Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 08:43, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Zrobię zdjęcie w ogrodniczym jak będę. Ale ogólnie bym chyba graby wzięła pod uwagę. Tam mało miejsca a je w razie problemów da się formować.
Dowiedz się tylko czy ty możesz w tym pasie drzewa posadzić. W sumie to nie twoja już własność.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 08:50, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Wszyscy sadzą co chcą sąsiad ma leszczynę w żywopłot ciętą, parę domów dalej są brzozy z berberysami.

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sarenka 11:21, 01 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
z przykrością stwierdzam, że dopiero grupa ok. 30 sztuk kwitnących tulipanów na niezbyt dużej powierzchni daje jakiś efekt a dobieranie miksów kolorystycznych kwitnących w jednym czasie jest mega trudne. U mnie często się rozmijają o kilka dni mimo prób doboru wczesnych z wczesnymi i takiego efektu wow nie ma.
Przy drobnych cebulkach to już w setki trzeba iść dla plamy koloru


Masz rację.
Ja jednak się ciesze z każdego kwiatka.

A jakie różowe z polecisz żeby kupić w B.? Lub białe.
____________________
Magda W samym sloncu
mrokasia 13:01, 01 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
inka74 napisał(a)
Zrobię zdjęcie w ogrodniczym jak będę. Ale ogólnie bym chyba graby wzięła pod uwagę. Tam mało miejsca a je w razie problemów da się formować.
Dowiedz się tylko czy ty możesz w tym pasie drzewa posadzić. W sumie to nie twoja już własność.


To te co razem ostatnio widziałyśmy??? Jeśli tak to fajowe . W to miejsce byłyby idealne.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 14:04, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Kasia myślisz? To Iwonka bardzo proszę o fotkę jak dasz radę... Który to ogrodniczy?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sarenka 16:08, 01 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Iwonka, zerknij do mnie proszę
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 16:31, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
tulucy napisał(a)
Wszyscy sadzą co chcą sąsiad ma leszczynę w żywopłot ciętą, parę domów dalej są brzozy z berberysami.

hmmm... Brzozy też ciekawy pomysł. W sumie ryzyko tylko takie, że jak za ładne będą to ci ktoś je w nocy wykopie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 16:35, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
sarenka napisał(a)


Masz rację.
Ja jednak się ciesze z każdego kwiatka.

A jakie różowe z polecisz żeby kupić w B.? Lub białe.
z obecnej oferty tylko candy prince znam i kupiłam. U Kasi_CS je widziałam na wiosnę. I Doll's Minuet mogę polecić - tylko to ciemny róż. Reszta mi nieznana niestety. Nie ma tych najfajniejszych i niezawodnych Exotic Emperor i Purple Pion.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 16:38, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
mrokasia napisał(a)


To te co razem ostatnio widziałyśmy??? Jeśli tak to fajowe . W to miejsce byłyby idealne.
tak, to te ale tam są drogie bo bardzo wysoko szczepione i spore. Trzeba by po szkółkach poszukać tańszych. Albo kupić zwykłe columnaris. Trochę większe będą ale i tak niższe niż fastigiaty o ile nic nie pomieszałam.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 16:45, 01 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
tulucy napisał(a)
Kasia myślisz? To Iwonka bardzo proszę o fotkę jak dasz radę... Który to ogrodniczy?
ten w kobyłce. Zadzwoń do Duetu w Emilianowie bo mają je na stronie w ofercie. I coś mi się kojarzy, że były na placu. Aprilek może mogłaby sprawdzić bo podobno ma do nich w drodze powrotnej z pracy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies