Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 18:37, 07 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8435
Agi2006 napisał(a)
No ja byłabym zainteresowana. Ale pewnie odbiór osobisty?

A fotel ogrodowy baaardzo mi się podoba i fajnie się tu wpasował już


Aga, mogę spakować i wysłać paczkomatem. Chyba że będziesz przejeżdżać przez Gródek w weekend
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agi2006 23:09, 07 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
No niestety nie jadę w stronę Gródka a szkoda

Ps. Masz na myśli Grodek nad Dunajcem?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Magara 23:32, 07 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Umknęło mi u Ciebie przygotowywanie rabaty cienistej, ale coś jest nie tak z powiadomieniami na forum
Zestaw roślin bardzo fajny Co to jest kwitnące na biało? Różaneczniki?
Hosty bym przygarnęła ale nie w tum sezonie Te stiletto tak szalenie się rozrastają???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
ajka 00:19, 08 lip 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4001
Rojodziejowa napisał(a)
Polowałam dziś na serduszkę, ale niestety nie znalazłam nigdzie białej. W jednym miejscu była tylko różowa.


A serduszkę jeszcze sprzedają? Bo moja już praktycznie zanika ... One tak mają jakoś w lipcu czy sierpniu. Fajna cienista się szykuje. Ja to bym pół ogrodu roślinami cieniolubnymi obsadziła, tylko u mnie cienia jakoś mało Uwielbiam hosty i paprocie.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 08:57, 08 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Fajnie rozplanowałaś rośliny. Tylko też mi się wydaje, że trochę gęsto . Ale piszesz, że będziesz powiększać rabatę, powinno być Ok.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rojodziejowa 09:30, 08 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8435
Agi2006 napisał(a)
No niestety nie jadę w stronę Gródka a szkoda

Ps. Masz na myśli Grodek nad Dunajcem?


Tak, na weekend się wybieramy z dziećmi. Pogoda chyba będzie dobra dla ogrodu kiepska na wypad
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 09:35, 08 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8435
Magara napisał(a)
Umknęło mi u Ciebie przygotowywanie rabaty cienistej, ale coś jest nie tak z powiadomieniami na forum
Zestaw roślin bardzo fajny Co to jest kwitnące na biało? Różaneczniki?
Hosty bym przygarnęła ale nie w tum sezonie Te stiletto tak szalenie się rozrastają???


To hortensje Polestar

Może nie szalenie, ale kiedy przywiozłam je od mamy były cienkim paseczkiem i dość szybko przytyły. Przeniosłam je pod klona i tam też choć sadziłam je rzadko już zarosły cały kwadracik. Mam jeszcze jedne w innym miejscu i tamte się tak nie rozrastają.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 09:38, 08 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8435
ajka napisał(a)


A serduszkę jeszcze sprzedają? Bo moja już praktycznie zanika ... One tak mają jakoś w lipcu czy sierpniu. Fajna cienista się szykuje. Ja to bym pół ogrodu roślinami cieniolubnymi obsadziła, tylko u mnie cienia jakoś mało Uwielbiam hosty i paprocie.


Tak. W jednym miejscu mieli gold heart, ale w to miejsce bardziej chciałam srebrne i niebieskie liście. A w drugim niby już z takimi zwykłymi zielonymi liśćmi, ale kwitnącą na różowo.

No u mnie też mało cienia i ten cienisty kawałek taki jak na razie momentami słoneczny, ale z czasem będzie się coraz bardziej zacieniał.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 09:44, 08 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8435
Agatorek napisał(a)
Fajnie rozplanowałaś rośliny. Tylko też mi się wydaje, że trochę gęsto . Ale piszesz, że będziesz powiększać rabatę, powinno być Ok.


No ja mam niestety skłonność do wciskania za dużo w jedno miejsce.
Teraz bym sadziła klona to bym go trochę odsunęła od żywopłotu, żeby jeszcze tam wcisnąć jakąś roślinkę.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Basieksp 10:05, 08 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
No ładna będzie ta cienista rabata ja bardzo lubię takie cieniste może zamiast latri, na tył tej rabaty coś z bordowymi liśćmi, może świecznica? byłaby dość wysoka, kwitnie na biało i zdobi bordowymi liśćmi ale to tak tylko sobie pomyślałam a biała serduszka jak najbardziej, będzie pasowała
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies