnie ledwo są widoczne z ziemi. Jeden mini listek. A na donicę trzeba poczekać...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:32, 22 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
popcorn napisał(a)
Nie mogę nigdzie znaleźć ani Rozanne ani Azure Rush... ktoś, coś? dzięki
u mnie bywają ale ceny za doniczkę po 32-35 zł
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 07:36, 22 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41840
inka74 napisał(a)
jak pamiętasz w którym miejscu były to delikatnie pogrzeb palce i zobacz co się dzieje z kłączem. One u mnie ledwo są widoczne z ziemi. Jeden mini listek. A na donicę trzeba poczekać...

No czekam czekam ale jsk narazie wszystkie moje prognozy się sprawdzają, judaszek nie żyje, obiela tez... parocja jeszcz mam nadzieje, deren chyba tez... no i te bodziszki... co jeszcze to zobaczymy
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Iwonka 07:41, 22 kwi 2021


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Dziewczyny ta Bergenia to z Kokotowa? Jeśli tak, to w zeszłym sezonie odbierałam u nich osobiście zamówienie, wzięłam żeleźniaka i gillenię. Bardzo ładne, rozrośnięte sadzonki.
Pierwsze zamówienie u nich anulowano ze względu na zły stan rośliny po zimie i zwrócono zaliczkę.
Drugi raz zamawiałam chyba w czerwcu - lipcu i to te roślinki, o których wspomniałam.
Ale może to o inną Bergenię chodzi, bo widzę, że bodziszka rozanne nie mają na stanie.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
mrokasia 07:59, 22 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Iwonka napisał(a)
Dziewczyny ta Bergenia to z Kokotowa? Jeśli tak, to w zeszłym sezonie odbierałam u nich osobiście zamówienie, wzięłam żeleźniaka i gillenię. Bardzo ładne, rozrośnięte sadzonki.
Pierwsze zamówienie u nich anulowano ze względu na zły stan rośliny po zimie i zwrócono zaliczkę.
Drugi raz zamawiałam chyba w czerwcu - lipcu i to te roślinki, o których wspomniałam.
Ale może to o inną Bergenię chodzi, bo widzę, że bodziszka rozanne nie mają na stanie.


To właśnie o tę Bergenię chodzi. Jak dobrze, że masz dobre doświadczenia - iskierka nadziei .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 08:44, 22 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Iwonka, tak to ta z Kokotowa. Dobrze wiedzieć. Kasi wstrzymali zamówienie bo chcą być pewni, że rośliny ruszą.

Kasya, ja na razie czekam z werdyktami. Zobaczymy pod koniec maja. Najwyżej będzie miejsce na nowe rośliny ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 10:17, 22 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Przynajmniej Almabar zachował się prawidłowo na wysłaną reklamację:

"dziękujemy za wiadomość. Miskanty później rozpoczynają wegetację. Do życia budzą się dopiero w momencie, gdy nastaną ciepłe dni i noce. Niektóre odmiany rozwijają się szybciej, inne wolniej. Oczywiście zupełnie inaczej rozwija się sadzonka w pojemniku, a inaczej dorosły okaz w gruncie. Bardzo proszę cierpliwie poczekać na poprawę pogody. Jeżeli rośliny nie podejmą wegetacji, to oczywiście proszę się z nami skontaktować. Jeżeli chodzi o baptysję, najmocniej przepraszamy. Taka sadzonka nie powinna zostać wysłana, więc otrzyma Pani za nią zwrot pieniędzy."

Zwrot zwrotem, dobrze, że się pocz teraz muszę poszukać w to miejsce czegoś innego w zamian...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 10:49, 22 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Fajna reakcja na reklamację . Dobrze, że dostaniesz zwrot
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
popcorn 10:58, 22 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Przynajmniej tyle... pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
sarenka 13:47, 22 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
Przynajmniej Almabar zachował się prawidłowo na wysłaną reklamację:



Zwrot zwrotem, dobrze, że się pocz teraz muszę poszukać w to miejsce czegoś innego w zamian...
a ja Ci mogę dać tą baptysje ... pamiętasz?
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies