Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

anna_t 22:01, 20 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
jestem bardzo zadowolona, musisz ją mieć. jak piele na różance to ją czuję poza tym zwarta, zdrowa i ten kolor...........
możesz pokazac jeszcze raz miejsce gdzie będą te róze i co tam jeszcze planujesz?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:11, 20 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
http://www.floribunda.pl/bicentenaire-de-guillot-masbigui-id-2389.html
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
_Martini_ 22:12, 20 sie 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Hmm, zatem MW dopisuję do listy.

Z bliska wygląda to tak. Po prawej stronie na brzegu przesadzę Swany. Po lewej chciałam dać ciemne róże. Ponieważ mają być przed Leo, chciałam, żeby były mniej więcej tego rozmiaru. Te zupełnie po lewej w okolicy trejaża mogą być wyższe. Sama jeszcze nie wiem do końca jak je poukładać. Zbieram pomysły.



Z daleka obie rabaty. Na drewnianej pergoli miałaby być jasna pnąca.

____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
anna_t 22:19, 20 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
i ta rabata z trejażem ma byc z bordowymi rozami?
może na trejaż kup soul obok munstead i ascot. na tylach bedziesz miała rózowe (co tam rosnie?) a w nogi swany. choc ja swany chyba będe wywalać bo tragicznie rosnie i mnie wkurza
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:20, 20 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
albo swany pod choinke dać. lawende na brzeg i te kulki to niewiem czy się zmieszczą albie pomiedzy bordowe roże dac zeby wiosną cos było
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Kacha123 22:31, 20 sie 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
To jest kwiat Elfe - u mnie nie ma nic z seledynu, niestety
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
_Martini_ 22:44, 20 sie 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Ania, zobacz, tam na przodzie jest dużo miejsca, pewnie zamieszczę więcej roz roznych odmian lub kilka z tej samej. Kulki idą precz a na obrzeżu bedzie bukszpan.

Trejaz pójdzie na tyły i myślałam dac tam Doktorka. Widziałaś jak on potrafi przyrastac? Moze dac niezłe tło.

Swany u mnie tez beznadziejna ale żal mi wyrzucac. Zdjęcia w necie całkiem inaczej tę różę pokazują dlatego jestem teraz ostrozna z wyborem innych róż.

Zamawiac chce właśnie w tej szkółce którą zacytowalas, mam nadzieję że nie będzie pomyłek.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 22:47, 20 sie 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kacha123 napisał(a)
To jest kwiat Elfe - u mnie nie ma nic z seledynu, niestety

Dla mnie nie musi mieć byle by nie była żółta. Jak ona wygląda u podstawy (łysa?) i jakie ma pędy?
Piękna jest
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
anna_t 12:01, 21 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ach czyli calkowita przebudowa, no to super
co to jest doktorek?
ja kupilam tam juz kilkanaście róż i pomyłek nie bylo
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
_Martini_ 12:42, 21 sie 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Doktorek - souvenir du docteur jamain. Zerknij w necid jaki on potrafi być wielki. Właśnie Marzenka mi pisała, że to dobry pomysł dac go w trejażu.

Przebudowa... ano nie tylko w tym miejscu. To będzie pracowita jesień. I będzie duzo róż. Mam jeszcze sporo pytan, ale to po trochu. Czy masz gdzieś u siebie w wątku spisane swoje róże?

Dobrze, że w F mialas udane zakupy. Też na to liczę.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies