Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Gruszka_na_w... 15:28, 20 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Rojodziejowa napisał(a)


To Rdest wężownik ‘Superbum’ zakupiony u Madżenki W tamtym roku coś mi go zjadało po posadzeniu. Profilaktycznie podleję tę część wrotyczem, mam nadzieję, że dopiero da popis




Ten rdest bardzo szybko się rozrasta i wyjątkowo długo kwitnie. Będziesz z niego zadowolona.
Gratuluję pierwszego pomidorka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Rojodziejowa 13:30, 21 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8472
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Ten rdest bardzo szybko się rozrasta i wyjątkowo długo kwitnie. Będziesz z niego zadowolona.
Gratuluję pierwszego pomidorka.


Już mnie pozytywnie zaskoczył, że się tak ładnie zebrał po zimie. Będzie tak dalej, to z pewno sią, tak jak piszesz, będę zadowolona.

Za gratki dziękuję
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 13:42, 21 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8472
Ależ pogoda. Wczoraj czekałam, aż się rozpogodzi, żeby posadzić resztę truskawek. Nie doczekałam się, więc poszłam w tej ciągłej mżawce działać. Truskawki przeznaczone do ziemi już w niej siedzą.
Zastosowałam agrowłókninę. Znalazłam na youtube fajny sposób na robienie dziur, pewnie żadne odkrycie, ale może ktoś z Was też nie widział - rancik metalowy (ja użyłam malutkiej formy do pieczenia) i palnik gazowy. Ogromny plus, że te dziadostwa z agro się potem nie snują, bo brzegi są przygrzane.


Posadziłam też na miejsce Madame Anisette i Artemis. Podsadzone bodziszkami Rozanne i szałwią purpurową.


Niestety pogoda nie sprzyja użytkowaniu narożnika na tarasie. Mam nadzieję, że w majowy weekend się to uda
Jeszcze nie przyzdobione jak trzeba i donice w proszku, ale sie muszę pochwalić

Za pleckami narożnika po lewej planuje jeszcze donice.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Marcin89 13:57, 21 kwi 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2409
Jak pięknie! Lubię takie tarasy z poduszkami i dekoracjami
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Gruszka_na_w... 14:03, 21 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Ależ cudny widok masz z tarasu. A na tarasie zrobiło się teraz tak domowo.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Patrycja_KG_Lu 14:20, 21 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2679
Pomysł z agro bardzo fajny. Widziałam już takie z palnikiem i jakimiś samoróbkami konstrukcji osłaniającej, których nie chciało mi się robić. A taka tortownica to szybki patent. U mnie w truskawkach te nitki agro się plączą im w liście.

Jaka duża ta pergola. Zmieściła narożnik i jeszcze stół z krzesłami. Też lubię takie udekorowane miejsca. Marzą mi się zasłony i taki dywan zewnętrzny, ale mam dylemat czy koty nie będą obsikiwać.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
LIDKA 14:28, 21 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7107
Akurat myślałam czy już masz mebelki a tu foto. Wygląda super.

Widoczek za tarasem bardzo miły.

Podziwiam za sadzenie w deszczu.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Anda 14:29, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Super Asiu Podoba mi sie i taras z pergolą i widok z niego. Donice za narożnikiem to też dobry pomysł.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Monia81 14:57, 21 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8016
Ależ przyjemny widoczek pięknie Asia
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Wiolka5_7 15:13, 21 kwi 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Pięknie taras urządziłaś

Moje poduchy na kanapie wczoraj miały prysznic z nieba

Zadaszenie tarasu w planie w przyszłości
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies