Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

sarenka 16:33, 08 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Bardzo fajne zdjęcia
____________________
Magda W samym sloncu
Gosiek33 17:35, 08 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dobrze zobaczyć ogród z góry. Duże wrażenie robi morwa
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Helen 18:07, 08 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Ale masz czyściutko. Tylko faktycznie brakuje cienistego zakątka
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 18:34, 08 lis 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)
ja ostatnio syna motywuję do pomocy w ogrodzie...
Prwada jest taka, że to ciężka robota jest.


To motywowanie?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Poppy 18:35, 08 lis 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)
Kielichowiec Aphrodite ma 3 przewagi wg mnie nad Hartlage wine - Afrodyta pachnie a wino nie druga to wielkość kwiatu - wino ma mniejszy i trzecia dla mnie ważna - Afrodyta jest docelowo mniejszym krzewem niż wino. Ale one wszystkie są sporymi krzaczkami docelowo. Bardzo ją lubię. Piękne ulistnienie i kwiaty bardzo długo. W tym roku miała 2 rzuty późną wiosną i pod koniec lata. I co ciekawsze lepiej czuje się w półcieniu niż w słońcu. Mam jeszcze kielichowca wonnego ale ten mnie denerwuje bo zasychają mu końcówki kwiatów.

Zastanawiałam się nad Venus ale ta też bardzo duża rośnie. Gdybym miała większy ogród - pewnie bym zakupiła bo kwiaty ma śliczne.


Wez, nie strasz, Venus podobnoz najmniejsza z nich wszystkich i pachnie, melonem (ciekawe, czy przefermentowanym)

Zobacz, tutaj znalazlam porownalne zdjecie wina z afrodyta
http://plant-quest.blogspot.com/2014/07/
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Poppy 18:38, 08 lis 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)
Póki mam choć chwilę czasu w trakcie posiłku wrzucam zdjęcia balkonowe zieleńca z góry
Na początek podokienna i front patrząc od wjazdu



U Ciebie z gory wszystko fajnie widac

Powiedz mi prosze, jaka jest szerokosc tej rabaty przy sciezce? Tak pi razy drzwi.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Anda 19:01, 08 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33452
Jesteś tytanem pracy. Podziwiam wyczesany i przygotowany do zimowania ogród
Cienista moja ulubiona, wymiata jak zawsze i niezależnie od pory roku.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:03, 08 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33452
inka74 napisał(a)



Nie myślałaś nigdy o tym, żeby zlikwidować tu trawnik i zrobić tylko płyty do stąpania po tej dużej rabacie ?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 22:52, 08 lis 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Magleska napisał(a)
Iwona fajne te zdjęcia z góry prawie cały ogród jak na dłoni widać ….chociaż nie ….cienistej nie widzę
cienista jest z tyłu za domem a od tamtej strony nie mam balkonu a na dach czy drzewo nie wejdę. Nie jestem Asią Makadamią. Niestety nie udało mi się wgrać drugiej części zdjęć z boku. Za chwilę nadrobię.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:57, 08 lis 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
sarenka napisał(a)
Bardzo fajne zdjęcia
hehe, a ja po ich obejrzeniu poszłam zmienić nieznacznie krzywizny łuków
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies