Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 00:07, 15 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
Dziś dość intensywny dzień. Ogarnialiśmy kawałek burdelu, bo chciałam zmienić lokalizację tuneliku, a pomidory już przyjechały takie ogromne, że nie było innej możliwości tylko je od razu wsadzić.

Na szczęście pod burdelem ziemia wilgotna, co zdecydowanie ułatwiło pracę
Zamiast burdelu, pod drzewem teraz stoi tunelik.
Tutaj gdzie ta ziemia po prawej muszę jakoś ogarnąć ukształtowanie terenu, bo na razie kompetnie mi nie odpowiada to co się tu odskrzypowało. I właśnie w tym miejscu chcę rabatę 3x3 ukrywającą tunelik i burdel dalszy.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Martka 00:17, 15 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ładne sadzonki! U mnie rośnie ten Husker Red i nawet przezimował, dodatkowo wysiałam, ale siewki przyrastają niemrawo. Tylko że już od w tym roku to wiosny ma bordowo zabarwione liście. Bardzo go lubię. Połączenia róż i hortensji na jednej rabacie za bardzo nie polecam, inne wymagania i obie lubią być gwiazdami, w duecie to może być zbyt wiele na raz.
Edit: był burdelik jest tunelik - świetna sprawa! Zuchy
Rojodziejowa 00:33, 15 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
Martka napisał(a)
Ładne sadzonki! U mnie rośnie ten Husker Red i nawet przezimował, dodatkowo wysiałam, ale siewki przyrastają niemrawo. Tylko że już od w tym roku to wiosny ma bordowo zabarwione liście. Bardzo go lubię. Połączenia róż i hortensji na jednej rabacie za bardzo nie polecam, inne wymagania i obie lubią być gwiazdami, w duecie to może być zbyt wiele na raz.
Edit: był burdelik jest tunelik - świetna sprawa! Zuchy


To znaczy czeka mnie znów szperanie po inspiracjach w takim razie chyba postawię na różę… Będzie po równo: 3 rabaty z hortensjami i 3 z różami
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
mrokasia 14:19, 15 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18344
Asiu, wstawiłam u siebie fotkę penstemonów .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Roocika 19:12, 15 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7950
Rojodziejowa napisał(a)


Kotek dziękuje, ale kołtun się uczesać nie da, więc wygląda ostatnio niekorzystnie.

Z królikami ciężka sprawa. Rychu nam zdechł i mamy żałobę. Wstaliśmy rano, a on leżał bez sił i ledwo oddychał. Nie zdążyliśmy do weterynarza nawet. Jak dla mnie był najfajniejszy z całej trójki. Pozostałe ok.

Ciekawe jak szybko te deszcze od Ciebie będą szły



Ojej, to przykro mi z powodu królika, pewnie wszyscy przeżywacie...

U nas dziś słońce i 19 stopni to chyba do was poszedł ten deszcz
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
olciamanolcia 20:41, 15 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7483
Rojodziejowa napisał(a)
Dziś dość intensywny dzień. Ogarnialiśmy kawałek burdelu, bo chciałam zmienić lokalizację tuneliku, a pomidory już przyjechały takie ogromne, że nie było innej możliwości tylko je od razu wsadzić.

Na szczęście pod burdelem ziemia wilgotna, co zdecydowanie ułatwiło pracę
Zamiast burdelu, pod drzewem teraz stoi tunelik.
Tutaj gdzie ta ziemia po prawej muszę jakoś ogarnąć ukształtowanie terenu, bo na razie kompetnie mi nie odpowiada to co się tu odskrzypowało. I właśnie w tym miejscu chcę rabatę 3x3 ukrywającą tunelik i burdel dalszy.



Bożu ja ślepnę w pierwszej chwili myślałam że namiot rozstawiłaś

U mnie tez w jednym miejscu taki pierdolnik .. i czekam na te pomieszczenie gospodarcze i czekam …
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 20:42, 15 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7483
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ostróżki, naparstnice, pustynniki, dziewanny, malwy, kamasje te z wysokich...


Malwy piekne ! Może na czarną się skuszę bo tez taką widziałam .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Rojodziejowa 20:57, 15 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
mrokasia napisał(a)
Asiu, wstawiłam u siebie fotkę penstemonów .


Dziękuję! :*
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 21:00, 15 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
Roocika napisał(a)


Ojej, to przykro mi z powodu królika, pewnie wszyscy przeżywacie...

U nas dziś słońce i 19 stopni to chyba do was poszedł ten deszcz


Rycha nam wszystkim szkoda. Był wyjątkowo fajny. Porządek w klatce trzymał, energiczny, ciekawski.

No jeszcze nie przyszedł wszystko podlane, buksy popryskane. Już bym coś chciała posadzić ale w kamień to sadzić ciężko.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 21:02, 15 maj 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
olciamanolcia napisał(a)



Bożu ja ślepnę w pierwszej chwili myślałam że namiot rozstawiłaś

U mnie tez w jednym miejscu taki pierdolnik .. i czekam na te pomieszczenie gospodarcze i czekam …


Pomieszczenie gospodarcze jest, ale mam wrażenie że przydałoby się jeszcze jedno na takie resztki budowlane itp. No jeszcze muszę wymyślić jak to ogarnąć, żeby takich gor i dolin bez myśli przewodniej nie było na pewno rabata zajmie część.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies