Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

antracyt 10:44, 14 cze 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11600
Piękne wodne portrety. Różane szaleństwo czeka w kolejce, liczę na szczegółową fotorelację
My w tym roku (i w przyszłym również...) też walczymy z egzaminami, wyborem szkoły i nastoletnimi hormonami w tym wszystkim - wczoraj wysyłaliśmy formularz rekrutacyjny.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
inka74 10:59, 14 cze 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Agatorek napisał(a)
Iwonka, więcej zdjęć proszę . Ten powojnik na kuchennej bardzo ładny!

A szczególiki na zdjęciach piękne
Aga, postaram się, ale nie obiecuję kiedy. Doba za krótka na wszystko.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:12, 14 cze 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
antracyt napisał(a)
Piękne wodne portrety. Różane szaleństwo czeka w kolejce, liczę na szczegółową fotorelację
My w tym roku (i w przyszłym również...) też walczymy z egzaminami, wyborem szkoły i nastoletnimi hormonami w tym wszystkim - wczoraj wysyłaliśmy formularz rekrutacyjny.
no stresik jest. Szczególnie, że na powiat brakuje ponad 3 tys. miejsc w szkołach średnich. Nie wiem co z tym tematem zrobią. W Warszawie jest gorzej. W akcie desperacji wybraliśmy 3 szkoły w powiecie (tyle było tylko można), prawie wszystkie klasy w danej szkole. Jak się do jednej nie dostanie to może do innej i potem będziemy przenosić. Plus do tego dwie szkoły w Warszawie gdzie był jakikolwiek normalny dojazd. 12 klas w sumie. I już widzę na obłożeniu po 3-6 osób na miejsce. A to nie jest jakiś rarytas to co wybieraliśmy. I mój Dzieć orłem nie jest. Też już wniosek wysłaliśmy. Ciekawe czy to będzie działać. W ubiegłym roku cyrki były a było dwa razy mniej dzieciaków.

Zdjęcia różane porobię. Tylko nie wiem kiedy wstawię
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 11:16, 14 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
łaaa ale foki piekne, szczegolnie ta sasanka w kroplach wody. co ja gadam wszystkie super.
piekny powojnuk na pierwszym zdjeciu, co on za jeden?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 11:44, 14 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
Fotki coraz piękniejsze
Ciekawe miejsce, nigdy tam nie byłam.
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 12:48, 14 cze 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Tarcia, poszukam w domu co to za powojnik. On mnie trochę wkurza bo jest za niski do tej róży i nie chce być wyższy ale kwitną razem w jednym czasie więc nie ruszam.

Jola - do Afloparku masz 2 godziny drogi. Teraz powinno być morze piwonii i początki róż. Warto pojechać i może potem Łódź odwiedzić. Lub Rogów w drodze powrotnej. A nasz Powsin wygląda trochę smętnie. To nie jest niestety ogród do całościowego podziwiania. Tylko do portretów. Ogromny teren zaprojektowany bez ładu i składu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Makao 15:12, 14 cze 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4008
Fotki robisz cudne
Każda roślinka piękna
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Margerytka40 17:54, 14 cze 2023


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
My już na szczęście stres średniej szkoły mamy od roku za sobą ale też było nerwów. Ostatecznie dostała się tam, gdzie chciała, ale klasa liczy 36 osób o zgrozo. Po pierwszej klasie trochę się ten skład skurczy ale ten rok się męczyli.
Piękne róże
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
TAR 23:14, 14 cze 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
Margerytka40 napisał(a)
My już na szczęście stres średniej szkoły mamy od roku za sobą ale też było nerwów. Ostatecznie dostała się tam, gdzie chciała, ale klasa liczy 36 osób o zgrozo. Po pierwszej klasie trochę się ten skład skurczy ale ten rok się męczyli.
Piękne róże


to i tak nie jest źle, kiedy ja szlam do liceum 12 osob na miejsce a klasa ostatecznie liczyla 46 osob - rzeźnia, po polroczu odpadlo 10 osob, nie certolili sie tam z nami, kto nie chcial sie uczyc wypadal. Konczylismy szkole z 22 osobami na pokladzie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Helen 16:21, 15 cze 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Iwonka, piękne zdjęcia robisz
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies